reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

hejka

poczytałam szybciutko, bo z pracy
zdrówka dla Adasia
Aga zazdraszczam powera, ja jakaś wypluta, a przecież po urlopie:confused:
Gosiek oby Ami polscy specjaliści pomogli, tak się biedna męczy
Kici trzymam kciuki za kupca

u nas chyba jakąs infekcja układu moczowego. polujemy na mocz. I muszę szybko się z pieluszkami uwijać, bo Młoda zaraz się drapać próbuje. Bidulka moja. Wizyta na przyszły wtorek umówiona, będę miała dzień lekarski, bo z Młodym do audiloga.
uciekam
trzymajcie się ciepło
 
reklama
Mamusia jak Natalka, lepiej już?

My po badaniu ABR, słuch prawidłowy ale miałam stracha, że ten niedosłuch został. Na szczęście mamy nową wklejkę w książeczce zdrowia i jeden problem mniej :tak:
Teraz biorę się za ogarnięcie bałaganu w naszym pokoju :zawstydzona/y:
 
Zdrowka dla wszystkich chorowitkow.
Mi tez dzisiaj Ami wydawalo sie jakas taka dziwna i ciepla.Zmierzylam jej przed chwila temperature i jest prawie 38.Jeszcze tego nam brakowalo.Teraz bida usnela.Nie wiem co to ale katarek troszke jest i pokasluje od rana.Kurcze na dworze taki skwar a ja jakies chorobsko bierze.
 
A ja tak tylko chcialam sie pochwalic, ze moja Polinka puscila sie dzis sofy i przyszla w mamusiowe objecia zupelnie samodzielnie! Taki cudny prezent prawie na Dzien Matki :-D
 
Katik gratki pierwszych samodzielnych kroczków Polinki :tak:
niby jestem na bierząco ale mętlik mam w głowie.
Gosiu mam nadzieję że w końcu ktoś coś poradzi bo aż się serducho kraje jak czytam co Ami musi przechodzić
Kici oj widze że mamuśka znowu coś wymyśliła :confused:
Adaśko zdrowiej! taka ładna pogoda :tak:
MamoPaulinki super że słuch jest ok :tak: :-D
Aniez udanych wczasów!!
Pozostałe pozdrawiam a pominięte przepraszam ;-)

Ja dzisiaj w ramach tego powera sprzątnęłam całe mieszkanie, umyłam okna, powiesiłam firanki, wyprałam brudne firanki, odebrałam J. z przedszkola, umyłam auto w środku i na zewnątrz, zrobiłam nalesniki na kolację a teraz jeszcze mnie prasowanie czeka bo już od ponad tygodnia się za nie zabieram... ciekawe kiedy padnę...
 
Anna jeszcze tydzień by się urlopa przydał :)

Agnieszka twoja doba to ma chyba 30 godzin .

mamopaulinki super że słuch ok :)

Ja nie wiem kiedy wy sprzątacie ale mnie jak jest taka pogoda to prawie nie ma w domu a samo się cholera nie sprzata.. no cóż ..
 
Hej dziewczyny
Melduje ze zyjemy, czytam na biezaco ale jakos ostatnio mam troche na glowie niezbyt przyjemnych spraw, humor tez nienajlepszy...:(
W poniedziałek bylysmy u okulisty i Ola ma najprawdopodobniej alergiczne zapalenie spojowe jeszcze tego nam brakowalo... jutro idziemy do pediatry, pewnie przepisze zyrtec wiec zaczna sie batalie z Olka o przemycenie tego do jej buzi...no nic, zobaczymy...
Zyje juz piatkiem, jedziemy do Tczewa do logopedy, sni mi sie juz ta wizyta od tygodnia, glowa ze stresu mi peka... plakac mi sie chce jak codziennie zmieniam Oli plasterek, ona placze, widze nosek czerwony od plastra, a przy takich temperaturach o odparzenie latwo...niby przez 8miesięcy moglam przywyknac do sondy, ale z kazdym dniem jest mi coraz ciezej, nie wiem, jakies poczucie winy mam...
Dobrze ze Olka jest taka dzielna:)

MamoPaulinki problem z noga jest u nas podobny do Waszego, prawa stopa jak tylko poczuje obciazenie to strasznie sie napina, Ola stawia stope na palcach i do tego leci ta stopa na zewnetrzna krawedym:( strasznie jestem ciekawa co wam w tym CZD powiedza...mam nadzieje ze dasz znac po wizycie:)

Gosiek biedna Ami:( mam nadzieje ze w Polsce Wam pomoga, Usciskaj ja od nas!

Ok ja uciekam spac,padam dzis na twarz, nie moglam spac w nocy a dzien byl intensywny..
Postaram sie jutro wpasc
Dobrej nocki!
 
Aniez, Zielona dołączam się do mam szogunów. Moja szogunka jest za odważna, schodów udaje,że nie zauważa i pędzi przed siebie, takie które mają poręcze to dla niej pikujś, schodzi i wchodzi z nich na stojąco, bokiem. Ostatnio stojąc przy płocie wchodzi na murek i chodzi po nim trzymając się płotu. W piaskownicy prawie piasku już nie ma bo wszystko na boki wysypuje robiąc przy tym burzę piaskową, wcinając go przy okazji. Jak tylko wpadnie do łazienki to od razu wrzuca co ma do kibelka. No mówię wam nie mam do niej siły...
ale jest przy tym tak kochana, rzuca uśmiechy na prawo i lewo, przybiega co chwilę do mnie wołając mama, przytula i daje mi buziaka. Jak jedziemy samochodem to co chwilę z tyłu mnie woła, gdy widzi pieska to krzyczy mama hauuuuuuu. Kocham tą moją szogunkę!

Poza tym cieszę się jak głupia,ale o tym na wątku o diecie maluszków :))
Zdrówka dla Ali, Antosi, Natalki oraz Adasia!

MamoPaulinki super,że u małej wszystko dobrze ze słuchem!

Gosiek ja również mam nadzieję,że lekarze w Pl znajdą jakieś remedium naproblemy ze skórką Ami. 3mam za to mocno kciuki!

Aniam tak samo się dziwię jak ty. Szkoda,że samo się nie posprząta... czasami ilość metrów i ciemno brązowe meble i schody mnie wykończą.
Pisałaś o termach, super,że macie w okolicy coś takiego. U nas jest coś podobnego 70km od Koszalina, choć cena za wstęp z tego co pamiętam to chyba 50zł za dzień a 30zł za 1,5 godz więc trochę przegięcie.
Aquapark, park wodny, basen nad morzem - Panorama Morska


Kici biedna jesteś z tą swoją mamą, życzę Wam jak najszybszej sprzedaży domu!


Dobra zmykam bo małżon na domowy seans filmowy zaprasza :)


Martuś doczytałam. Za Oleńkę szczególnie będę 3mać kciuki w piątek. Jeśli byś potrzebowała jakiejś pomocy w Tczewie to pisz bo mamy tam znajomych więc może będą mogli jakoś pomóc.
3majcie się dzielnie dziewczyny. Mam nadzieję,że jak się zobaczymy następnym razem to Ola będzie już ładnie wcinać. Powiedz jej,że u cioci na ogródku troszkę tuskawek i borówek będzie więc będą miały co z Mają pałaszować :)
 
Ostatnia edycja:
Witamy witamy

A my dziś na pełnych obrotach robimy wsztystko na raz ale chuste zakupiliśmy o taką Sklep | Polekont i Antonina najszczęśliwsza na świecie a to najważniejsze, a noi w górach rodzice będą szczęśliwi :-)

Katik gratulujemy :-)
Agnieszka w pełni sił :-)

Do jutra
 
reklama
Aniam...ja właśnie dzisiaj wykorzystałam fakt ze było tylko 19 st i raczej chłodny a wręcz zimny wiatr... to poszalałam :-p ale teraz padam...
za to jutro nic nie robie !!!
dobranoc
 
Do góry