reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Po tym jak w 6 tygodniu usłyszałam po usg że jest tylko pęcherzyk na razie i nie wiadomo jeszcze co z tego będzie i żeby przyjść pod koniec sierpnia, nie mogę się doczekać tego końca sierpnia... :-(
gratuluję wszystkim, którzy już widzieli serduszko!!!
 
reklama
A co do tego jak poradzić sobie z dwójką maluchów,
Wasze brzdące będą miały koło 3 latek, moja Hania będzie mieć dopiero dwa latka jak urodzi się druga dzidzia.
Nie wiem czy zdąży wyrosnąć z pampersów, to dopiero będzie wyzwanie :)
ale nie narzekam,
jakoś damy radę, byle dzieciaczki były zdrowe
 
A co do tego jak poradzić sobie z dwójką maluchów,
Wasze brzdące będą miały koło 3 latek, moja Hania będzie mieć dopiero dwa latka jak urodzi się druga dzidzia.
Nie wiem czy zdąży wyrosnąć z pampersów, to dopiero będzie wyzwanie :)
ale nie narzekam,
jakoś damy radę, byle dzieciaczki były zdrowe

jakos damy rade, niektorzy maja dzieci rok po roku albo blizniaki i tez daja rade, moja Krysia bedzie miala ju prawie 4 lata jak sie urodzi mlode, wiec sie tak mocno nie martwie, oby tylko sie pokochaly z nowa dzidzia
 
Witam! Jestem nowa na tym forum ale jednocześnie jestem już doświadczoną mamusią dwójki brzdąców. Moja druga dzidzia była wyjątkowo spokojnym dzieckiem, rodzinka zastanawiała się czy ona wogóle potrafi płakać, w ciągu dnia tylko jadła i spała a i z nocami nie było problemów bo przesypiała całe. A więc Kochane życzę wam (no i sobie:-))aby nasze kwietniowe bobaski były przedewszystkim okazami zdrowia a pozostałe sprawy same się ułożą.
 
Dziewczyny,powiedzcie,czy wy też nie macie żadnej ochoty wychodzić wieczorami z domu tak na miasto ze znajomymi czy do kina ?
Mój mąż od długiego czasu próbuje mnie wyciągnąć a ja z moimi nastrojami (płaczę na zawołanie...ach,nadwrażliwa się zrobiłam...) ,wieczornymi mdłościami i napadami snu około godz 20.30...,nie jestem w stanie nawet wychylić głowy za drzwi!
Denerwuje mnie to bo to raczej do mnie nie podobne a czasami to w ogóle nie poznaję samej siebie...:wściekła/y:
Jejciu, kiedy to się skończy...? (a dopowiem ,że trwa to już ze 3 tyg...)
Miłego wieczorku dziewczyny!!!!!!
 
Hej kochane:)
Jak to z tymi cycorkami jest?? Bo powiem szczerze że mi tam one za bardzo nie bolą ani nic. Mam nadzieje ze to nic zlego?

Mnie zaczely bolec jakies 3 dni temu... Wczesniej prawie NIGDY mnie nie bolaly (nawet przed @). Bola na gorze, a sutkow nie moge dotknac juz gdzies od owu :szok:

Dziewczyny ja bylam dzis u lekarza!!!
Mojej fasolce bije serduszko!!!!
Bardzo sie ciesze, niesamowicie!!!
Fasolka wyglada na 6 tygodni...Ale wszystko wyglada w porzadku!!!

Gratuluje!!! Ale to milo przeczytac, ze widzialas juz serduszko
:tak:

co do tematu piersi to ja ide kupic sobie wygodny biustonosz do spania, pomaga to zachowac ladny ksztalt piersi, polecam goraco!!

Jest jakis specjalny ksztalt tych biustonoszy czy po prostu zwykly najzwyklejszy materialowy bez fiszbin?
 
Aha jeszcze sie chcialam Was zapytac jak to bylo u Was z implantacja - czulyscie cos? plamilyscie? Mnie klulo w podbrzuszu w dwa kolejne dni - ostry, punktowy bol, ktory powtorzyl sie ze 3-4 razy :tak:
 
reklama
Ja tez sie nigdzie nie ruszam wieczorami - a jak juz sie rusze to zasypiam na stojaco - tylko ze u mnie tak jest od zawsze :-D Jak sie robie spiaca wieczorem, to latwo sie irytuje i MUSZE isc do WLASNEGO lozka, bo nawet nie moge sie dobrze bawic na jakims wyjsciu czy z goscmi... Tak, wiem, jestem jak emerytka :-p
 
Do góry