reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

ulanka-pan nam daje kaske na cwiczenia dwa razy w tyg. Mi zostaja koszty paliwa, chce zwiekszyc ilosc wizyt zeby dac Oli wiecej bodzcow i jak najbardziej ja podstymulowac do nadrabiania zaleglosci. do tego od marca zaczynamy terapie z logopeda (raz w tyg 60zl). dla mnie to spore wydatki...
Zielona-brawo! ludzi ktorzy nie przechodza obojetnie wobec rzeczy prowadzacych do tragedii w dzisiejszych czasach jak na lekarstwo coraz mniej niestety a to skarb na wage zlota...

ja temat PKP znam troche od innej strony bo moi rodzice pracuja na kolei, mama ma stycznosc z klientami. ale temat znam tez ze strony pasazera bo dojezdzalam do Olsztyna do szkoly weekendami.

Olka spi od godziny, tak pluska nogami w kapieli ze mam mokre cale spodnie, ba-nawet majtki... ale ona to robi zeby pomoc mamusi:) im mniej wody tym wanienka bedzie lzejsza (kapie mala w pokoju wiec musze wanienke wynisc do lazienki zeby wylac wode:)

kurcze jak ja strasznie ja kocham:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Marta, a może z nim pogadaj, że Oli potrzeba więcej i może uda się coś wynegocjować. To jest bardzo duża kasa, zwłaszcza, że do tego dochodzą jeszcze wizyty u lekarzy. Rozumiem, że po wizycie u neurologa ruszasz z załatwianiem kwitów do fundacji, żebyśmy miały gdzie kasę wpłacać?
 
Ulanka dobrze rozumiesz:) pani dr mowila ze moge dzwonic ok 22 zeby sie umowic na wizyte ale o takiej porze to nie bede juz jej glowy zawracala, bo to dobra kobieta jest, zadzwonie jutro o 10 jak zaczyna prace:) a tego pana nie chce naciagac, wystarczy ze sam z siebie nie widzac mnie nigdy na oczy wyszedl z propozycja wykladania pieniazkow...

teraz uciekam spac bo zaaplikowalam sobie mega dawke lekow na przeziebienie:)
 
Gosiek a dajesz Ami wapno? Może ono złagodzi swędzenie, no i może Zyrtec jak pisze Ulanka. Duży buziak dla słodkiej Ami!
Martuś zobaczysz kiedyś Oleńka jeszcze doceni Wasze starania! Pewnie się niedługo wybierzemy do Iławy do rodzinki (np na weekend majowy) to powiedz Olusi,że ma ładnie ćwiczyć i się później e-ciotce pochwalić jakie postępy zrobiła!
A co z tą Panią Asią? Mam nadzieję, że się uda!
Tobie zdrówka!

Zielona masakra z tym PKP! Oni naprawdę przeginają!

Kamisia super,że GPSy już macie!

Aniez Tobie również zdrówka!

Wszystkie mamuśki pozdrawiam bo nie dam rady każdej odpisać :)))
U nas OK, ja mam trochę wolnego bo mamy ferie i jestem po sesji.
Dziś robiliśmy przemeblowanie. Zamiast ławy, która była powodem kilku guzów u Mai, mamy przy narożniku dwie pufy, które nam teraz za ławę będą służyć :)

A jeszcze tylko Gosieńka dzwoniła prosiła aby was pozdrowić! Ma trochę problemów, bo jej ukochana babcia niedawno zmarła, musi załatwiać sprawy z tym związane. Poza tym czeka ją operacja. Helenka jest meeega gadułką, byłam w szoku jak usłyszałam co ona już mówi!
Emilek zawsze się modli za naszą Zosieńkę i pyta czy zdrowieje. Kochany chłopiec!

Dobrej nocki!

Bym zapomniała:

Kwiatuszku nasz:
.,.,.-.-,-,._
..) `'-::;'>'(....
./ . . . ` (. .\...
.| . …… .') .|.
..\ . . . . / . /..
...(\'._.....)....
.....`;;-;-;;´..."Dla".
.......`)|(.."Ciebie"..
.........║. ,,-'|.....
....( \.'║./_,/.....
......`\║/'................
.......\||/........
STO LAT!!!!!!!!!:***********
 
Ostatnia edycja:
Witamy.

Kurcze ten dzień można zaliczyć do strasznie dołujących i nerwowych, ale szkoda gadać. A do tego moje kontuzje kolan które odnowiły się po ciąży (jestem po dwóch operacjach kolan) się odnowiły i tak mnie napiep**ają, że brak słów, po zatym może wkońcu zbiorę się do opisania swojego porodu chociaż nie wiem czy chcecie to czytać ale chyba muszę ulży mi :-) Kocham Antoninę najbardziej na świecie a po moich przeżyciach porodowych kocham ją jeszcze głębszą prawdziwszą miłością i jestem wdzięczna, że mam taką cudowną i mądrą córcie :-)

Marta skąd to znam, nasza Pani doktor też każe dzwonić i po 22 i po 23, ale ja jakoś nie lubię nadużywać jej dobroci. Zdrówka :-) Po tych lekach to rzeczywiście padniesz :)
Kamisia ja też chcę zobaczyć może wklej to zdjęcie tutaj, albo wyślij mi też na priva, bo nie mam dostępu :-) a uwielbiam takie rzeczy :-)

Dobranoc :-)
 
Zielona- ja tez z tych co pewnie by napisali, ale ostatnio z małżem przerabialiśmy trochę podobny temat... ręce nam opadły, bo odpowiedzi nie było wcale... bo i po co odpowiedzieć petentowi... sprawa tez mnie ubawiła, bo dotyczyła ekspresu relacji Wrocek- Wawa, klasa I... oni potrafią tylko kasę szybko brać, ale póki jest monopol to będzie to tak wyglądało, a jak monopolu nie będzie, to zastosuje swoją ulubioną technikę, czyli Państwu (PKP) już podziękujemy za współpracę i pójdę wydać swoje ciężko zarobione pieniądze gdzie indziej.
Aniam- taka przerwa trwa miesiąc :-(
Agnieszka Sz-r podesłać do Ciebie Kubę? ;-) on ma już wprawę w operacji ząbek :-D

A nie ma szansy sprzedania go do prywatnego na miesiąć ?

Marta - umówi się kiedy z tym gościem w ramach podzieki , moze jak was pozna gotowizny wiecej wyłozy:-D:-D dla niego to grosze , fajnie żebys załatwiła fundacje , spróbuj też na NFZ wcisnąć małą na jakiś turnus rehabilitacyjny moze by się udało ? tam by miała mega intensywnie , chyba 2 w roku mogą byc refundowane ale nie wiem na jakich zasadach ?

isabela współczuje z kolanami , oby szybko przeszło :(
 
ulanka no wlasnie dawalam Ami zyrtec i fenistil.Teraz jej daje jakies lekarstwo takie jak zyrtec stad.Ale to nic nie chce zlagodzic tego swedzenia.
Szok z tymi badaniami.Jezu mam nadzieje ze u Ami nie wyjdzie ze jest na wszystko uczulona,bo wtedy tylko sie zastrzelic.

Lece pod prysznic bo moja ksiezniczka wlasnie usnela i pewnie za dlugo nie pospi.

kittek podsunelas mi to wapno.Dziekuje i sprobuje bo jeszcze nie dawalam.Tylko jakie to wapno?
 
Naskrobałam lżej mi jakoś, idę sobie kolano ketonalem wysmarowac.

Aniam tak to się kończy jak się najpierw za przeproszeniem do pacana a nie lekarza trafi, który problem z nogami uznaje dopiero wtedy jak jest spuchnięta.Dopiero potem trafiłam na lekarza dla sportowców tani nie był, ale znał się na tym co robi i co się okazało, zerwanie wiązadeł, łękotki, rekonstrukcja rzepki i tak w oby dwóch dwie operacje dwa lata pod rząd i była poprawa i to jaka, ale po ciąży i kilogramach wróciło muszę się umówić na wizytę niech obejrzy. A to wszystko z czego z siatkówki a sport to zdrowie ponoć :-) Dziś pozostało mi się tylko z tego śmiać :-)
 
reklama
Naskrobałam lżej mi jakoś, idę sobie kolano ketonalem wysmarowac.

Aniam tak to się kończy jak się najpierw za przeproszeniem do pacana a nie lekarza trafi, który problem z nogami uznaje dopiero wtedy jak jest spuchnięta.Dopiero potem trafiłam na lekarza dla sportowców tani nie był, ale znał się na tym co robi i co się okazało, zerwanie wiązadeł, łękotki, rekonstrukcja rzepki i tak w oby dwóch dwie operacje dwa lata pod rząd i była poprawa i to jaka, ale po ciąży i kilogramach wróciło muszę się umówić na wizytę niech obejrzy. A to wszystko z czego z siatkówki a sport to zdrowie ponoć :-) Dziś pozostało mi się tylko z tego śmiać :-)

te operacje kolan sa straszne współczuje - tesciowa miała proteze kolana w grudniu robioną teraz się rehabilituje.
Ja trenowałam akrobatykę ale na szczęscie nic mi nie dolega , ale znam dziewczyny co leczą się teraz .
sport to zdrowie ale nie wyczynowy
 
Do góry