reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

Dzien dobrywieczor

u nas leniwie... o mamooooooo! Alez mamy paskudna pogode, caly dzien tylko chodzimy i ziewamy!
Nawet Pola pobila rekordy w spaniu.
Nic mi sie nie chce, zupelnie.

Dzis Polinka konczy 11 miesiecy.... Rok temu pierwszy falstart mialysmy juz za soba, i walentynki spedzone na porodowce juz za nami, ale do konca lutego twardo odliczalysmy, ze nie, nie, nie, jeszcze nie pora....
 
reklama
Witam się zimowo...
aniam ja też tego białego gówna nie znoszę... tym bardziej, że jak się rozpuści to znowu cała działka i droga będą pływały, a my jak prosiaki będziemy w błocie brodzić... :eek:
 
Tak na szybko się witam, bo muszę pilnować aukcji na allegro. Chcę kupić sukienkę dla Alicji na roczek. Jedna już mi przeszła dziś koło nosa.
Zajrzę jutro. Miłego wieczorku.
 
Dzien dobrywieczor

u nas leniwie... o mamooooooo! Alez mamy paskudna pogode, caly dzien tylko chodzimy i ziewamy!
Nawet Pola pobila rekordy w spaniu.
Nic mi sie nie chce, zupelnie.

Dzis Polinka konczy 11 miesiecy.... Rok temu pierwszy falstart mialysmy juz za soba, i walentynki spedzone na porodowce juz za nami, ale do konca lutego twardo odliczalysmy, ze nie, nie, nie, jeszcze nie pora....

A ja mam Twoje smski w telefonie do tej pory:tak::tak:



Tak na szybko się witam, bo muszę pilnować aukcji na allegro. Chcę kupić sukienkę dla Alicji na roczek. Jedna już mi przeszła dziś koło nosa.
Zajrzę jutro. Miłego wieczorku.

załóz sobie konto na snip.pl
On sam licytuje do takiej kwoty jaką sobie ustawisz:tak: Polecam

elvie ja dziś postawiłam zupe której nie zjadł SZymek w miseczce małej , postawiłam ją na górnej półce bo akurat tam było miejsce oczysiscie jak małż coś grzebał to się przechyliła .. efekt zupa na czterech półkach w pare dni temu umytej lodówce:wściekła/y::wściekła/y:

Oli wychodzi pierwszy ząb .. budzi się średnio co 30min:eek::wściekła/y:
 
Uff odpoczynek

Przed chwilą skończyłam piec parówki z papryką i serkiem w cieście drożdżowym. Antonina śpi,a teraz relaks i możemy z W pobyć sami :-)

maonka jaka ta sukienusia ?? Pokaż linka :-)
aniam to i ja o programie pomyślę, chociaż mi całkiem nieźle te licytacje idą :-)
 
aniam u na w końcu wyszedl też 1 ząb... ale nie wiemy kiedy... zero objawów było... oby tak pozostało...
 
aniam u na w końcu wyszedl też 1 ząb... ale nie wiemy kiedy... zero objawów było... oby tak pozostało...

U mnie zemsta za grzecznego SZymka
On nie miał kolek - Ola miała
Ola sie budzi - on spał całe noce
zęby bezobjawowo - Ola wyje .
I takich przykładów jest cała masa .
Ogólnie jakby Ola była pierwsza to ja nie wiem czy bym tak szybko drugie miała , ale chyba NIE
 
Polince 100 lat! :*
Zielona - śnieg dla Ciebie zamówiony :-) My jakos to przełkniemy :-)

My po sobotnich chrzcinach. 15 min w Kosciele zajelo. Tesciowa urodowana. Ta to potrafi presje wywolac. Co ona sie nagadala, nawet obcym; nalegala, naciskala, a ostatecznie chrzest zlała... Typowe jej zachowanie. zawsze jak sa swieta, urodziny to ona ma sto wymowek. Z reguly jest chora, zmeczona, itp... No a wczoraj uparla sie, ze nie moze isc na chrzciny, bo Adas chory, a ktos sie nim musi zajac :szok: Ja nawet nie bralam takiej opcji pod uwage. Chcialam tylko by na czas chrztu w kosciele nim sie zajela, a potem zabralibysmy go ze soba. No, ale moj maz machnal reka i stwierdzil,ze skoro chce miec znowu wymowke, to zeby bratu nie bylo przykro, niech sie zajmie naprawde.
Po powrocie, tj godz 23 moj syn nie spal. No , ale moja Tesciowka ubrala mu bluze, ubrala spodnie, zalozyla futrzaste kapciuchy, szalik! i odpalila piecyk przy lozeczku! i mowi do mnie " mama zobacz nareszcie Twoj synek ma cieple rączki. Musicie bardziej go wygrzewac". Ja juz k...a nie mam sil na tę kobietę. i mówię Ł., że mam dosyc tego wiecznego picia do mnie, że jestem jakas gowno wiedzacą matką i nieodpowiedzialną, a on zamiast mnie poklepac np po ramieniu i powiedziec cos chociaz na rozluznienie atmosfery, stwierdzil, ze jestem jakas psychiczna i sama sobie wyszukuje problemow... Ale miałam ochotę go rozszarpać. 10 wdechów, powiedzialam co mysle i poszlam spac...

Dzis musialam poprosic szwagra by jechal ze mna do pediatry. Adas strasznie mi kaszlał w nocy, do tego katar i świst w klatce. Okazało sie , ze oskrzela. Naszczescie stadium poczatkowe. Za 2 dni moglo skonczyc sie zastrzykami. tymczasem przepisal mi ACC , Cedax i cos na katar. Wydalam dziś 2 stówki :wściekła/y: 100 wizyta, 100 leki

Ale poza tym weekend udany ;-)

cieplutko Was pozdrawiam
 
witam wszystkich
dawno mnie nie bylo bo mialam odwyk od kompa :)
prawie uwierzylam ze moge bez neigo zyc hehee
z góry przepraszam ale nie nadrobie bo sporo tego
w kazdym badz razie
100 lat dla KAtikowej Polinki!!!!
i gratulacje dla KAmisiów, zycze duzo sexu i milosci!!!

a moj maz to Anioł bo zabral dzieci do sowich rodzicow w sobote rano i wrocili w niedzile rano :)
pierwszy raz od 13 kwietnia spalam ciurkiem 8 godzin full wypas :)
do tego zaraz po zajeciach (mialam zjazd) byl bezstresowy szopping ciuchowy a potem nadrobilam zaleglosci towarzyskie i obialilam dwa martini kazde z onna kolezanka i w innym pubie
zyc nie umierac :)))
 
reklama
e.salamadra-biedny Adaś...duzo zdrowka dla Niego:)

oprocz snip.pl polecam jeszcze snajper.net :) wyprobowane, zdaje egzamin:)

u nas dzis bez stanu podgoraczkowego za to w swietnym humorze i wielkiej checi do zabawy u Olki. Gorzej ze mna bo mala pierwszy raz w zyciu zasnela mi kolo polnocy:/ miala chwilowa pobudke o 3, pozniej pospala do 6.30.... za malo snu jak dla mnie:/ zwykle spi od 19-20 do 7....
bylysmy dzis tez w odwiedzinach u mojej rodzinki, akurat u nich byla para znajomych z synkiem dwuletnim. bylam w szoku jak zareagowala Ola...nie plakala, rozsylala usmiechy, bawila sie swoimi zabawkami, nie plakala kiedy uslyszala halas...ciesze sie z tego nieslychanie, widac integracja sensoryczna przynosi juz pierwsze efekty u nas:)

teraz Olka spi, ja troche poczytam i dolaczam do niej:)



edit:
jednak nie dolaczam do Oli....zachcialo mi sie jajka na miekko...i to tak mocno ze wstalam i wlasnie odliczam 3 minuty....
 
Ostatnia edycja:
Do góry