reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Aga- a kiedy to bedzie? ja sie dostosuje jakoś:)
moge miec problem z transportem bo ja bez auta , ale jak Aga bedzie jechala to moze mnie zabierze:)
dzieki dziewczyny za kciukasy ...
 
reklama
czekamy jeszcze na potwierdzenie szkolenia i jak tylko je dostaniemy to 11 lutego ok 16-17 powinniśmy sie meldować w hotelu ;-) więc 12 i 13 mam dla "siebie" bo mąż szkoli od rana do wieczora ... szkoda że nie mam nic bliżej z małpim gajem ale zobacze jakie ceny mają w hotelu i co to za kącik dla dzieci i dam znać już z hotelu :tak:
 
kamisia ale wiadomosc.Gratuluje.Ale fajnie. Pamietam jak to cztery lata temu my planowalismy slub.Super.

Fajnie ze mozecie sie spotkac.I to we cztery.Super.

zielona siostra mojego m tez wymiotowala 3 dni.Balam sie zeby Ami nie zarazila no bo w jednym domu.Ale na szczescie nas to ominelo.
Zdrowka dla familii.

Zdrowka dla wszystkich chorowitkow.My jeszcze kaszlemy i to tak nie fajnie ale syropek jeszcze podaje i moze przejdzie.Oby.
Dziekujemy za troske o raczke.Mala dalej nie raczkuje,ale tak jak pisze Agnieszka pewnie pamieta o bolu.Moze jutro zapomni.

A ja szukam biletow do Pl.Nie moge sie zdecydowac.Mam dwa do wybory.Jeden lot do Krakowa ale bagaz tylko 15 kilo.Drugi do Katowic bagaz 32 kilowy.Tylko ze blizej do domku mialabym z Krakowa jakies 150 km.Z Katowic duzo dalej.
Ale mam dylemat.Ceny podobne roznia sie minimalnie.
 
kamisia ale super:) gratulacje! super:)

u olki temperatura sie nie powtorzyl wiec jutro na rehabilitacje jedziemy:)mam nadzieje ze nic tam sie nie wykluje u malej, ze to tylko zab...

Boze ja chce wiosne, wkurza mnie taka pogoda, na dwor sie nie da wyjsc, szaro, buro, ponuro...idziemy sie z olka kapac, wpadne jeszcze poczytac:)
 
Witam,
doczytałam na szybko, bo popołudnie od 15.30 do 17.30 nasza trójka razem pięknie przespała i teraz mały wyjec nie chce spać.. Raczkuje i wstaje wszędzie, więc muszę mieć ją na oku.. Teraz mam chwilkę, bo dopadła wagę;-)

kamisia - gratuluję i cieszę się razem z Wami:-)

Widzę, że się jakieś większe spotkanie szykuje. Czekam na fotorelację;-)

Zielona - zdrówka dla rodzinki!!

Chorowitkom zdrowia życzę! Lenka jeszcze niby trochę katar ma, ale generalnie to niewielki i jej nie przeszkadza zupełnie.

marta - ja też chcę wiosny, a jeszcze bardziej lata:-)
 
Kamisia no super wieśći; gratuluje!

Zielona zdrówka dla rodziców!

i reszcie chorowitków też życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

Gosia super, że z rączką małej dobrze.
 
Witam na chwilkę:)
Informuje Was moje drogie koleżanki że 18 lutego o godzinie 14 wychodzę za mąż:-D
udało nam się załatwić to wszsytko tak szybko że sama nie wiem co teraz robić....za co sie zabrac i jak zorganizowac
Póki co dziś zamówiliśy obrączki- Pan nam wykona je na 16-go więc najważniejsze jest...a reszta- jak bedzie trzeba to bedziemy improwizować

gratuluję decyzji, wszystko się musi udać!

gosiek a kiedy do pl lecisz?
 
Gosiek to zależy co chcesz ze sobą zabrać :-) chociaż jak dla mnie to i 50 kg byłoby mało :-D
Kaamisia- GR-TU-LA-CJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
kamisia – ale nam zafundowalas niespodzianke! :-) Zycze by wszystko udalo Wam sie ladnie rozplanowac. A gratulowac bede po :-D

aniez – zdroweczka dla chlopcow

zielona - to samo dla rodzicieli :-)

gosiek – dobrze, ze jest lepiej. caluski dla Ami

Agnieszka – Ty to chyba uwielbialas pisac wypracowania i streszczenia :-D


Apropos spotkanka.Nie moge jeszcze w 100% procentach potwierdzic, bom tez nie mobilna, ale z mysla o tym zakupilam parasolke, wiec nie powinno byc problemu. Oby szwagier uzyczyl auta. nie wiem jak reszta, ale mi ten loopy world odpowiada, bo latwo dojechac :-)
Aga, kamisia Wam tez by pasowalo?
 
reklama
Do góry