reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
WITAM.jednak moje przeczucia się sprawdziły i z bladej kreski
zrobiła się mocna i JESTEM W CIĄŻY:-):tak:
mogę dołączyć do grona KWIETNIÓWECZEK?
mój termin to 24 kwiecień.
a co do cycoli to ja właśnie też tak mam
wcześniej bolały tak jak zawsze na @
a teraz to tylko takie napięte.i też juz właśnie myśle czy to wszystko ok?
 
Czesc dziewczyny!!!
Witam nowe mamusie!!!
Misia, swietna wiadomosc...Taka mloda a podziwiam, ze taka madra z Ciebie dziewczyna!!!
Dziewczyny ja bylam dzis u lekarza!!!
Mojej fasolce bije serduszko!!!!
Bardzo sie ciesze, niesamowicie!!!
Fasolka wyglada na 6 tygodni...Ale wszystko wyglada w porzadku!!!
Oby tak dalej!!!
Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze!!!
Dzis okropnie sie czulam w pracy dlatego pojechalam do lekarza wczesniej.
Strasznie sie czuje dziewczyny, nie wiem co sie ze mna dzieje...mam jesc co 30 min czy jak???To nie sa zarty, jak nie jem to boli mnie zoladek, jak zjem to na chwile mam spokoj....
Jejkus....ale my to mamy co nie dziewczyny??
Cyce mam duze, nabrzmiale a bola niemilosiernie...nie moge ich nawet dotknac...
 
witaj Tusia :)

Ilona - nawet nie potrafie wyobrazic sobie Twojego szczescia ;) moze powinnas poprosic o zwolnienie?


mam nadzieje, ze tez cos jutro sie dopatrzymy :) :)
cos znaczy serducho!
 
witaj Tusia
Ilona gratulacje, super uczucie!!

co do tematu piersi to ja ide kupic sobie wygodny biustonosz do spania, pomaga to zachowac ladny ksztalt piersi, polecam goraco!!
 
Biustonosz do spania dobra rzecz, zwłaszcza po porodzie.

Co do starszego rodzeństwa to chyba najważniejsze, żeby od początku nie odsuwać od maleństwa, nie straszyć, że może zrobić krzywdę tylko zaangażować do pomocy. Ola wie, że u mamy w brzuszku rośnie dzidziuś, ale na pewno nie jest do końca świadoma jak to będzie. Strasznie jestem ciekawa jak zareaguje.
 
Ilona,szczere gratulacje!!!!Wyobrażam sobie, jak cudownie wiedzieć, że małe serduszko już pika...To musi być niesamowite uczucie.
Mam nadzieję, że mój skarb ma już owe...Wizytę mam dopiero pod koniec września, więc wtedy ujrzę moje słoneczko życia (tzn drugie bo jedno już mam-patrz: mąż):-).
No i TUSIU,witam w gronie przyszłych mamuniek!!!!!
Ojej,robi nas się coraz to więcej!!!!Ile szczęścia wokół...!Aż miło...
Pozdrowienia dla wszystkich!!!!
 
reklama
Już nie mogę się doczekać tego pierwszego USG. Kurczę nie zdawałam sobie sprawy jak bardzo chcę drugiego dziecka. Strasznie się denerwuję czy wszystko będzie ok, przy Oli byłam jakaś spokojniejsza
 
Do góry