reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

cześć dziewczynki witam porannie pogoda za oknem super aż chce się żyć ;)

chcę się pochwalić że mój mały łobuziak wczoraj po raz pierwszy sam wstał przy kanapie :tak:

Agnieszka zazdroszczę talentu ja nigdy nie znosiłam pisać prac na j.polski. A u ciebie czuć że przychodzi ci to z łatwością. Ja zawsze wolałam geografię, WOS, nawet matme, fize i chemie bardziej lubiłam niż polski czy historię .
 
reklama
hejka,

mamusiu ja tez z wypracowan z reguly kiepsko wypadałam... dlatego jestem ksiegowa :-p

musze sie wam pochwalic... moje dziecko jest na dwoch listach oczekujacych do zlobkow... i jest juz 77 i 94 :-)

ciesze sie bo we wrzesniu byl 272 i 333 :-D
to znaczy, ze jest duza szansa, ze we wrzesniu pojdzie w koncu do zlobka.
 
Chłopaki osłuchowo czyste, czyli ich system immunolgiczny na szczęście sobie super radzi :-) wirus pójdzie precz za kilka dni, wg mojej pediatry. Kuba na szczęście oddaje się swojej manii- czyli układa puzle i/lub koloruje obrazki (obecnie ma fazę na takie kolorowanki z wzorem, tzn. na małym rysuneczku jest pokazane, jak obrazek ma być pokolorowany i to jest to, co mój synek kocha)- więc dziecka nie ma.

Niestety na bal nie pójdzie, a ma juz strój (skończyło sie na... piesku... niezbadane są pomysły kilkulatków)... więc dzisiaj bal w domu, balony, czapeczki, koktajle, słodycze :-D niech dziecko się nacieszy :-) będzire ganiał przebrany i udawał psa... jak ja to kocham ;-)

Kici- we Wrocku na listę nie można się wpisać... co roku podanie, cyrk z punktami itd. Ale my i tak będziemy czekać, aż B. będzie miał co najmniej 2,5 roku (może uda się nam go wrzucić do żłobka w rekrutacji 2012, czyli poszedłby od września 2012)... zobaczymy... posiadanie brata daje mu co prawda więcej punktów, ale szanse i tak są nikłe... może gdyby my byli patologia... system jest chory i tyle.
 
Chłopaki osłuchowo czyste, czyli ich system immunolgiczny na szczęście sobie super radzi :-) wirus pójdzie precz za kilka dni, wg mojej pediatry. Kuba na szczęście oddaje się swojej manii- czyli układa puzle i/lub koloruje obrazki (obecnie ma fazę na takie kolorowanki z wzorem, tzn. na małym rysuneczku jest pokazane, jak obrazek ma być pokolorowany i to jest to, co mój synek kocha)- więc dziecka nie ma.

Niestety na bal nie pójdzie, a ma juz strój (skończyło sie na... piesku... niezbadane są pomysły kilkulatków)... więc dzisiaj bal w domu, balony, czapeczki, koktajle, słodycze :-D niech dziecko się nacieszy :-) będzire ganiał przebrany i udawał psa... jak ja to kocham ;-)

Kici- we Wrocku na listę nie można się wpisać... co roku podanie, cyrk z punktami itd. Ale my i tak będziemy czekać, aż B. będzie miał co najmniej 2,5 roku (może uda się nam go wrzucić do żłobka w rekrutacji 2012, czyli poszedłby od września 2012)... zobaczymy... posiadanie brata daje mu co prawda więcej punktów, ale szanse i tak są nikłe... może gdyby my byli patologia... system jest chory i tyle.

Patlologia i do tego bez ślubu .. W kielcach rządają przedstawienie dochodów ( PItu ) w kilku żłobkach , to się nazywa paranoja .. a za chiny bym nie dała co tu kurna skarbowy czy jak .



Wypracowania - tak (jak to stwierdziła moja polonistka z liceum: mistrzyni w umiejętnym laniu wody :-D), streszczenia - mniej, recenzje - NIE! :-p

Dzień dobry ;-) na razie tyle bo musze dzieciaki ogarnąć

Ja tez byłam specem w lANIU wody he he .
 
Ja tez byłam specem w lANIU wody he he .

Oj to tak jak ja moimi ulubionymi przedmiotami to chemia, biologia i fizyka :) O tak to mój świat ;)

Witamy. Antonina śpi a ja od mojej babci jelitówkę złapałam i zdycham także ja tylko na chwile i wracam właśnie do pisania pracy maturalniej gryy nie nawidzę pisać. Agnieszko może narzekasz na zbyt dużo czasu wolnego ?? :-D;-):-)
 
A wiesz zależyco by cię interesowało ;-) bo jak przepisanie pracy czy ułożenie czyli skład graficzny że tak powiem to ja chętnie ;-) ale juz bieganie i pisanie od samego początku to nie bardzo bo ja się na teraźniejszej maturze nie znam :-p
 
Witam;-)
Ja też dobra w laniu wody na polskim byłam he he he
Wyspałam się dzisiaj super, bo młoda poza zmianą pampka o 4.00 nic ode mnie nie chciała:-)
Pospałam do 7.00, potem 1,5h bawiłam się z Leną, a następnie ja do wyrka, bo wstał tata.
Teraz zmykam, bo mam masę katalogów do spakowania i na pocztę musimy z tym biec.
Pogoda śliczna, sprzyjająca spacerom, więc skorzystamy:-)

Młoda właśnie wyczaiła jak otworzyć mamy torebkę, wyjąć i otworzyć portfel a następnie wszystkie karty. Dobrze, że na zakupy jeszcze sama nie pójdzie, bo by mnie do bankructwa doprowadziła:-D
 
Witam

Moje dziecko dziś przespało całą noc bez karmienia. Alleluja :-) Ostatni raz zdarzyło się to w sierpniu. Oj chciałabym, żeby tak już zostało.
Odkąd moje dziecko pełza przychodzą jej do głowy różne pomysły. Uwielbia wszystkie zakazane rzeczy: kable od głośników, nasze kapcie, dekoder od tv. I nic sobie nie robi z tego, że nie wolno.

Kittek Myślałam, że już tę drogę zrobili, a Wy ciągle w błocie brodzicie. O matko.
Alfa Powodzenia w staraniu. Między moją siostrą jest 8 lat różnicy i uważam że to stanowczo za dużo. 2 odrębne światy.
Zielona Zdrowia dla rodziców
Kamisia ekspresowe tempo :-) Oby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik
Aniez Połowa dzieci w przedszkolach przychodzi zakatarzona, siostra miała we wrześniu praktyki i cały czas podcierała im nosy. Oczywiście sama się później przeziębiła. Tak ciężko wziąć opiekę nad dzieckiem? Nie rozumiem tego

Piszecie, że nie wiadomo czy dziecko się dostanie do przedszkola czy żłobka, a u nas jest problem zebrać 15 dzieci i otworzyć odział przedszkolny.
 
reklama
Jak dzwoniłam do Białostockich żłobków w kwietniu to Natalka byłaby na 259 miejscu w kolejce całe szczęście sytuacja sama się rozwiązała bo prababcia (dodam tylko że ma 65lat) podjęła się opieki i jak narazie daje sobie świetnie radę. Wszyscy są zadowoleni a prababcia tak się przyzwyczaiła do Natalki że jak przez tydzień nie musiała jej pilnować to się popłakała że tak długo jej nie będzie widziała.
 
Do góry