reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

gosiek - ciesze się, że w końcu odniosłaś sukcesy :-D po takim czasie i takich pokładach cierpliwości należało Ci się ;-) 3mam kciuki za odcycowanie :-)

ulanka - 3mam zatem kciuki za poszukiwania pracy & & &

mamusiu no to dobrze, że to tylko przewianie było... i łaczę się w bólu zajęć weekendowych :-)

judysiu 3mam kciuki aby jak najszybciej się to wszystko skończyło, no i mam nadzieję, że ta wizyta Sylwii sprawi, że będziecie mieli swobodniejszą atmosferę.

mamaPaulinki 3mam kciuki aby wszystkie wyniki były dobre i mam nadzieję, że zostawią wam tą rehabilitację... niby to tylko godzina, a może właśnie aż!


nadrobiłam...
chciałam się pochwalić... udało mi się zarezerwować wakacje!! w końcu...!! jedziemy na 10 dni we wrześniu do władysławowa i za pobyt całej naszej trójki w pensjonacie który ma super warunki dla dzieci (pełne wyposażenie, plac zabaw, pokój bawialny, rowerki itd itp) zapłacę niecałe 900zł (noclegi) czyli akurat wiem na co przeznaczę zwrot podatku... nawet nie wiecie jak się cieszę, bo ostatni raz na urlopie byliśmy dwa lata temu...
Laski z pruszcza gdańskiego, trójmiasta i okolic chętnie w tym terminie spotkam się z wami :-)
 
reklama
Brnę brnę brnę jutro jeszcze ustny angielski w niedziele polski. Wtorek biologia i piatek rozszerzona geografia, nie mam czasu na nic

Kici tak sie cieszę z wyniku, nie mogło być inaczej

Ideeee kuuucccc
 
kici...super ,że wszystko dobrze, az sama dzisiaj się wzięlam za badanie piersi, wczoraj jeszcze ogladalam "Rozmowy w toku" i było wlasnie o raku piersi m.in., więc trochę się wystarszyłam, zwłaszcza ,że kiedys jakies tam zmiany miala, ale póki co nic nie wyczuwam:-)

mamusia...uff, dobrze,że to tylko przewianie, ale rozumiem Twój strach, sama bym spanikowała.

Judysia, zdrówka dla Zosiaczka i oby już bylo z górki, z całego serca Wam zyczę:-)

marta, mamoPaulinki....jesteście super babki, podziwiam Was i wierze,że kiedys Wasze córcie wynagrodza Wam caly tród , miłośc i prace jaka wkladacie w ich rozwój.

Isabela...trzymam kciuki...napewno wszystko super zdasz:-)
U Nas po staremu, pogoda sie zrabalo i przez to jakoś weny do nieczego nie mialam, ale po woli widac ,że się poprawia ...oby:-)
 
hej

szybko podczytałam.
Ja zarobiona strasznie, bo dzisiaj ostatni dzień (hura, hura:-))
Wstępnie sobie rzeczy do spakowania przygotowałam i już iwem co jeszcze muszę poprać.

Kici- swietnie, cieszymy sie z takich wynikow!

Judyta: moc usciskow dla dzielnej Zosiulki. Trzymajcie sie dziewczyny, obie! Jeszcze troszke, bo to juz finisz jest!!


o tak, ludzi tyle, ze nie jest dziwne, ze sie nie zobaczylysmy. Szkoda, ze nie pisalas wczesniej, moglysmy sie umowic, bo cos widze, ze z naszym spacerkiem moze byc kiepsko! Pogoda do bani, a z Polka jeszcze dzis bylam u lekarza, bo nadal katar ma jak stad w kosmos!

ja tak spontanicznie się wybrałam. Byłam z przyjaciółką na kawie w costa i tak jeszcze sobie poszłyśmy.
ze spacerkiem faktycznie bieda, bo ja w ponieziałek juz jadę, a jak wróce to Ciebie już chyba nie będzie o ile dobrze kojarzę. Szkoda:-(

kici super ze dostalas wyniki i to takie dobre.

mamusiu a Ty nie strasz tak.Dobrze ze to nic powaznego.Grzej tega wezla grzej.

judysiu ciul z ta zepsuta pomidorowka.Wazne ze Zosi pomoze.Dzielna dziewczynka i dzielna mamusia.

Dziewczyny odnioslam dzis odrobinke sukcesu.Jak wiecie usypialam mala w wozku bo inaczej za chiny ludowe nie usnela.Wkurzylam sie juz na dobre i od tygodnia usypialam ja w lozeczku.Fakt ze i tak mam tam bieguny bo innej opcji nie ma,ale juz jest lepiej,bo mala dzis zasnela bez darcia.Przez ten tydzien tak krzyczala ze az mnie glowa bolala.Ale uparcie nie poddawalam sie.Ona wstawala ja ja kladlam i tak przez pol godziny.Wczoraj juz prawie wymieklam bo myslalam ze gardlo zedrze tak sie darla ale usnela.A dzis prosze jaka niespodzianka.Nawet nie kweknela.
Teraz bierzemy sie za oduczanie cycka bo toz to przeciez duza baba z niej i jak mozna tyle jesc w nocy.

gratuluję. Grunt to konsekwencja :-)
u mnie obyło się bez problemów większych odstawianie. Tylko przez tydzień kłaść do łóżka Alusię musiał B.

Brnę brnę brnę jutro jeszcze ustny angielski w niedziele polski. Wtorek biologia i piatek rozszerzona geografia, nie mam czasu na nic

Kici tak sie cieszę z wyniku, nie mogło być inaczej

Ideeee kuuucccc

już z górki masz

Kici fajna cena za wakacje. A we wrześniu ostatnio często lepsza pogoda niż w wakacyjne miesiące. I tłumów nie będzie takich.

Jutro chyba nie zajrzę, bo na urodziny jedziemy, ale jeszcze w niedziele się postaram.

uciekam pracować.

 
hej dziewczyny, ja już mam weekend:)
Mały mi dziś w nocy tak dał w kość. Poszedł spać o 23h:szok:nie wiedziałam co mu jest, usypiałam go juz od 19.30, o północy obudził się z takim krzykiem, że cały dom na nogi postawił! Rano wstał w dobrym humorze! nie wiem co to było, już myślałam,że może ucho, albo dalej zęby! Dziś cały dzień odsypia.
Gosiek26 gratuluję! ja nie mogę się pochwalić żadnym sukcesem wychowawczym, bo moje wyjące dziecko zawsze mi serce zmięknie! już sobie obiecuję z dnia na dzień, ale nie wychodzi!

mamusia dobrze, że to tylko przewianie!
 
Dziewczyny wyć mi się chce...
Chyba mi hormony szaleją...
Od rana miałam zapieprz na potęgę -dopiero teraz zjadłam śniadanie

Kici bardzo się cieszę że wszystko ok!!! choć w sumie nie widziałam innej opcji

Ściskam Was wszystkie bez wyjątku i zegnam się na weekend -ma być ciepły więc będziemy się szwendać:)
Miłego odpoczynku!!!
 
Witam i ja,
zajrzę do Was wieczorkiem, bo teraz dostawę towaru rozdzielam póki mała śpi i mam całe łóżko kosmetykami zawalone:-D

Aaaa widziałam eskortę Sylwii do szpitala, normalnie Papieża tak nie chronią he he he. Pomyślałam o naszym Zosiaczku od razu:-) Judysiu napisz, co u Was i jak tam wizyta?

Isabella - maturę masz w niedzielę? Oszaleli?! Kciuki trzymam mocno!!
 
reklama
czesc mamusie :tak:

klawiatura mi pada znow wiec bedzie z bledami i bez znakow-sorki

judysia- 3maj sie -jestesmy z wami caly czas :tak: zobaczysz ze bedzie dobrze i zosienka wszystkich pozytywnie zaskoczy

agnieszka-ja tez jestem za jasnymi kolorami

kici-cudowne wiesci- bardzo bardzo sie ciesze ze to nic groznego :tak:

mamusia-cale szczescie ze to nic groznego..ja tez takie miewam czasem :sorry:

a u nas nic nowego- zeby daja popalic zwlaszcza nocami, a za dni spedzamy czas poza domem ile sie da stad nie ma mnie w ogole przy kompie.. julik psotnik niesamowity i wszedzie jej pelno...uczy sie sama dreptac ale poki co bardzo zachowawczo i ostroznie.:tak:
jutro robimy moja zalegla impreze urodzinowa wiec znow mnie nie bedzie bo bedzie sie dzialo :-)

pozdrowionka dla wszystkich i milego slonecznego weekendu :-)
 
Do góry