reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

juz jestesmy....

u nerologa w miare, pani dr po opukaniu malej mlotkiem stwierdzila ze odruchy sa ok, symetryczne wiec nie ma sie tu do czego doczepic. no ale uswiadomila mi ilu miesieczne zaleglosci ma Olka...wiedzialam ze dobrze nie jest ale zeby az tak....:(

dobrze ze gabinet miesci sie w domku a nie w jakiejs przychodni wiec mala nie skumala ze jest u lekarza i pokazala sie z fajnej strony, pani dr powiedziala ze psychicznie Ola jest bardzo fajna, praktycznie na etapie takim jakim powinna...

i tak spokoju mi nie daje ta wielkosc opoznienia, niech juz bedzie cieplo to bede mogla jakas kase zorganizowac i jezdzic
z mala czesciej na cwiczenia, pociagiem bysmy jezdzily, duzo bysmy na dojazdach zaoszczedzili...

jakas taka rozbita dzisiaj jestem...
 
reklama
Jestem, ale już uciekam, usypiać małą. Niestety Alicja złapała katar i trochę kaszle. Jutro idziemy do lekarza.
Zajrzę wkrótce.
 
marta - no widzisz.. Oleńka ma zaległości ruchowe, ale psychicznie wszystko nadrabia, więc i neurologicznie da radę:tak: Potrzebuje po prostu więcej czasu niż dzieciaczki urodzone na czas. Przy tak zaangażowanej i kochającej Mamie musi się udać!! Mocno w Was wierzę:tak:


Moja młoda lula - uff.. My sobie z M. kolacyjkę smaczną zrobiliśmy, a teraz trzeba wracać do pracy..
 
Marta- . w 100 % zgadzam sie z wypowiedzia elve.
Maonka- zdrowka dla Alicji. powies jej nad łuzeczkiem zwilzona pieluszke, bedzie jej lepiej oddychac wilgotnym powietrzem. jak masz wode morska to przed snem wpusc. dopuki jutro wizyta u spec.
elvie- u nas tez mały padl po ciezkim dniu biegania i zabawy z mama. fajnego masz tego M. mój to przed tv siedzi odkad wrocil z pracy heh
 
hej laseczki!

wszystko nadrobiłam, ale Staś mnie wyrwał z rytmu zanim poodpisywałam, teraz tak na szybko z pamieci...

Natalko zdrowiej szybko!

Oli gratuluję ząbka, faktycznie super te płytki dla maluchów, nie wiedziałam że coś takiego istnieje

Marta jesteś wspaniała mamą, a każdy ma prawo do chwili słabosci, trzymam kciuki żeby z każdym dniem było lepiej!

kurcze Jerzyk znów mi zaczyna rzęzić... 2 tygonie jest bez sterydów i już ciężko, fakt że brykał porządnie, ale jakoś mnie to nie pociesza, 28 lutego alergolog, zobaczymy co powie, dobrze że Staś grzeczniusi, nie ma z nim problemów i daje mamie żyć:-)

uciekam usypiać bimbaski
miłego wieczoru!
 
Dobry wieczor. dzis krociutko

Marta swietnie,że Olcia idzie do przodu jak burza. Z reguły tak jest, że dzieciaczki mniej ruchliwe nadrabiają intelektem. Nie masz powodow do smutków.

do juterka. dzis mam wieczor dla siebie przy drinku i tv ;-)
 
Marta fakt może i Olka w tyle ale ile już nadrobiła to tylko twoja i Oli zasługa no i pań które ją ćwiczą ale przede wszystkim to TWOJA zasługa :tak: nadrobi i te ruchowe wierze w to.

No obaj chłopcy juz śpią... z M. było cięzko bo co się zdrzęmnął to go zatkany nos obudził :wściekła/y: także ostatecznie padł przed chwilą... zaraz ide się kąpać i czekam na masaż :-p
 
Filonka - i Ty mu na to pozwalasz?? Ja tam mojego angażuję do wszystkiego w ciągu dnia, tylko w nocy ma luz, jak już szczęśliwa Elwirka uśnie:-D No, ale mój M. w domu ze mną pracuje.


Drinki i masaż.. też tak chcę:-)
 
reklama
Hej dziewczynki ja tylko na moment melduje że żyję po 3 nieprzespanych nocach postanowiłam że pójdę z Natalką do lekarza chociaż nie było żadnych objawów okazało się że jest zapalenie ucha biedactwo moje przez to budziło się co chwilę dostałyśmy antybiotyk Augmentin rano i wieczorem, nasivin i sterimar do higieny noska no i w poniedziałek mamy przyjść skontrolować uszko bo dzisiaj wyglądało b. źle mocno zaczerwienione. Przepraszam że nie odpisuje postaram się to jutro nadrobić .
buziaki dla maluszków :* :*
biedna Natalcia
zdrówka dla niej

MArto
ja również Cię podziwiam
każdy postęp Oli to Twój wielki sukces i owoc Twojego trudu, mąż powinien Ciebie na rękach nosić za to co robisz dla Waszej Niuni
cieszę się że jest lepiej

ja równiez łacze sie w bólu z tymi co nie śpią w nocy a jednoczesnie kazdego dnia dziekuje Bogu ze mam tylko taki problem...
 
Do góry