reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

Choć łatwo nie było ale przeczytałam wszystkie zaległe posty :tak::-D:-D

Dziewczynki, jutro od 15:45 maja byc na tvn w Rozmowach w toku historie z porodowek...
Widziałam ale nie wiem czy powinnam oglądać ja już 10 lat temu dałam tak popalić położnym na porodówce, że pewnie do dziś mnie wspominają ;-);-)

a ja znowu nie mam apetytu, i od dwóch dni żygam jak kot...myślałam że te mdłości będą ustępowały....ale nic:wściekła/y:dobrze , że częstotliwość z 6 pawiów zmalała do 1.
Masakra jakaś:no:....aż mi ręce opadły i wszystkie chęci pouciekały....

2nn3lbetd9e6dbef.png

za pawie dziękuje ale tak jeden dzień na diecie by się przydał :tak::tak: (napisała i dalej je lody czekoladowe :-D:-D)

Witam kochane ja wróciłam ze szpitala miałam usg ginka zrobiła takie szczegółowe i okazało się że z dzidzią jest dobrze ma koło 10cm i serduszko biło 156 uderzeń na minutę i wierciło się bardzo:-).
Miałam usg przez brzuch i dowcipnie i nie ma nigdzie miejsca skąd te upławy wychodzą dostałam dalej zastrzyki i teraz na wizytę będę chodziła co dwa tygodnie bo raz na miesiąc to za długo a jak nie miną jeszcze jakiś czas to szpital mnie czeka. Teraz wizytę mam 10listopada i może się dowiemy co siedzi w brzuszku bo dzisiaj dzidzia się odwróciła i nic nie było widać ale mi się coś wydaje że będzie dziewczynka:-).

GRATULACJE pewnie spokojniejsza jesteś:tak: co do upławów to same w sobie zniosę ale zapach już nie :no:

a wlasnie kochane, pamietacie jak pytalam sie o sposob na kapusniaka bo zup nie umiem gotowac??.......

WLASNIE GOTUJE POMIDOROWECZKE :D
ROSOL JUZ SIE NAUCZYLAM I JEST IDEALNY.... DZISIAJ POMIDOROWKA, A NIRDLUGO BARSZCZYK LUB FASOLOWA :D!!!!

jeszcze trochę a kaczkę pieczona w pomarańczach zaserwujesz:-D:-D

ło jeeeezuuuuuu,znów dopadły mnie te upławy.leci mi mleko po udach normalnie.szczególnie wtedy gdy wykonam jakiś nagły ruch,gwałtownie zmienię pozycję...w czwartek pójdę do lekarki-to będzie moja ostatnia u niej wizyta,bo już 10 listopada idę prywatnie do faaaaajowego lekarza ze szpitala,w którym chce rodzić:-):-):-) bardzo mnie to cieszy.najadłam sie dziś jak wariatka-kanapki,jabłka,sezamki,orzechy,pulpety......ledwo siedzę.zauwazono dziś w sklepie mój brzuszek-facet zapytał przy kasie czy potrzebuję stanąć na początku kolejki:tak::tak::tak::tak::tak:
ja już tak bardzo chciałabym czuć tego cudaka we mnie...

czekam aż będzie duży brzusio bo na razie wyglądam jakbym dużo pojadła a nie widać jeszcze dokładnie ciąży a ponadto te udogodnienia "pierwsza w kolejce" itp.:-D:-D
 
reklama
ło jeeeezuuuuuu,znów dopadły mnie te upławy.leci mi mleko po udach normalnie.szczególnie wtedy gdy wykonam jakiś nagły ruch,gwałtownie zmienię pozycję...w czwartek pójdę do lekarki-to będzie moja ostatnia u niej wizyta,bo już 10 listopada idę prywatnie do faaaaajowego lekarza ze szpitala,w którym chce rodzić:-):-):-) bardzo mnie to cieszy.najadłam sie dziś jak wariatka-kanapki,jabłka,sezamki,orzechy,pulpety......ledwo siedzę.zauwazono dziś w sklepie mój brzuszek-facet zapytał przy kasie czy potrzebuję stanąć na początku kolejki:tak::tak::tak::tak::tak:
ja już tak bardzo chciałabym czuć tego cudaka we mnie...
aaaaa.... nie no ja sie przez was zalamie!!!!!
ja tez tak chce!!!!!!!!!!!!!!!!!

jeszcze trochę a kaczkę pieczona w pomarańczach zaserwujesz:-D:-D
Kochana kaczke to ja umiem... wszystko zrobie co nie jest zupa :)... teraz zup sie ucze :)... a i tak myslalam zeby i babeczki jutro zrobic :)... pierwszy raz :)...
 
jutro beda pyzy w sosie ciemnym z kurczaczka....
a tak pod koniec tygodnia chyba zroooobie bigosu na zapas :)...
a i bede chciala pierogi poulepiac :).. uwielbiam farsz do pierogow ruskich jesc jak jeszcze surowy jest :)!!!

ja jestem tydzień sama więc gotować mi się nie chce ale dziś byłam ana obiadku u przyjaciółki a w czwartek zamierzam się wybrać do drugiej a co przecież w ciąży jestem :-D:-D więc muszą mnie nakarmić ;-)

Jak mnie głowa dzisiaj boli :-:)-(
 
a mi wczoraj ta babka ziemniaczana nie wypaliła bo mąż zadzwonił z propozycja zjedzenia na mieście, ale dziś już nie odpuściłam, starłam na tarce chyba z 2 kg ziemniaków, pokroiłam i podsmażyłam cebulkę i kiełbaskę, wbiłam jajeczka, dodałam majeranku i teraz czekam an efekty w piekarniku, nie mogę się doczekać tak pachnie :) i nawet śmietanka czeka od polania po wierzchu
o 21 mam wizytę u gina, ciekawe czy jego waga to wytrzyma :), chyba mu powiem, że ważę się rano :-D:-)
alez mi smaku narobilas, prawie monitor oblizuje :-p a najgorsze ze Sz nie ma do czwartku i nie ma komu upiec :-( (bo ja mam 2 lewe rece w kuchni wiec nawet sie nie porywam:zawstydzona/y:)

Dziewczynki, jutro od 15:45 maja byc na tvn w Rozmowach w toku historie z porodowek...
cholerka, troche wczesnie, w pracy bede :-( ale te ktore beda ogladaly, niech zdadza reszcie dokladna relacje!!!

ło jeeeezuuuuuu,znów dopadły mnie te upławy.leci mi mleko po udach normalnie.szczególnie wtedy gdy wykonam jakiś nagły ruch,gwałtownie zmienię pozycję...w czwartek pójdę do lekarki-to będzie moja ostatnia u niej wizyta,bo już 10 listopada idę prywatnie do faaaaajowego lekarza ze szpitala,w którym chce rodzić:-):-):-) bardzo mnie to cieszy.najadłam sie dziś jak wariatka-kanapki,jabłka,sezamki,orzechy,pulpety......ledwo siedzę.zauwazono dziś w sklepie mój brzuszek-facet zapytał przy kasie czy potrzebuję stanąć na początku kolejki:tak::tak::tak::tak::tak:
ja już tak bardzo chciałabym czuć tego cudaka we mnie...
wspolczuje "mleka" :-(
ale niezle z ta kolejka - gratuluje, jestes teraz mozna powiedziec ciezarowka pelnym brzuchem :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry