reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

ja tylko tak na chwilkę
Alicja na szczęście w lepszej formie, ale tak jak u Aniez zęby idą i znowu gorączka i lekki katar, a dopiero z infekcji wyszła:-(
Justa fajnie, że jesteś
MamoPaulinki taki dzień dzisiaj...
 
reklama
Witam
Nie wiem czy to dobry moment na poczatek.Poczytałam Was i wiem co sie wydarzyło.Wstrzasnelo to mna.Nie potrafie sobie wyobrazic wiekszej tragedii.Jestem myślami i sercem z rodzicami Małej Wielkiej ZOSI.
Mam córeczke,ktora urodziła sie w kwietniu 2010r.i chciałabym wstapic do Was Kochane:))
pozdrawiam
 
Wredzia mnie dzis rozbroila... Mloda uwielbia gryzc, gryzie wszystkich i w co tylko popadnie. Chwila nieuwagi i mozna miec odbite zebolce na tylku na przyklad. Dzis malzon poszedl biegac. Wrocil spocony jak swinia, usiadl na chwile. Oczywiscie Wredzia wykorzystala ta chwile i dziabnela malzona w noge. Zaczela pluc i z wywalonym jezykiem podbiegla do recznika i zaczela tym recznikiem szorowac jezor... :-D
 
Dziekuje za przywitanie.
Moja córeczka ma na imie Noemi i urodziła sie 3 kwietnia.Ogolnie jesteśmy teraz na etapie wielkiego rozrabiania i robienia fochów itp:-)takze dzieje sie ciągle i dużo.Mieszkamy w Danii,ale to juz niebawem moze sie zmienic,ale o tym moze napisze pózniej.Pogode mamy ostatnio średnia,więc siedzimy w domu i sie nudzimy...
 
Ostatnia edycja:
Anansie witamy Cię ciepło!

Dziewczyny piękny film leci na polsacie.. na ten smutny wieczór... Szkoła Uczuć (może bardziej dla nastolatków,ale go lubię)
 
reklama
Do góry