reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Karola ja też często chodzę siusiu ale strasznie dużo piję wody mineralnej niegazowanej,co do upławów to też mam białą wydzielinę ale nic mnie nie piecze a lekarz powiedział mi że norma do póki brzydko nie pachną i nie swędzi..to jest ok:)
 
reklama
karola trzymaj sie kochana!!

13x13super że dzidziuś sprawia radość już nie tylko Tobie:) gratuluję!!

aniołku brzuszek fantastyczny:)

aga002 no u mnie zalewajka to to samo co u Ciebie(+/-):-)

mycha życzę szybkiego powrotu do zdrowia!!

pieluchowaliśmy sie w huggies lub pampkach od początku, chcialam mu zakładac tetrowe, ale jak zobaczylam ile z tym roboty to sie poddalam, tylko latem mu zakladalam na takie meeega upaly jak mu sie pupcia troszke odparzała, teraz myślę o tych wielorazowych, przynajmniej na noc...

takiego mi wczoraj smaka narobiłyście że bigosik już sie pichci:-)
 
Kochane trzymajcie kciuki o 19.45 jadę do ginki bo mogę mieć jakąś infekcje i kazała mi przyjechać.


Dobrze, że jedziesz do lekarza- jak coś nie tak to od razu coś przepisze i nie bedziesz się denerwowała
Ja już zaliczyłam w ciąży infekcję i mam nadzieję że pożegnałam ją na zawsze
POWODZONKA!
 
Mój M wrócił wczoraj z pracy budzi mnie i mówi "będziemy mieli tylko dwójkę dzieci" ja na niego :szok: o co chodzi a on mi mówi że kolega mu w pracy wróżył i będzie tylko dwoje uśmiałam się a on na to " ściągaj obrączkę ja ci też powróże zobaczymy czy się sprawdzi" no i macha mi tą obrączką zawieszoną na nitce nad ręką a ja pokładam się ze śmiechu a on mi ze stoicki spokojem "i widzisz sprawdza się mi też wyszło że pierwszy będzie syn a potem córka ".:-D:-D:-D:-D Dorośli faceci a wróżą sobie w pracy:szok::szok: szok ja myślałam że tylko laski są takie nawiedzone :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

sospettosa
gratuluje można powiedzieć że podwójnego szczęścia :-) dwóch nowych mężczyzn w twoim życiu super;-);-);-);-)

sandrahaha
trzymam kciuki

justa24 wznoszę toast herbatką z cytryną no i życzę kolejnych zdrowych 20 tygodni:-):-):-)

gosienkag76, wronka- dzięki za poparcie w moich wypocinach,
Wronka Borys to bardzo ładnie a jak będzie miał takie poczucie humoru jak Borys Szyc to w ogóle rewelka :-)

Dagsila- równanie pierwsza klasa powinnaś je opatentować :cool2:

Waniliowa- coś tak czuję że beż ciepłego łóżeczka się nie obejdzie MÓWIMY STANOWCZE NIE:no::no::no: CHORÓBSKOM !!!

kwiatuszek.pregnet zostały mi jeszcze 2 pyzki szybko sprawdź czy jest jakiś pociąg pośpieszny Szczecin-Białystok

aniam141
zapomniałaś jeszcze o mnie ;-) ja też jeszcze nie znam płci mojego maleństwa więc witam w klubie :-)

13x13 tak jak już pisałam zostały dwie pyzki więc kto pierwszy ten lepszy do biegu gotowi start :-D:-D:-D:-D
a ta surowa kiełbasa :wściekła/y::wściekła/y: jak mogłaś czy ty wiesz co ty zrobiłaś karygodne :-D:-D:-D

kici69 daj znać jak wrócisz od lekarza jak tam ma się twój brzuszek

karola322 mogłaś przeziębić pęcherz, pomocne są nasiadówki w ciepłej(nie gorącej) wodzie z proszkiem żurawinowym (można go kupić w aptece) furagin też jest bardzo dobry + wit c. Wiem jakie to nieprzyjemne ja od 10 roku życia miałam problemy z pęcherzem ehh ale trzeba uważać żeby nie usiąść gdzieś na zimnym albo żeby nie przewiało. Zdrowiej szybciutko nie ma czasu na głupie przeziębienia sio sio sio:cool2:
 
Przez Was laski muszę ugotować fasolową i pomidorówkę, bo mi sie strasznie chce. BTW na uczelni na pediatrii wykładowcy mnie traktują jak jajko - fajnie.

Jakie macie plany na weekend? Ja chyba ostatni wypoczynkowy mam, bo potem planuję naukę do egzaminu z genetyki w grudniu. BTW. Jak tam Wasze tycie? U mnie 3,9 kg.
 
dzis w koncu poszłam zrobić badania, ale ciezko byo wstać, od razu zaszłam do zakładu pracy, podbić ubezpieczenie, i jakie mnie wzruszenie zastało, ze mnie kilka dni nie poznało. Stwiedzili ze tak ciaża mi służy, że ogólnie schudłam i ładnie wyglądam, tylko brzuszek rośnie. Ale sie miło mi zrobiło. A potem jeszcze skoczyłam do fryzjerka, potem musiałam leżek w domku, bo za duzo ruch było na dziś i znów macica i krocze mnie bolą. A jeszcze trzeba troszke ogarnac mieszkanie, przez przyjazdem rodziców. Wiem ze przywiozą mi same przyszności. Ogóreczki kiszone, kaustę kiszoną (sami robili, wiec jest przepyszne), ciasto, a nawet obiad na jutro, ale oni są kochani. dobra zmykam do roboty.

ticker.php
 
Aha, zapomniałam jeszcze wspomnieć. Chciałam zapytać mamusie, które już mają dzieciaczki jak robiłyście z pieluchami??czy używałyście pampersów cały czas czy np. same tetrowe??Bo właśnie ta koleżanka zasugerowała mi, żebym się nie bawiła w tetrowe pieluchy. Mówi, że ona cały czas używa pampersów, dziecko ma piękną pupcie, zero odparzeń, a cenowo to wychodzi podobnie bo tetrę musisz wyprać i wyprasować.

Dajcie cynk:-)

Ja używałam pampersów i podobnie jak koleżanki, tetra tylko do buźki:-D

Kochane trzymajcie kciuki o 19.45 jadę do ginki bo mogę mieć jakąś infekcje i kazała mi przyjechać.
Trzymam kciuki:tak:


Mój M wrócił wczoraj z pracy budzi mnie i mówi "będziemy mieli tylko dwójkę dzieci" ja na niego :szok: o co chodzi a on mi mówi że kolega mu w pracy wróżył i będzie tylko dwoje uśmiałam się a on na to " ściągaj obrączkę ja ci też powróże zobaczymy czy się sprawdzi" no i macha mi tą obrączką zawieszoną na nitce nad ręką a ja pokładam się ze śmiechu a on mi ze stoicki spokojem "i widzisz sprawdza się mi też wyszło że pierwszy będzie syn a potem córka ".:-D:-D:-D:-D Dorośli faceci a wróżą sobie w pracy:szok::szok: szok ja myślałam że tylko laski są takie nawiedzone :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


hehee dobre, popłakałam się ze śmiechu:-D, fajny ten Twój M:tak:
 
Po 24h nieobecności aż boję się zaglądać. No ale dzielnie biorę się za nadrabianie zaległości.
Jak cudnie, że weekend:-):-)
 
reklama
Dobra poddaję się, 15 stron przy dzieciątku, które co chwila ma jakąś sprawę nie da się spokojnie przeczytać.

Byłyśmy na kontroli u lekarza, idzie ku lepszemu, zmiany w oskrzelach są, ale niewielkie, na wszelki wypadek dała receptę na antybiotyk gdyby w weekend się pogorszyło. Ale w dzień już prawie nie kaszle, wygląda dobrze. Boję się czy mnie czymś nie poczęstowała, bo zaczynam się jakoś marnie czuć.

P wzięło dziś na sprzątanie pokoju Oli. Zrobił rewolucję w zabawkach, po konsultacjach z córunią trochę udało się wyrzucić, trochę wynieść do piwnicy. Cóż trzeba powoli szykować gniazdko;-)
 
Do góry