reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Witam się tylko po weekendzie... byłam na uczelni dlatego mnie nie było... w pracy mam zapieprz, więc tylko poczytałam co u was i uciekam... do tego mój smerf terrorysta mnie wykańcza... heh... ostatnio przywalił mi z główki w nos, że aż mi się czarno zrobiło przed oczami... popłakałam się, a on zaczął się na maxa ze mnie śmiać :errr: mały potworek :eek:
 
reklama
Witam po weekendzie. Wypad ze znajomymi bardzo udany -5 par, 6 dzieci, więc brygada do opanowania. Pogoda dopisała, miejsce świetne, jedzenie dobre. Szkoda, że częściej nie udaje nam się tak spotkać, choć może właśnie w tym urok :-)

Pisałyście o zabawkach w piaskownicy - hehe, to nie dzieci dziwne, że swoich rzeczy pilnują, to taki wiek :-) Mania najpierw zabierała cudze, a własne ją nie interesowały, więc inne dzieci sobie pożyczały i było ok. Teraz jak chce wziąć czyjeś to pyta mnie czy może, natomiast jak ktoś się zbliża do jej to zaraz zgarnia i mówi, że to jej. I jak są dzieci młodsze, to robią jak ona jeszcze rok temu, a jej rówieśnicy tak jak ona teraz.

Mamusia, zdrowia dla Babci

Zapracowanym - dużo sił
Wszystkim - ięknej pogody za oknem i udanych spacerów
 
hejka
ja na sekunde,
mały mnie zaraził. od wczoraj chodze zasmarkana, z okropnym kaszlem,łzami w oczach, bólem glowy i czasem z goraczka.
najgorsze ze musze łazic w maseczce non stop by jeszcze bardziej malego nie doprawic.
strasznie sie boje ze moge mu zaszkodzic. a nie mam jak sie odilozowac.:-:)wściekła/y:

na dodatek znów dopadlo mnie jakies uczulenie na lek , bo opuchl mi nadgarstek. tak wiec u nas koszmar trwa.

milego dnia i wszystkim duuuzooo zdrowia
 
Witam,
szkrabinka śpi to mam chwilę na ogarnięcie netu;-)

mamusiu - zdrówka dla babci i nie martw się na zapas! Będzie dobrze!!

kici - z Kuby rzeczywiście mały terrorysta rośnie.. ale wszystkie Kubolki jakie znam to małe potwory są:-D

ulanka - Lenka ma teraz ten etap, że ją cudze zabawki rajcują. Musimy to przetrwać:-D

filonka - zdrówka dla Ciebie i dla Kacperka!

Pogoda u nas dzisiaj bajeczna, mam nadzieję, że macie podobną. Jak Lenka wstanie to mykamy na spacer:-)
 
Dzień dobry:-)

Pogoda cudna dzisiaj. Zaliczylam dzisiaj fryzjera z rana, a konkretnie nie ja a Borys:-), zapisalam go w piatek, bo stweirdzilam, że co profesjonalista, to profesjonalista, ja bym mu znowu schody na grzywce zrobiła:-). O ile ostatnio nie bylo z tym wielkiego problemu, bo nosil czapy gdyż zimno było, tak teraz coraz cieplej i bedzie śmigac bez czapy to wyglądac jakos musi. Nawet jestem dumna z niego bo grzecznie siedzial, troszkę główką krecil, ale generalnie byl grzeczniutki;-)

Teraz śpi, a poxniej na spacerek mykamy.

Wczoraj za to cały dzien na dworze. Pojchalismy na działke, mama zajmowala się Borysem , corcia się bawila a ja z T przekopywalismy ogrod. Matko narobilam się ,że hej, nie mowiac juz o tym jaka brudna byłam heheheh. No ale pohakaliśmy, przekopaliśmy, trawe posialiśmy i dzieciaki bedą mialy miejsce na zabawe. Będzie gdzie Borysowe prezenty roczkowe postawic:-)

gosiek...gratuluje ciociu, no chłop jak dąb...troszkę mniejszy od mojego Borysa hehehehe

mamusia...zdrówka dla babci

ulanka...fajnie ,że impreza udana;-0

filonka...zdrówka dla Was :tak:

Isabela...kciuki nadal trzymamy;-)

kici...no niezły aparat z Kubulka;-0

No to tyle...lece:-)
 
dotarlam wreszcie:) ola zepsula mi tym razem komputer, polowa klawiszy nie dziala, wiec mamie znowu buchnelam

gosiek gratulacje dla dla siostry:)
mamusia zdrowka dla babci, obyscie nie musieli nic na czerwiec juz kombinowac
filonka zdrowka dla Ciebie i Kacperka! kurcze ze tez w taka ladna pogode cos sie musialo przypaletac


u nas wsio ok, jutro do gastrologa jedziemy, strasznie sie boje o ostatnie badania, nie wiem co tam wyjdzie, juz stresa mam:( wizyta dopiero o 12, siwa bede do tego czasu... dof tego Ola wymiotuje, najczesciej flegma :( no i brzuszek ja boli, podkurcza nozki z taka sila ze jej odprostowac nie moge:( no i luj maly caly bozy dzien potrafi nie zmruzyc oka ani na minute...czekamy jeszcze na wizyte u neurologa, nie podoba mi sie jedna rzecz u malej, ale to dopiero na poczatku czerwca...
z pozytywow to Ola w siadzie w koncu zaczela uzywac rak do podporu...nie zawsze ale jednak juz cos...

trzymajcie kciuki za jutrzejsze wyniki. uciekam kapac mala i spac
do jutra laski!
 
No i ja jestem, narobiłam się ale wreszcie mam zdjętą folię z okien to pomyłam z tego syfu ;-)
Gosiek gratki dla siostry, super chłopak i duży ;-) no moja tyle ważyła na pół roku :-D
Kittek te surfinie to pachnące o ile pamiętam, mój gust, też się przymierzam do kwiatków na balkon, żal mi że nie mam ogródka, u rodziców każdą wolną chwilę spędzałam grzebiąc w ziemi a i działeczkę nad Bugiem mamy :-)
Marta, a nie mówiłam? W końcu pomalutku rączki się wzmocnią a wtedy to już tylko lepiej może być. Trzymam kciuki za wizytę, my mamy 6.06...

Mała nam wariowała przez te zęby ale dziś już temp 37, tylko katar został i spaliśmy tak smacznie, że wstaliśmy dopiero o 9.30 :zawstydzona/y: A ząb dalej napuchnięty i się nie może przebić :no:
Ajjj uciekam, bo J mi lody kupił i tak moją dietę szlak trafia :-p
 
wronka - ciekawa jestem nowej fryzurki Boryska:-) pierwszy kosmyk włosów zostawiłaś na pamiątkę? moja mama do dzisiaj moje pierwsze kłaki ma:-D
marta - gratulacje dla Oli, zuch dziewczynka, niebawem zacznie raczkować:tak:


Zaliczyliśmy rodzinny spacer i Lenka dotrwała grzecznie do kąpieli. Od 15minut już słodko śpi:-)
 
No Marta gratulacje dla Olki :tak:

Moje dwa skarbki też już smacznie lulają :-D ufff w końcu...trochę to potrwało ale co tam trzeba buntownika utemperować. Szkoda tylko że młody na tym cierpi bo spać mu nie daje :-( ale zabranie braciszka z pokoju działa na starszego jak cudowny lek :-D

Padnięta jestem...ide... dobranoc
 
reklama
marta super ! gratulujemy postępów, Ola to dzielna dziewczynka!
mamaPaulinki oby kolejne ząbki wychodziły bezboleśnie ! biedna niunia
Borysku pokaż się nam z nową fryzurą :)

Witam porannie wczorajszy wieczór spędziliśmy w piaskownicy a po kąpieli która przypominała kąpiel błotną Natalka padła jak zabita a ja wraz z nią.
W nocy przeżyłam szok budzę się a obok mnie leży Natalka jak ja to zrobiłam kiedy ją przyniosłam do nas nie wiem ale byłam w ciężkim szoku jak ją zobaczyłam
 
Do góry