reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

Witam w ta leniwa niedziele, Natalka weekend spedza u babci a my z K z jak mlode małżeństwo w łóżku do 10 :-)
Zarezerwowalam na dziasiaj bilety na przedstawienie "Kopciuszek" i N z babcia idzie bo moje dziecko jest zakochane w tej bajce nawet kaze siebie tytulowac "kapciuszkiem"
Elvie Lennka jest swietna :)
Annaoj uwazaj na siebie teraz stresy sa ci jak najmniej potrzebne
Beti wylecz to przeziebienie do konca, moj tato wlasnie przechodzi zapalenie pluc po tym jak zlekcewarzyl kaszel i leczyl sie pozniej na wlasna reke

Sorki za bledy ale pisze z tel. i nie potrafie dojsc tu ladu i skladu.
 
reklama
Dzieńdoberek :-)

Piszecie o odwilży a u nas znowu całą noc padał śnieg,teraz jednak jest na plusie więc już się boję jak to wszystko zacznie topnieć :no:

Nie będę was wkurzać ze spaniem , ale ja wczoraj zaszalałam i do 11 spałam, Helka o 10 do chłopaków na dół zeszła a mnie małż kawą dopiero obudził :zawstydzona/y: Nie wiem przed okresem to zawsze mam tyle energii a po to szkoda gadać :no:

Elvie nie ma to jak rodzinne strzyżenie :tak: Teksty Lenki super i u nas też teks o tym że nos rośnie przez kłamstwo jest na topie :-) Trzymam kciuki aby Maciusiowi już zostało takie spanie :tak:

Anna mówisz że zmowę mają dzieciaki :-D u nas też zmowa tylko że wszystkie to śpiochy:tak: Biedna Karen ale musicie to jakoś przetrzymać , wszystko dla jej dobra.

Beti zdrówka i przesyłam słoneczko coby ci się baterie naładowały :tak:

Aniez jak by co to sama sobie wybierzesz :-D ubić już nie musisz małżona poproszę ;-)

Zielona wszystko już dziewczyny napisały, przyjdzie czas że będziesz marzyła aby Kostka choć na chwilkę przestała gadać ;-) Dobrze że Kostce apetyt wrócił :tak:Wrzuć na forum jakieś wasze fotki bo ja nie mam FB :-(

Monia myślałam że cię na tej waszej wsi zasypało :-p już chciałam dzwonić :tak: Nie ma to jak zakupy nie ;-) Mam nadzieję że psiunia szybko się wykuruje.

Aniam dobre z tymi kontrolkami też tak miałam jak auto dostałam bo małż miał już dość ciągłych telefonów :-D Dzisiaj autko wybierasz?

Maonka to się Alicja stresowała werandowaniem Leonka ale od razu widać jak się o niego troszczy.

Basia mam nadzieję że ogrzewanie już działa no i twój małż widzę zaskakuje , a jednak można ;-)

Agnieszka u mnie w domu zawsze muszą być żywe kwiaty w wazonie :tak:Zdrówka dla Marka niech mu ten katar już w końcu przejdzie.

gosia u nas już takie zaspy są że do garażu to mamy ścieżynkę odsypaną :no:

MamoPaulinki buziaczki dla Paulinki gaduły :-) super że jesteś a jak sernik zrobisz to kawałek dla mnie poproszę :tak:

Ella macie się dziewczyny w dwupaku trzymać i żadnych protestów nie przyjmuję przekaż to córci .

Mamusia super że uczulenie Natalki odpuszcza oby tak dalej :tak:

Miłej niedzieli kobietki :-)
 
Witam mocno niewyspana, Gosieńko zamienimy się? Chociaż ty przy Twojej trójce to już przeszłaś niejedną nieprzespaną noc, więc jak najbardziej należy Ci się odsypianie
Dzisiejsza noc oj ciężka była. Nie dość, że Leonek o 2 miał oczy jak pięć złoty, to jeszcze Ala budziła się co chwilę. Mąż wstawał do niej ok 9 razy!

Rano Ala wstała z przekrwionymi oczami i ropiejącymi, więc najprawdopodobniej zapalenie spojówek. Jak nie urok to .... I do tego katar od wczoraj.

Grzyba mąż popsikał jakimś preparatem, starł i na razie odpukać nie wychodzi nic nowego. Ale już mamy takiego stracha, że zaczęliśmy grzać w innych pokojach. Nie lubię takiego gorąca, ale co zrobić.

Aniam zazdroszczę takich udanych zakupów. Właśnie muszę zakupić staniki do karmienia, więc chciałabym trafić na taką wyprzedaż
 
Ostatnia edycja:
Wczoraj byliśmy u psiunicy

Annaoj, oświeć, kto to jest psiunica ?

Lena: Ty nie jesteś Marta, Marta jest mała. Ty jesteś inna ciocia. Jak się kłamie to Ci nos urośnie.
:szok:

hehehehe...zaczyna się dziecięca szczerość :-)

Elvie, na pewno wykorzystam namiary, myślałam o zrobieniu sobie na włosach "ombre", tylko tutaj trzeba naprawdę fachowca od włosów, więc może na wiosnę się umówię....tylko powiedz mi, jak gruby portfel powinnam mieć :sorry2:


Witam w ta leniwa niedziele, Natalka weekend spedza u babci a my z K z jak mlode małżeństwo w łóżku do 10 :-)

nono, mamusia, zazdroszczę :-)

Piszecie o odwilży a u nas znowu całą noc padał śnieg,teraz jednak jest na plusie więc już się boję jak to wszystko zacznie topnieć :no:

dzisiaj we Wro odwilż na całego, słońce pięknie świeci i wiosna idzie...Hanka weszła pod rynnę z dachu i zrobiła sobie prysznic, podczas gdy ja zakupy z auta ładowałam :-)...tak więc nie zasypało nas Gosienko, ja tylko jak zwykle cierpię na chroniczny brak czasu, nałozyło mi się kilka wyjazdów służbowych, do tego atrakcje chorobowe i wyłączyłam się....ale jestem na bieżąco...

wiosna idzie, trzeba byłoby pomyśleć o jakimś spotkanku, bo już mi się tęskni :tak:
 
Gosienko, wstawilabym, ale raz ze z jakiegos powodu mi tinypic nie chce sie zaladowac, dwa ze musze bardzo zmniejszac fotki, a zwyczajnie mi sie nie chce. Moze kiedys... :-)


Elvie, no to Lena pojechala ;-)



Wredzka kolejna noc kiepsko spala, no ale ona wszystkie noce ma srednio przespane... Dzis nawet z lozka spadla (bo ja jestem hardcorowa i dziecko nie ma tego bocznego zatrzymywacza), dobrze ze dywany mieciutkie ;-)

Pogoda zapowiada sie piekna, wiec moze wyjdziemy na jakas przechadzke.
 
Witam niedzielnie,
Plucha straszna i nawet nie chce mi się na dwór wychodzić… oby śnieg powoli się roztapiał, bo sporo tego…

Annaoj, też tak czasami myślę, że dzieciaki się zmawiają… oby rehabilitacja suczki szybko przyniosła skutki, bo Ty nerwowo nie wytrzymasz
Elvie, oj ta Lenka… uśmiałam się strasznie ;D a Maciek niech śpi tak samo jak dziś albo dłużej
Mamusia, widać, że jak nie ma dzieci w domu… ja też dzisiaj zostawiłam dziewczynki tatusiowi a sama odsypiałam do 13…
Gosienka, widać, że rodzinka wspiera Cię w tym ciężkim czasie przed @ oby tak dalej
Maonka, współczuję takich nocek… zdrówka dla Ali…
Zielona, widać, że Kostka nieźle się wierci… ja to przy dziewczynkach zawsze podkładałam materac, żeby w razie czego miały miękkie lądowanie… oby kiepska nocka nie przełożyła się na samopoczucie córci w ciągu dnia
Aniam, pochwal się nowym nabytkiem
 
Ja tez nie narzekam na spanie, dziś młoda przed 9 nas obudziła i jak zwykle w weekend wpakowała się do łóżka ze swoją obstawą (szczeniaczek i lala) i pokazując mi gdzie jest "pilop" kazała bajkę włączyć.
Ja sobie polezałam do bo J wstał, kawkę do łóżka mi podał i nakarmił głodomorrę ;-)
Jutro od nowa wstawanie więc korzystam.

Gosieńko wczoraj o 20 upiekłam babkę kawową z polewą czekoladową, posyłam;-) Sernik to pewnie już na święta zrobię.
Moi się pospali to idę pocztę obrobić.
 
monia - ombre podobno już modne przestaje być i potwornie włosy przesusza. Jeśli chodzi o cenę to najlepiej jak zadzwonisz i sama zapytasz, bo pojęcia nie mam ile zawołają. Biorą pod uwagę długość włosów i fryzjera. Niestety Paweł jest najdroższy:sorry: Mogę Ci ewentualnie dać znać ile ja 23 marca zabulę:-D No, ale ja ostatni raz u fryzjera byłam w 5 miesiącu ciąży z Maćkiem to teraz zaległości nadrabiam i nie jest mi szkoda kasy, bo zgodnie z radami z mądrych książek 10% dochodów powinno się przeznaczać na rzeczy, które pozwolą Ci poczuć się osobą bogatą. Dzięki temu pieniądze później szybciej do portfela wskakują. Przetestuję i dam znać czy działa:-D

gosienko - to pospałaś tyle co ja w 2 noce:-D

maonka - dobrze, że z oczkami Ali lepiej. Oby się nic nie rozwinęło..

Maciek ma od jakiegoś czasu takie przesuszenie na udzie z zaróżowionym obrysem. Muszę Wam fotę tego zrobić, bo mimo smarowania ani to nie znika ani się nie powiększa, ale nie boli go i nie swędzi. Wczoraj w restauracji widziałam u chłopaka który nas obsługiwał coś podobnego, sporo większego na zgięciu ręki. Nie wiem co to.
 
reklama
Do góry