reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

gosienka - hmm... samochód? :-) nowy laptop ? :-) nie wiem i jestem bardzo ciekawa

no i mam angine ropną... nice... :errr:
 
reklama
Kici zdrówka!!!
Elvie skąd ja znam to prostowanie dziecka po pobycie z babcią :no: ;-) a po hasełku z wałkiem i M. padłam ...głodnemu chleb na myśli ;-) :-D

zamówiłam chłopcom prezenty na gwiazdkę :-) robimy zrzutkowe z dziadkami :-D
 
hej
mały spi , bo wybiegał sie z zębami na wierzchu, z tej radości ze śnieg padał...taką miał frajde patrzenia przez okno,ąz wziełam go na podwórko...mało nie oszlał.:-Da ja wertuje strony w necie, bo szukam kuriera co by mi najtaniej 5kg paczeke do Włoch zawiózł.

Dla chorowitków duzo zdrowia i uśmiechu.
Elve- no juz duży ten Wasz skarb.A może twoja mama widzi ze masz brzuszek i cos podejrzewa tylko może nie "chce wiedziec"?
Gosienka- nie mam pojecia co za prezent, ale wnioskuje ze bardzo zaskakujacy, może śmieszny?
 
Czytam na raty dzisiaj... masakra pila mechaniczna w robocie :-(

Elvie- wyluzuj :-) Moja tez tak robi, juz odpuszczam, jak dzwoni, ze gdzies ida, to jej tylko mowie, zeby jedzenie zorganizowala i jakos daja rade. A z ciaza, to moja znajomam mamie dlugo nie mowila i jak juz powiedziala, to sie okazalo, ze mama wiedziala, tylko siedziala cicho, bo jej bylo glupio, ze wlasna corka nie mowi jej, ze jest w ciazy, to jedynaczka byla, wiec problem byl wielki.

Zielona- no to pij te tequile i zarzucaj fotami :-D

Kici przybuj piatke ja od soboty na antybolu... wrrrrrrrrrrrr... ale juz jest dobrze, na szczescie!
 
Cześć Dziewczyny.

My żyjemy :) Niby ok, ale szłu ni ma. Weny na pisanie kompletnie brak..niech już ta jesień się skończy bo oszaleję.
Tj u Was Mikołajki udane u nas- Juliś miała spotkanie z mikołajem organizowane przez firme malzona i bardzo jej sie podobalo. W prawdzie siadaniem mikolajowi na kolanach zachwycona nie byla i sie wystraszyla to i tak rączke slicznie podala pomachala i uchchana pomaszerowala z torbą prezentem :) Rozkoszna jest.

Zdrowia wszystkim ciepło życzę.
U nas śniegu póki co brak kompletny. Czekamy :)
Pozdrowienia dla wszystkich małych i dużych :)
 
aniez no właśnie widziałam na FB że Ty też anginę... :errr: no to miło, że ktoś się ze mną w bólu łączy... ledwo przełykam... ja choruję raz na rok... co rok angina lub anginopodobne...
 
Witam wieczorkiem :-)

Helenka śpi , chłopcy z tatusiem na basen pojechali więc mam luz:tak:
Boże jak u nas wieje i deszcz ze śniegiem pada :no:

Rozwiązanie zagadki Dostałam uszczelkę do drzwi balkonowych :-D:-D:-D dopisuję ją do listy obok ładowarki samochodowej, podkładki pod laptop;-)
No generalnie małż chciał dobrze bo taką szparę mieliśmy w tych drzwiach że :szok: i teraz już nic nie wieje.
Do uszczelki dołączył czekoladę i Raffaello:-)

Kici zdrówka kochana

Ella wirtualne słoneczko przesyłam:tak: Julce się nie dziwię co tam będzie jakiemuś obcemu Mikołajowi na kolana siadać:-D

Aniez dobrze że już lepiej się czujesz

Elvie to ci mamuśka ciśnienie podniosła ;-)

Filonka niesamowite jest to że dzieci potrafią cieszyć się z takich drobiazgów:tak:Tyle radości potrafi spowodować zwykły śnieg.

Miłego wieczorku kobietki
 
Dzieki za sznurek :-D bedziemy z Konstancja wieczorkiem ogladac :tak: A z butelka to chyba faktycznie bede musiala zaczekac az przyjade do PL, bo jak sie uchlam, to przeciez Kostka mnie do wyrka nie da rady zatargac, a po flaszce tequili moglabym sie nie doczolgac ;-)

Zdrowka dla chorowitkow.
 
reklama
Gisieńka nie no padłam :-D:-D ale przynajmniej będziesz miała ciepło w domku . No i rafaello bardzo lubię .

Elvie wiesz że nie powinnaś farb teraz wdychać ?:no:

Kici zdrowiej nam
 
Do góry