reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

hejka

poimprezowaliśmy wczoraj troszkę. Było bardzo miło, tylko niewyspana jestem, a jeszcze B się wybiera wieczór na kosza i sami zostaniemy.
Igor już zaczął etap roznoszenia domu. Po prostu 5 minut usiedzieć nie może, nawet jak rysujemy czy gramy, to on się wierci, kręci, no jakby miał "śrubkę w dupce".

Isabela jeśli chodzi o kuchnię to ja ciemną odradzam, bo przy dzieciach ciężko z czystością, wszędzie łapki odciśnięte.
 
reklama
ja tylko powiem dzień dobry żyję...
na więcej nie mam siły... dzisiaj jeszcze sprzątałam w dużym pokoju po malowaniu i przenosiliśmy meble chlopaków, troche przygotowałam mały pokój ale skończe przygotowania do malowania jutro z rana a potem już malowanie... mam nadzieję do środy tam meble wstawić bo mi pan z komandora przychodzi wymierzyć i zaprojektowac biurko zabudowane i półki na moją krzywą ścianę...jakoś musze upchnąć to wszystko co miałam w dużym pokoju...

mam nadzieję że koło czwartku się pojawię na spokojnie chociaż pewniejszy będzie przyszły poniedziałek znaczy 20 czerwca...bo mnie czas i robota gonią

pozdrawiam i sciskam was wszystkie
 
Proponuje nadac Agnieszce tytul Pierwszej Robotnicy BB ;-) Kobieto, ty to masz pare...


Annaoj kce, ciesze sie, ze Igor tak ladnie radzi sobie z rekonwalescencja. Jesli roznosi dom, znaczy juz o zabiegu zapomnial :-)


Mloda miala dzis jakas dziwna akcje nocna... Jak zwykle gdzies w srodku nocy zaczela plakac, ze chce do nas. Wzielam ja do lozka, bo ja nie umiem sluchac jak ona ryczy. No i sie zaczelo... Krecila sie, kopala, skakala, ukladala i w zdluz i w poprzek, i wlazila na nas, i usilowala spac mi na glowie... Moscila sobie miejsce i za nic w swiecie nie chciala zasnac. Mowie do chlopa zeby zmienil jej pieluszke, on za zmiane sie bierze, a mloda w placz i przez rece mu sie "lala"... Wzielam ja, przestala plakac, przewinelam... No i mysle sobie, ma sucho to pojdzie spac... Taaaa. Zaczela patrzec w kierunku korytarza i uciekac z lozka. W koncu poszla do siebie do pokoju. Wsadzilam ja do lozeczka i dopiero tam sie uspokoila, a po jakichs 30 minutach zasnela. Oczywiscie musialam spac z nia i wszystkie kosci mnie bola.
 
Cześć Dziewczyny,
przyszłam tu tylko na chwilkę zameldować się z Niechorza.
Podróż planowana na 7h trwała o godzinę krócej, bo zaliczyliśmy tylko jeden przystanek na obiad - mama z tatą zjedli kiełbaskę z grilla a córcia rosół - o dziwo jej smakował i zjadła prawie całą, dorosłą porcję:-) Planowaliśmy wyruszyć o 7.00 ale nam nie wyszło i wyruszyliśmy o 9.30. Droga super, Lenka przez pierwsza godzinę zwiedzała a później padła i przespała 3h więc skorzystaliśmy i nie robiliśmy przerw. Po obiadku 2h jeszcze dzielnie wytrzymała i szczęśliwie dotarliśmy na miejsce:-)
A tu plac zabaw, piaskownica, zjeżdżalnia, miejsca do biegania sporo, kilkuletnia Marysia i 15-miesięczna Helenka, więc dziecka nie mieliśmy dobrą godzinę. Ogarneliśmy w tym czasie walizki i wyruszyliśmy na plażę. Plaża to jest to! Lenka oszalała na widok tej ogromnej piaskownicy, a my na widok naszej przeszczęśliwej córeczki:-) Po "plażowaniu" gofry - były blee, krótki spacer i Lenka powróciła na teren ogrodu. Właściciel zatrudnił ją do podlewania trawy i kwiatków, w trakcie wywróciła się na mokrą ziemię, więc przyprowadzono nam do mycia małego, radosnego Murzynka:-) Murzynek po kąpieli padł i słodko śpi, a rodzice otwierają winko;-)

Buziaki z Niechorza Wam wysyłam!!
 
Elvie a jak pogoda ?

Agnieszka no zgadzam się pierwsza robotnica na bb :) tytul jest Twój . a ja poproszę pierwszego leniA na BB myslę że większergo ode mnie to nie ma :)
 
Witajcie

Kittek - jestem pod wrażeniem Maji...

Isabela
, ja mam coś na wzór tej drugiej kuchni, dół venge, góra - krem....dół to porażka, trudno domyć....także venge nie polecam...ale kuchnia prezentuje się ładnie...jak jest czysta :-):-):-)

Polka tez ostatnio ma faze na karmienie wszystkich maskotek i miskow. Pijemy mleko przed snem, i w polowie jest pora na dokarmienie wszystkiego co pod reka- lacznie z puchatkiem i tygryskiem z obrazku z firanki ;-)

:-D:-D:-D

Buziaki z Niechorza Wam wysyłam!!

Elvie, szczęściaro, ale Wam zazdroszczę ! Wypoczywaj dużo !

A ja dziś miałam wazny dzień - komunię L...było super, wszystko przebiegło zgodnie z planem...no może poza jednym zonkiem...psy (mój własny i szwagra) potargały mi firankę, tak drapały w okno balkonowe, ech....no nic straty muszą być...

Wznowią ten wyścig dziś czy nie wznowią ??? Przecież mi chłop nie zaśnie, jak nie obejrzy F1 :tak:
 
Ostatnia edycja:
Mój szogunik śpi, ja też dziś po maratonach rowerowych jestem padnięta. Rower ostatnio wykorzystujemy na maxa, super mi się nim jeździ, a Maja aż piszczy jak go widzi.
Szkoda tylko,że tak mało u nas ścieżek rowerowych.
Zmykam spać bo oczy mi się same zamykają.

Spokojnej nocki :)
 
Wznowią ten wyścig dziś czy nie wznowią ??? Przecież mi chłop nie zaśnie, jak nie obejrzy F1 :tak:
hihi
dobrze, ze wznowili, do samego konca sie dzialo :-D


Ktora zna jakies zaklecia na przepedzenie chmur?
Pada, leje, pada, leje.... w ogrodku mi znow zarasta, a skosic nie ma kiedy bo wiecznie wszystko mokre! W dodatku na weekend goscie zjezdzaja (zlatuja) i zadnych atrakcji nie mozna zaplanowac!
 
reklama
Elvie a jak pogoda ?

Agnieszka no zgadzam się pierwsza robotnica na bb :) tytul jest Twój . a ja poproszę pierwszego leniA na BB myslę że większergo ode mnie to nie ma :)
no nie wiem.... mysle, ze stoczyc moglybysmy zazarty boj o ten tytul :-)



Katik, trzeba pewnie cos odtanczyc. Tylko, ze jak sie nie wie co, to skutek moze byc rozny. (tu odsylam do swietnej ksiazki dla dzieciakow i mlodziezy "kazdy pies ma dwa konce", ktora probuje ustrzelic w wersji elektronicznej i trafic nie moge)


Elvie, zazdroszcze Wam bardzo. Bawcie sie dobrze.
 
Do góry