reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Marta ponieważ u nas było podejrzenie MPDz od urodzenia i porażenie 4-kończynowe dostaliśmy wstępnie orzeczenie na 5 lat. Ale po pierwsze masz prawo do ksera karty dziecka i pokłóć się o to, a dwa to najlepiej jakby neurolog wystawił Ci papier do przedłużenia orzeczenia, dr rehabilitacji, bo przecież Ola nadal potrzebuje intensywnego wspomagania. Ja miałam papier od początku od neurologa i to szybciutko, kazała nam się starać bo długa rehabilitacja przed nami...
Trzymam kciuki :tak:
 
reklama
Hejka

Taka piekna pogoda, a ja w pracy. Myślałam o dniu wolnego, ale koleżanka się pochorowała, więc nie mogę.
Alusia dzisiaj pierwszy dzień bez gorączki, odpukać. A jutro mój syn się z dziadkiem wybiera do Żywca, trochę się boję, bo nie ufam mojemu teściowi za kierownicą, ale wiem, że muszę walczyć ze swoim czarnowidztwem.
Po pracy mykam zrobić sobie pazurki przed weselem Wypróbowuję nowość hybrydową, zobaczymy jak się sprawdzi.

Marta ksiuki zaciśnięte.
 
annaoj koniecznie napisz jak wyszły pazurki bo też przymierzam się do zrobienia paznokci hybrydowych ale to po urlopie i jestem ciekawa jak się noszą ;-)

ale mi dobrze pogoda piękna, siedzę sobie na huśtawce, kawka pachnie, ciocia zabrała swoją chrześnicę na spacerek a ja się relaksuję taki urlop to mi się podoba :-):-):-):-) pozdrawiam z Kuczyna
 
ale mi dobrze pogoda piękna, siedzę sobie na huśtawce, kawka pachnie, ciocia zabrała swoją chrześnicę na spacerek a ja się relaksuję taki urlop to mi się podoba :-):-):-):-)
wiesz co to zazdrosc???
wlasnie to czuje ;-)


My po spacerze, o mamo jakie to moje dziecko nerwowe... W chwili dobroci wyciagnelam ja z wozka, i ten blad kosztowal mnie wiele... czasu ;-)
Tak dlugo to juz dawno nie lazikowałyśmy po centrum.......


Kupiłam zajebiszczasty dzem w litwińskim sklepie, juz kiedys go zachwalalam, bo jest tak pyszny jak najlepsze babcine konfitury. Dzis po ogorkowej beda nalesniki z dzemem.
 
Oj mamusia jak Ci dobrze, ja licze na to samo, już niedługo...
My po wizycie, testach, zakupach, komunikacja miejska w upały to koszmar a w domku fajnie chłodno :tak:

Wizyte i nowości opisałam w wątku Paulinki na wcześniakach, więc nie będę się powtarzać. Tylko napiszę, że Paulinkę obejmie wczesne wspomaganie, głównie w zakresie logopedy, bo niestety mowy praktycznie nie ma :-(
 
jestem u mojej mamy. Net ona ma ale ja nie wiem jak go tu włączyć :-) więc mam odwyk chwilowy :-p teraz ciągne przez telefon ale zaraz musze się rozłączyć. Jutro wracam do domu ... taaa ale pewnie i tak czasu nie będę miałą żeby tu wejść...
 
Jestem na chwilkę, poczytałam trochę.
Dzisiaj się nabiegałam by załatwić promocję. Biorę udział w projekcie i muszę akcję prospektingową zrobić. Byłąm w kilku salonach fryzjerskich zapytać, czy nie chciałyby dni piękna dla swoich Klientek (bezpłatne badanie cery specjalnym aparatem + profesjonalny dobór produktów, bezpłatne porady kosmetyczne, rozdawanie gratis próbek i prezent dla właściciela) ale się pipy nie zgodziły:szok::-( Niech żałują:-D Załatwiłam na trasie do Pasażu Grunwaldzkiego i w sobotę z koleżanką nasze cud-miód stoisko rozkładamy;-)

Jutro za to o 13.00 do fryzjera idę, bo ostatni raz to byłam przed balem. Rozjaśnianie włosów mi się wymarzyło, ale tak o 1-2 tony tylko. Jak wrócę to zobaczycie efekt.

Teraz mykam murzynka kąpać;-)
 
Witamy i my

Chodzenia ciąg dalszy i o urlopu tylko Tośka biega i tata tatus tata tatus a tata w pracy do 18 siedzi, ale jak wróci do domu to już nie ma zlituj.
W idzie grac w pile o 23, tak to oni wlasnie uwielbiają nocny football a ja robie sobie domowe spa :-)

Elvie mam do Ciebie pytanie kobieto. Plnujemy w sierpniu wypad do Wrocławia, to przyjmiesz nas na małe odwiedziny co :-) ??
 
reklama
Do góry