reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
Elvie- w Fitness Academy. Najblizej masz w Koronie. Tu masz strone Pokój zabaw dla dzieci

Chlopaki daly rade :) w klubie, w ktorym bylismy salka jest mala, ale zabawek tona :) powiedzieli, ze jeszcze przyjda, zas Kuba probowal mnie wyslac na kolejna dawke cwiczen :)))

Zielona a kto moze podniesc babie cisnienie sie pytam, no kto??? Juz mi troche przeszlo, bo jestem cholerykiem i reaguje impulsywnie, ale nie zmienia to faktu, ze dzien mam zrypany :(
 
aniez, sruuu, mojito leci do Ciebie na pocieszenie.

504104ba9301d.jpg
 
Hehehe... Zielona jaki super rozmiar ma ten drink :) i dzieki za przypomnienie :))) skladniki w chacie mam i wlasnie wyslalam slubnego do kuchni, zeby wyprodukowal pocieszyciela w ramach pokuty :)))
 
Aniez nie smutaj się .


To co maluszka na forum mamy ? Bo cisza cholerka .

No i piąteczek . Jutro madagaskar chyba zaliczę z Szymkiem , bo ma obiecany . Nie może się doczekać poniedziałku i kolegów z przedszkola .


Zielona kurdę nie wiem czy się do ciebie wyrobię do tego 13go . W ten week pracuję jutro i 3 h w niedzielę , a w przyszłym tygodniu mam urodziny SZymka . Może jednak zaryzykujesz ( kuszę tortem :-D:-D )
 
Hehehe... Zielona jaki super rozmiar ma ten drink :) i dzieki za przypomnienie :))) skladniki w chacie mam i wlasnie wyslalam slubnego do kuchni, zeby wyprodukowal pocieszyciela w ramach pokuty :)))
Niech i dla mnie zrobi, ale Ty wypijesz, bo mi nie wolno i uduszę Zieloną jak mi takie cuda tu wrzucać będzie!!
 
Elvie, ostatnio wspominalas tez cos o alkoholu ze nie mozesz.... Przypomnialo mi sie wtedy moje picie Karmi przez spory okres karmienia piersia.... Przez to w sobote bedac w polskim sklepie taka ochota na Karmi mnie naszla, ze kupilam kilka butelek i w weekend oproznilam ;-)
Wogole to cos ostatnio sie bezalkoholowa zrobilam. Jakos nawet ochoty nie mam na winko czy drineczki.

Wyobrazcie sobie, ze u nas dzis nad ranem byly tylko 4 stopnie. L wstawal o 6 i wlaczal ogrzewanie, by jego dziewczynki mialy ciepelko jak sie z lozka wygramola.
Ja wstalam przd 7ma i juz bylo 5 stopni. W ciagu dnia wzroslo co prawda do 17, ale jakos tak juz jesien czuc w powietrzu.... Kurcze no, niedane nam bylo sie nacieszyc sloncem w tym roku. Moze w zwiazku z tym zima bedzie sniezna i mrozna??? Taaa, tego by brakowalo by Anglie troche zimy sparalizowalo.

Kupilam dzis Poli takie 'feady bed' -materac do nadmuchiwania obciagniety spiworkiem, bo na przyszly weekend chcemy sie nad morze wybrac i musze miec cos by mloda polozyc a nie gniesc sie we trojke w lozku. Cale popoludnie w nim przelezala, na siedzaco w nim jadla, wyciagnac sie do kapieli nie dala, tylko jak lezala tak w kime poszla. Na.spoicha ja na gore zanosilam i w pizamke ubieralam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam:)
Katik - ja nawet karmi średnio mogę, bo Mać ma kolki i nie wiem czy pijąc gazowane mu ich jeszcze bardziej trawienia nie utrudniam:( Karmi zatem piję jedno małe na miesiąc. Temperatury Wam współczuję!! Masakra jakaś tego lata u Was:no: Udanego wypadu nad morze!

Lecę śniadanko szykować i po drzwi jedziemy.
 
Do góry