reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

Dzieńdoberek :-)

Melduję się z rana bo pewnie za chwilę laptop zniknie z moich oczu, chłopcy w ciągu tygodnia mają na niego szlaban to potem w weeekend korzystają ile mogą ;-)

Helenka wstała dzisiaj koło 8 tym oto sposobem przespała prawie 16 godzin :szok: ale widać ze snu jej brakowała bo wstała uśmiechnięta i niestety peeeełna energii :-)

Nata super że masz taką pasję :tak: ja to strasznych tchórz jestem jeżeli chodzi o wodę, pływać umiem , ale nigdy w życiu nie zanurkowałam :zawstydzona/y:nawet całej głowy pod wodę nie wsadzę ;-)

Aniam przyjedziesz to ocenimy jaki z ciebie cyborg ;-):-D a teściowa to hardkorowiec że w taką pogodę okna myje ;-)

Zielona widzę że z ciebie prawdziwy patriota :-p jak ci w głowie i nogach polonez siedzi :-D Mamy taką jedną panią na tańcach która tradycyjnie lampkę wina przed zajęciami wypija i twierdzi, że wtedy jej się nogi nie plątają i baaardzo wyluzowana jest :-D

Odmeldowują się do poniedziałku ;-)

Miłego dnia:-)
 
reklama
Hejka
dzisiaj miałam zajęcia do 13, więc odsapnęłam i zaglądam.
Mam już dość tego zimna, słonko pięknie świeci, ale mróz taki, że wytrzymać nie można:wściekła/y:
Gosieńka byliśmy na tańcach takich niby disco i oczywiście "bezsensu". Igor sobie breakdance umyślił, zrobimy podejście w przyszłym tygodniu, bo gdzieś musimy mu energii upuścić.
Ty też dzisiaj masz 3 gejzery energii;-) ciekawe jak będzie po weekendzie.
Dziewczyny podziwiam Was z tym nurkowaniem, ja mam lęk przed wodą.

udanej niedzieli życzę
 
anima - ja nurkując od lat, mając uprawnienia nie polecam tego kursu -
- po pierwsze jest to kurs (uprawnienia do 18m) a masz jedynie 4 nurkowania na otwartych wodach realizowane w ciagu dwóch dni - to jakas masakra, dla osob nie nurkujących wcześniej - zasada jest taka - na otwartych wodach schodzisz na 4m - potem na 8-10, potem na 12, potem w miare mozliwosci i zachowania nurka w wodzie głebiej - powyzej 17m masz aklimatyzację - co dla początkujacych nie jest łatwe - bo w większości przypadków nie panują nad sprzetem nie potrafią "płynnie" poruszac się gora dół. A tu masz w ciągu 4 nurkowań zejsc na 18.

basen - to 5 spotkan i dobrze - bo nauczycie się jak radzic sobie z butlą, jacetem, aparatem, jak zakladac i montować sprzęt, jak oddychac pod wodą i mam nadzieje, ze nauczycie się tez jak kozystac w dwie osoby z jednego sprzetu.

jak znasz kogos kto ma tam kurs to podpytaj, ale dla mnie jako osoby ktora od lat to robi, na roznych wodach i ma uprawnienia - ostatni etap czyli najwazniejszy jest przygotowany bez fantazji - mam jednak świadomość, ze program zostal przygotowany przez specjalistów - tym bardziej nie kumam.

Nata dzięki że mi piszesz o takich rzeczach bo ja to kompletnie się na tym nie znam . Ze sprzętem nigdy nie pływałam , jedyne co to z maską i rurką się bawiłam ,
Co do znajomości bazy to koleżanka ma już jakieś wysokie uprawnienia , jest tam kilka lat . Jeździ z tymi ludźmi do egiptu 4 razy w roku . Co do nurkowań , to mogę mieć 4 zupełnie osobno , to nie jest mus robić wsio wg. tamtego ich grafiku . Tym bardziej , że nad jeziorko mam blisko .
To będę teraz myśleć . A jak wg. ciebie powinien taki kurs wyglądać ?
Tu to przynajmniej jest kurs , a kurde w egipcie może sobie nurkować kto chce .. 25 dolców i jesteś pod wodą :szok: nie powiem że mnie nie korciło , ale uznałam za dość niebezpieczne .

Aniam przyjedziesz to ocenimy jaki z ciebie cyborg ;-):-D a teściowa to hardkorowiec że w taką pogodę okna myje ;-)

Ta potem się rozłoży i będzie płakać , że chora . Wiesz ona w święta to musi jeść z podłogi .

Cisza w domu bo SZymek u kolegi Franka nocuje . Olka mi padła na dywanie przy bajce :-D:-D
 
nata - gratuluje uprawnień;-)

aniam - a cóż to za metamorfoza się w Twoim życiu dzieje, że tak dupsko zaczęłaś ruszać?;-)

zielona, gosienka - z poloneza się uśmiałam, a stare to Wy nie jesteście, więc przestańcie bzdury pisać:-p

M. auto wybiera, chciał a6 kombi, a teraz Santa Fe ogląda. Śmieję się, że ostatecznie TIR-a kupi;-)

A mi zimno brrr, usta mam przesuszone (za mało wody piłam przez 2 dni), poza tym objadłam się jak świnia - dosłownie! I co z tego, że wcześniej skalpel z Leną w asyście zaliczyłam.. Chyba zaraz wskoczę do łóżka. Książkę o Facebooku czytam.
 
Poczytalam :-)

Aniam- mój stary wyslalby mnie do lekarza, jakbym mu z takim pomyslem wyskoczyla, bo u mnie bylby to objaw chorobowy. Brat z bratową mają uprawnienia i sobie chwalą, teraz niestety malo z tego korzystają, ale może jak dziecko im podrośnie :-) Twoje wyrośnięte, więc bierz się za to, bierz.

Basia- niestety w PLu wszytsko drogo... &&& żeby coś udalo się zalatwić, bo wiadomo, że terapie może przyspieszyć wychodzenie z problemu, a nadwrażliwość na dźwięki lubi się wiązać z innymi komplikacjami (u nas nadpobudliwość i deficyt koncentracji, z którym musisz się liczyć, nic strasznego, ale warto mieć na uwadze).

Zielona- silownia... matko... jak tylko czas znajdę, to może znowu tylek z chaty ruszę, bo w sumie i tak non stop biegam...

Kubula rano mial już tak przekrzywioną jedynkę, że R. z litości chyba mu ją wydlubal :-) chodzil caly dzien i bratu braki w uzębieniu prezentowal. Wrózka zębuszka ma przyjść... oczywiście musi podwójnie, bo brat nie może być pokrzywdzony, o czym mnie sam Kubulek poinformowal.
 
Elwira - bo ja w końcu mam na to czas . Jak J wyjeżdżał to niby jak miałam iść na ten fitness czy gdziekolwiek indziej ? Ciężko było . A teraz mam na to czas , więc się zabrałam :tak: Zresztą zamiast użalania się nad własnym tyłkiem trzeba coś robić , samo się nie zrobi :-(
Porównanie A6 do santa fe .. pierwsze piękne , drugie plastikowe ot takie porównanie . Audi to klasa premium i tu porównania nie ma :-D
 
aniam powinno być 10 nurkowań w akwenie otwartym - zasada jest prosta - małymi kroczkami - ludzie róznie reagują na maskę, która sprawia pod wodą poczucie klaustrofobii (znam takie przypadki), sprzet jest ciężki, niewygodny.

dobre szkoły tak to robią - nie mówię, że ta jest zła - ale spotkałam się już z przypadkami ludzi, któzy podchodzili do kursu na 40m po tym na 18m - i nie potrafili zachowac się w wodzie, pływali w pionie wpadali w panikę, gdy na 16m robiło się kompletnie ciemno - trzeba pamiętać, że nasze nawet najczystrze jeziora mają max widoczność na kilka metrów (przy swietniej pogodzie i braku glonów) a na 12- w doł panuje ciemność i jest cholernie zimno - ludzie zaczynają się w takich warunach różnie zachowywać.

a co do kursów e egipcie - dokładnie płacisz 25dolarow - i masz - ale z tymi papierami nie ponurkujesz w polsce - a uwierz mi jest masę cudwnych miejsc jezior, gdzie u nas wspananial się nurkuje.

Zwróc jeszcze uwagę na badania - na tej stronie było napisane - mogę wziąć udział osoby cieszące się dobrym zdrowiem.
Ważne jest aby mieć papier od laryngologa o braku przeciwskazań - trzeba mieć przede wszystkim zdrowe uszy - bo bez tego nie wyrównasz pod wodą ciśnienia, badania krwi i wydolnościówkę u lekarza sportowego. Dobre szkoły nurkowe mają takowego lekarza i na jednym z wykładów robią wydolnościówkę.

trzymam kciuki za decyzję - bo nurkowanie jest super
 
Witamy i my

Siedzę na zajęciach i nudzę się jak mops :wściekła/y:Nie cierpię nie cierpieć weekendów.
Wczoraj weekend zakończył się miło byliśmy z W na zakupach kupiliśmy komplet talerzy na które chorowałam już tyle czasu :-)

Ale oczywiście jak ja jestem zazwyczaj tolerancyjna to wczoraj przy talerzach właśnie spotkaliśmy parę gejów która wybierała talerze 45minut afiszując się przy tym niezmiernie i zastawiając ludziom cały regał. Jak nie jestem homofobem tak miałam ochotę się nic stać.

Na szybko co pamiętam

Aniam super prezent sobie wymyśliłaś :-)

Gosienka dotarł gołąb pocztowy nr. 2 ;-P ?

Aniez solidarność Twoich chłopaków pierwsza klasa :-) Jak patrzyłam na Twoje zdjęcia na fb to się rozmarzyłam i zdenerwowałam jednocześnie taką piękną wiosnę mieliśmy.

Elvira zdecydowanie audi, santa fe to taki jeep dla ubogich, a wykonanie plastik i tadeta bleeee

Miłego weekendu

Idę do żuczków moich zadzwonić :-)
 
Witam niedzielnie,
u nas muzycznie,od kilku dni namiętnie słuchamy: Bednarek "Cisza" (Official Video) - YouTube
Ja to nawet przewijam by druga zwrotka leciała, bo to czad! Słyszałyście? Polecam! I coś mi mówi, że to taka piosenka na pożegnanie i Kamil w swoją drogę już bez zespołu pójdzie, ale może się mylę..

Dzięki za opinie, ja się zastanawiam czy nam takie wypasione auto potrzebne, poza tym i tak znając M. to kupi audi bo on maniak jest. Ja tam czekam aż mi firma volvo v40 da, jeszcze rok..;-)

aniam - pewnie, że dupa sama nie schudnie. Świetnie, że masz teraz możliwości.
 
reklama
Do góry