reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

Matko kochana jak duszno! Dobrze że zaczęło padać może będzie czym oddychać.
M. zmierzły jak dawno nie był...i tak od kilku dni. Jako winowajcę obstawiam pchające się na świat 3 czwórki...


Judysiu, Marku pamiętamy i modlimy się o siłę dla was :tak:
Dla wszytkich Aniołeczków [*]
 
reklama
Judytko - myślami jesteśmy blisko.. Siły dla Was!



Agnieszka - gratulacje dla Mareczka, czekamy na fotkę z szerokim uśmiechem;-)

Lenka dzisiaj była po raz trzeci w Klubie Maluszka, M. ją dziś zaprowadził, bo ja byłam na spotkaniu regionu. Podobno przyszedł dziś po raz pierwszy mały Murzynek i dzieci się go bały a Lenka nie, uśmiechała się nieśmiało i bardzo chciała go dotykać:zawstydzona/y:
 
elvie - przepraszam, ale jak to przeczytałam to się uśmiechnęłam tak szczerze... bo wyobraziłam sobie słodką Lenkę i tego małego murzynka jak go ciągle palcem tyka... ale tak na serio to dobrze świadczy o Lence, że się nie bała... ma normalny dom!
 
Elvie u mnie w przedszkolu jest mulatka . śliczna jest i taka dość ciemna .

Wyłączyłam dziś myślenie szorując kostkę kercherem nogi mi w tyłek włażą do tego byłam cała w błocie . troszkę pomogło ale wszystko mnie boli .
 
Elvie też się uśmiałam bo sobie wyobraziłam tą scenkę :-D Wiesz może Lenka stwierdziła że trzeba sprawdzić czy to aby nie czekoladka :-D :-D ;-)

a moja bida usmarkana zmierzła cały dzień. normalnie wytrzymać z nim ciężko. Jak się juz teściowa poddała to możecie wiedzieć jaki dziś miałam dzień... ze spaniem ciężko no bo jak tu oddychać?? Fridy nie da sobie do nosa włożyć, zakrapiać nos to już wyższa szkoła jazdy... normalnie mu głowę między kolanami moimi trzymałam, do tego jedą ręką za podbródek a drugą wkrapiałam... matko ile było ryku :no:
Mam nadizeję że mu to szybko przejdzie...
 
Agnieszka - zdrówka dla Mareczka!

U nas też duszno było, ale po 15.00 zaczęło padać, potem była mega ulewa, spokój i teraz znów pada. Powietrze od razu lepsze, ufff..

Lenka to w ogóle aparatka, biega najszybciej ze wszystkich dzieci, a jest ich tam całe 3;-) Natasza nie chodzi to jej nie interesuje zupełnie, a z 19-miesięcznym Alanem zamyka się w sypialni:szok::zawstydzona/y: i robią Pani a-ku-ku. W ogóle rozwydrzyła się przez te 3 dni chodzenia tam, ale cieszę się, bo po powrocie pada i śpi. Z dziećmi ma kontakt, zabawek masa, klub nowy, fajnie urządzony, Pani super i tanio bo 8zł/h a jakbym wzięła pakiet 5h dziennie to by wyszło jeszcze taniej -550zł, ale nie mamy takie potrzeby więc zostawiamy ją tam na 1,5-2,5h tylko.
 
reklama
Agnieszka brawo za zębolka, bidulek niech ten katar da mu spokój:tak:

Elvie no zabawnie to musiało wyglądać ale widać że Lenka to towarzyska dziewczynka.
Ja zawsze marzyłam o małym murzyniątku;-) ale co na to mąż:szok:

Aniam porządny wysiłek pomaga choć na chwilę zapomnieć:-( Ja wyszorowałam dziś całe mieszkanie.

U nas też ulewa ale duszno nadal, takie uroki mieszkania na 4 piętrze:-(
 
Do góry