reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

sospettosa - Grześ to super facet no i super tato, więc nie masz co się Adasiowi dziwić, że mu imponuje;-) dzieci tak już mają, raz faza na mamę, innym razem na tatę. Najważniejsze, że pracujesz!

Zielona - też czytałam 3 razy i się zastanawiam jak Ty tam do Konstancji do łózka wchodzisz:-D

kittek - mój M ma podobne doświadczenia i tez mu żal studentów opuszczać;-)

Mojej młodej kolejne zęby idą i śpi niespokojnie. Byłyśmy dziś na placu zabaw, ale nie trafiłyśmy na fajne dzieci tylko na matki okupujące ławki i ploty siejące, mnóstwo Cyganów, matki patrzące na nas jak na kosmitów (bo my tam drugi raz dopiero), a dzieci biegające samopas, jak się tylko Lenka zbliżała to zabierały zabawki, aby im nie wzięła czasami - masakra! Musimy chyba jakiś lepszy plac zabaw wynaleźć w okolicy. Za to spacerek już miły był i młoda po nim pospała 2h:-)
Mykam wysyłkę ogarniać i lulać. Dobranoc!
 
reklama
Zielona ja tak miałam z J. i do dzisiaj czasami tak mam że muszę się u niego w łóżku położyć bo nie zaśnie za chiny ludowe. A jak nie masz piżamy to bluzka jakaś :tak:

Witam. Ja i M. od godziny na nogach. Pogoda się skiepściła. Pada i chłodno jest :-( szkoda bo wczoraj bylo nawet całkiem ładnie na dworze.

Milej niedzieli
 
Cholerka, mam problem z mloda. Nie chce sama spac. W lozeczku wytrzymuje kilka godzin, co jakis czas sie budzi i musze do niej wlazic i ja usypiac, a po jakims czasie i tak laduje u nas w lozku.


u nas podobnie. Adaś zasypia u siebie w łóżeczku, a nad ranem budzi się i nas woła. Marudzi póki go nie weźmiemy do siebie. jak tylko poczuje, że jest z nami w łóżku, sekunda i śpi ;/. tak nagle mu sie tak zrobiło ;/.
Przez galganka spimy w poprzek łózka ;/. Dobrze, że niska jestem i się cała mieszcze :D
 
Witam się pół przytomna :no: Paulinka ma od wczoraj wodnisty katar, z 8 kup było, pupa odparzona, wieczorem usypialiśmy ją do północy a i tak się budziła, w końcu u nas w łózku wylądowała pierwszy raz w życiu :szok: o 4.30 zaczęła majaczyć, temp 38,5, dalismy syrop, butlę, bo przez nos oddychała i wysuszyła sobie buźkę i tak drzemalismy tylko. A najlepsze jest to, że ma super humorek a temp skacze. Jutro lekarz ale chyba gardło czyste. Idą jeszcze ząbki, pcha paluchy do buzi aż wymiotuje a ja się pozbierać nie mogę, nawet kawa mnie nie rusza :-(
Może zajrzę jeszcze po południu, bo teraz biorę się za prasowanie.
A z wczorajszego spaceru oczywiście nic nie wyszło :wściekła/y:
 
no to i ja witam się niedzielnie. Podobnie jak u Agi u nas też pogoda się popsuła- za to wczoraj było pomimo wiaterku cudnie- jak o 12 pojechalismy na grilla tak wyladowaliśmy o 19 w domu- cały dzień na dworzu. Oczywiście smok nie spał cały dzień , nie chciał nic jesc tylko szalał ...
Kittek- bardzo miło ze strony Twoich studentó- zreszta jak tu nie pałąć do Ciebie sympatią- kiedy ty taka fajna babka jesteś:)
Elvie- jak widać niektóe place zabaw to miejsce spotkań towarzyskich ale dla mam...a dzieci same sobie
Mama Paulinki- zdrówka dla małej,, oby katar i gorączka szybko przeszły- wygląda na to że to rzeczywiście przez zęby
co do spania u nas odpukać ok- jedna pobudka albo wcale...nie ma opcji żeby zasnal gdzie indziej niz w swoim łóżeczku....czasami chciałąbym żeby pospałz nami w środeczku ale se ne da- rzuca się jak to gosiek napisała JAK WSZA

ok moje drogie ide pollokać dalej co w sieci piszczy
 
Witamy na chwile i my

Mogę się tylko pochwalić że zakończyłam część obowiązkową matury, wyłacznie ze zdaniem ustnych na 80% polski i 90% angielski :-) Ale maratonu część dalsza jeszcze proszę o trzymanie kciuki we wtorek i piątek ;-) Narazie nie dziękuje podziękuje po maturach

Postaram się nadrobić wieczorem
Udanego weekendu
 
Witam.Wlasnie dzwonila do mnie mama,ze siostre wioza juz na cesarke.Kurcze nie spodziewalam sie bo jeszcze miala troszke czasu.Cala jestem w stresie.Zeby tylko wszystko bylo dobrze.

sospetosa grunt ze pracujesz,a reszta jakos sie ulozy i przyzwyczaisz sie napewno szybko do nowego rytmu.

kittek bardzo milo ze strony studentow.Super grupa.

zielona to tak jak u nas.Moja zmija sama nie bedzie spala i koniec.Pospi chwile w lozeczku i koniec.Potem ryki i rozne cudawianki.

elvie ja chodze z mala na place zabaw,bo co bede robic,ale obraz taki sam.Dzieciaki sie bawia a matki siedza pala fajki i boje.Nawet nie ma gdzie usiasc bo wszystko okupowane.A ja kupilam malej wszystkie potrzebne zabawki bo tez podchodzila i zabierala dzieciom,ale one nie chetnie pozyczaja.

mamopaulinki ale mialyscie noc.Nie do pozazdroszczenia.Zeby szybciutko katarek ustapil.

kamisia mily mieliscie dzionek.Moja tez szaleje caly dzien ale jesc nie chce.Nie wiem czym ona zyje.

isabela musi byc dobrze.Trzymamy kciuki.
 
Gosiek- no to trzymamy kciuki za siostrę :-)
Iza- gratulacje!
Elvie- a gdzie Wy na ten plac zabaw śmigacie? Macie blisko na Wyspę- tam są fajne place zabaw :-D

Starszy znowu rowerkuje, młodszy śpi (wcześniej szalał mały szalejus mój!) matka znowu czeka, aż wstanie i w długą na spacer i kawę, bo się pogoda zrobiła!!!
 
reklama
Jest chlopak.56cm dlugosci i 3.950.Kawal chlopa.Wszystko oki jest jeszcze z nia nie rozmawialam bo nie chce jej meczyc ale mama mowila ze dobrze.Kamien spadl z serca.
 
Do góry