reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

Kittek, na poczatku Kostka za bardzo nie wiedziala co ma zrobic, bo cala sytuacja nowa byla, wiec niesmialo do wszystkiego podchodzila. Pozniej zaczela wolac cos na ksztalt trick or treat - w zasadzie nawet lepiej, bo trick or trip hahahahaha. Nastepnie tylko wiaderko po cuksy podstawiala, chwytala co jej i biegla do kolejnego domu. No, ale to prawda, odwazna byla :tak:
 
reklama
Witam :)

Nas wczoraj wzięło na wspominki rodzinne :)
Dzisiaj zaś dzien plynie leniwie.
Pozdrawiam cieplutko i zmykam :)
 
kittek - ja emotki też ręcznie robię, bo z gotowców korzystać nie mogę. Czekam zatem na to, że się samo naprawi:) Daj znać jak Wam ciasto smakowało. Wrrr.. mam ochotę moje dzieciaki w kosmos wysłać. Drą się, przekrzykują i zabierają sobie nawzajem zabawki. Zwariować dzisiaj z nimi można. Idę sobie nowa płytę Bartosiewicz zapodać (przy okazji gorąco ją Wam polecam, bo jest boska!), biorę psa i niech M. z nimi walczy a ja idę pospacerować i uspokoić myśli;-)
 
Joł :)
My dziś też leniwie . Pojechałam z dzieciakami do Korabiewic pieski pomęczyć , a tak to w domu siedzimy . Jutro planujemy do Ikea pojechać , bo mi kilku rzeczy brakuje .
A dwa meble muszę oblukać - to przez Ciebie Agnieszka :-D:-D ale to akurat dobrze mobilizacja być musi .
 
Aniam hehehe teraz będziemy w hurcie oglądać meble dziecięce i projektować pokoje :-)

Elvie- mam nadzieję, że spacer Cię rozładował :)

Kittek- udanej imprezy

Gosieńka- ja Ciebie rozumiem, to zbyt poważny temat, żeby nie mieć 200% pewności, że grób będzie zadbany, ale wiem, że są ludzie, którzy tak zarabiają. Może zapytaj w domu pogrzebowym?
 
aniez - winko po spacerze bardziej. Na spacerze mój jełopek tak za kotem wyrwał, że omal ręki nie straciłam i jakby tego było mało - wytarzał się w czymś śmierdzącym i teraz capi hehehe Dzwoniłam się pytać, czy go kąpać, ale kazali wietrzyć - podobno husky najbardziej śmierdzą po myciu (!!!) Dobrze, że on na dole śpi i na piętra nam nie włazi.
 
Elvie- każdy pies mega capi po myciu :p dlatego my naszą kąpiemy, jak nie ma mnie w domu :p tzn. szanowny małżonek ma fuchę :-)

Aniam- nooooo.... jak my przy winku zabierzemy się za projektowanie pokojów dziecięcych, to ja kiepsko to widzę :p
 
reklama
Wesoło mi, tralala.

T się ze mnie nabija bo wypiłyśmy z dziewczynami kilka flaszek wina i w kapciach chciałam wychodzić, tak się zagadałyśmy;-) Maja wracać nie chciała bo w dzień kimała i z chłopcami after halloween robili więc frajdę mieli;-) Zmykam lulu,

do jutra :)
 
Do góry