reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

Judysiu tak bardzo się cieszę cudowne wieści !
Katik a to mnie zaskoczyłaś ceną biletu kusiszzzzzz :-)

my już jesteśmy po spotkaniu było super Natalka i Kacperek ganiali w najlepsze w bajkolandzie ale niestety trafiliśmy na podwójne urodziny ośmiolatków - dzieci było full!!! krzyki wiski piski ;-) ale spotkanie uważam za udane Filonka to fajna dziewczyna pogodna, sympatyczna a przede wszystkim laseczka że hoho a Kacperek to istny flirciarz takie minki zalotne robi po prostu boski mam nadzieję że jeszcze nie raz się spotkamy :-)
 
reklama
Katik moj B bardzo czesto kolo Birmingham jezdzi, wiec kto wie, kto wie:)

U nas bez zmian, zmeczona jestem po calym tygodniu na maksa. Do tego kolejny weekend spedzam sama z Ola, nawet moi rodzice wyjezdzaja. No nic, pocieszam sie wlasnie piwkiem i zapiekanka szpinakowa:)

Dobrej nocki!
 
witam :-)
ja na chwilę bo ładna pogoda. Podczytałam co u was.
Ja lubie być między ludźmi ale męczy mnie to że wszyscy chcą być mądrzejsi i mi kazania prawią... niby mam w sąsiedztwie kilka mamusiek co mają dzieciaki w wieku moich chłopaków ale przyznam że żadko sie spotykamy... nie wiem... jakoś nie lubie wysłuchiwać ciągłego biadolenia i narzekania... pogadałaby o czym niezwiązanym z domem i dziećmi choć wiem że to trudne :-p bo mnie też się wymyka ... ale mnei to trudno w tej kwestii dogodzić :-D

Ja mam normalną sąsiadkę i na szczęście mamy milon innych tematów niż kupy i dzieci :-D:-D chyba nadrabiamy czas jak się nie znałyśmy i opowiadamy sobie o wszystkim . A poznała nas jej mam , bo kiedyś jak szłam z dzieciakami a ona była z nią i małym u siebie przed domem to do mnie zagadała . i tak od tamtego lata codziennie prawie razem łazimy lub siedzimy jedna u drugiej . dzieciaki tez mniej upeirdliwe bo się razem bawią

Dziewczyny jestem na chwilę
Ale piękna pogoda!!! nawet chyba za piękna;/
coś mi komp nawala i litry gubi grrr

Chciałam Was uprzedzić choć penie o tym wiecie -ale mimo wszystko -żeby uważać na okulary przeciwsłoneczne bo nie wszystkie "zerówki" są "zerówkami". Proponuję zakupione zanieść do sprawdzenia do opytyka albo przy okazji wizyty u okulisty. Ja się tak raz nadziałam i od tamtej pory robię przeciwsłoneczne u optyka pod moją wadę wzroku (swoją drogą są super bo nie przyciemniają obrazu tylko blokują promienie słoneczne). Ale chodzi o oczy nasze i naszych pociech.

To w sumie tyle -o wczorajszym wolnym dniu spędzonym z moim szczęściem czułam się jak o maratonie:) skąd w takim małm ciałku tyle siły???

Miłego weekendu mamuśki -my będziemy cieszyły się tatą bo w przyszły weekend wyjeżdża na miesiąc:(

Marta Nata ma rację:)

oooo
a ja wczoraj na placu zabaw widziałam dziecko -uwaga -2 miesiące starsze od Ali leżące w wózku, w grubych rajtuzach, butach body na rękaw i... przykryte kocem!!! alka na boso prawie nago w piasku siedziała -a tamtej dziewczynce UWAGA nie wolno chodzić jeszcze przez pół rok BO będzie miała krzywe nogi (wymysł matki)!!!!! jak można tak z dziecka kalekę robić?? jak biedna widziała bawiące się dzieci to tak płakała i rączki wyciągała że przykro mi było:( za pół roku bzie mogła z wózka wysiąść i pochodzić....
nie pytajcie jakie miałam odczucia bo gotowałam się w środku!!!!!

Makabra :no: ludzie to mają nasrane w głowach:no:
Co do bryli to się zgadzam , ja mam takie od optyka korekcyjne a dzieciakom narazie wogóle nie zakładam

Hmm to ja nie wiem już co mam myśleć ale nam ortopeda też kazała ograniczyć chodzenie małego bo uwaga uwaga "ma krzywe nóżki"!!!!! No cóż fakt faktem on już trzy miesiące chodzi i faktycznie można powiedzieć, że to w miarę wcześnie i może jeszcze za duże dla niego obciążenie, nie wiem. Nogi ma krzywe ale czy jakoś szczególnie za krzywe to nie wiem nie znam się. Tyle, że po prostu nie da się dziecka na siłę posadzić i niech siedzi...... Też nam zalecono wożenie w wózku, nawet taki chodziko-pchacz, byle jak najmniej biegał.

Ja się spotkałam z tym że jak dziecko dość ciężkie wcześnie chodzi to mogą być problemy i znam dwa takie przypadki ale to były dzieci ( miechelinki ) które łaziły w 7 miechu np . kolezanki synek miał nóżki jak to się mówi potocznie jak na beczce prostowane , ale z czasem mu znormalniały .

Katik mówię chłopu , zaczynam od lotu za 130 zł , to się pota a po co lecieć :-D:-D Na paliwo by wiecej wyszło . Ja go tu przytęperuje może na jesień jakoś ?:-D
Bo ja bardzo chętnie :tak: jakbym miałam 1 szt to nie ogladając się na chłopa bym poleciała sama , ale z dwójką to już przeginka by była :-D:-D
 
Nuddaaa namaxa- mąż w pracy jeszcze , synuś chrapka u siebie w pokoju a ja już nie mam co na tym necie przeglądać- ostatnio jakiś detox internetowy przeszłam i czytam tylko co na bb , na fejsie, spr poczte i koniec. Dziś u nas pogoda w kratkje- generalnie ciepło- ale w miedzyczasie przeszła ulewa, burza, wiatr i zimnica, a potem znowu plaża- więc kolejne km spacerkiem zaliczone- jejuu jak ja bym chciała tak z nim być w domku tak jak teraz niż dygać do tego bankowego bagna . blee...:/

Jutro idziemy na komunie braanka Piotera- a mi się nie chce- nawet nie wiem ostatecznie co ubiore...do kościoła nie pójdę bo to akurat pora snu Antka:(
Katik- w szoku jestem że bilety takie tanie- achh gdybym tylko wspomniałą P o takim wypadzie to by w locie się pakował. Był w Anglii dobrch 5 lat i ma tam mnóstwo przyjaciół, których chętnie by odwiedził...

No dobra moje girlsy idę świętować że Zosiulka wraca do zdrowia - a jako że nie mam wina to będzie to herbatka i kolejna kromka chleba z metką cebulowa i magii.....sama nie wiem skąd mi się to wzieło- chyba za dużo słodkości dzisiaj- na obiad zrobiliśy sobie z Antkiem racuchy z jabłkami i chyba mi się od tego podniebienie z językiem posklejało
 
Dobry...
M mi w nocy dał popalić...od 23.30 do 2 wariował i śpiewał i buntował sie na zmianę...
ehhh czas na śniadanie...ide...udanego weekendu!
 
Aniam, po ostatnich podwyzkach paliwa, samochodem juz wogole sie nie kalkuluje jechac do PL/UK.
Ostatnia podroz wyniosla nas 2500 zl. To niewiele mniej niz wczasy nad turkusowym morzem, z gwarantowana pogoda i swietym spokojem....
Wiadomo, ze ceny biletow na samolot do UK tez sa rozne, ale jak widac-mozna trafic naprawde fajna promocje...


Dla mnie dzien rozpoczal sie o 4.15 po 4 godzinach snu...
Poszlam do toalety i o malo zawalu nie dostalam jak mnie zaczelo szczypac! Znow zapalenie cewki z Polski przywiozlam! Szlag by to trafil, w sierpniu bylo to samo!!!
O 6.30 juz bylam po aptece i po markecie, i z zoladkiem pelnym litra soku zurawinowego....
 
katik biedna Twoja cewka.Strasznie podatna jestes na te dziadostwa.
Bilety to faktycznie macie tanie.Ja szukam biletu dla mojego bo ja juz mam i chodza w granicach 500 do 2 500 zl w jedna strone.Chyba ich poje....lo z ta druga cena.

judysiu jak Ci sie przypomni napisz co to za spray.Napewno go kupie.
U nas rekawiczki nie ubiore malej bo ona w sekundzie ja zdejmie.Nawet bandaz nie pomaga bo i tak go rozwali i dostanie sie tam gdzie chce.Najgorsza jest noc bo wtedy najgorzej swedzi.

Ciesze sie ze u was jest poprawa.
 
Dzis jedziemy zobaczyc ten domek na zadupiu... Musimy szybko na cos sie zdecydowac, bo do konca maja powinnismy sie wyniesc. Zastanawiam sie czy wlasciciel tego domu, w ktorym mieszkamy nie bedzie robil nam klopotow, bo nie dosc ze zerwalam plakaty z Merlin Monroe pokrywajace cala sciane to jeszcze pomalowalam dwa pokoje - jeden na wrzosowo z motylami i galazkami, a drugi na dwa odcienie wrzosu, oczywiscie bez wlasciciela wiedzy i zgody.
 
reklama
Jestem, nadrobiłam Was:-)
U nas remont, więc nie zaglądam tu za często. Posiłki w postaci mamy i siostry przyjechały, stwora spacerują i zabawiają, a ja z M. maluję:-)
 
Do góry