reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

Wpadam tylko na chwile zakomunikowac ze raczka dzis oki.Mala juz sie nia bawi ale jeszcze nie odwazyla sie pojsc na raczkach.Chce a boi sie ta raczke polozyc.
Nie wiem co to bylo,ale mam nadzieje ze dzis zacznie raczkowac bo jak nie to znaczy ze dalej cos tam jest z jej lapka nie tak.
Potem nadrobie buziole.
 
reklama
Agnieszka - kupcie dziadkowi już na zaś taki duży okład co go można wsadzać w zamrażalnik przyda się na bank . teściowa miała w grudniu ale kolana , biodra Twój dziadek bedzie miał? ( dobrze pamiętam ? ) to lżejszy zabieg niż na kolano podobno . A no i kula do chodzenia też się przyda na poczatek o ile takiej nie macie .

Gosiek - super wieści !!
 
aniezka zdrówka dla chłopaków! wiem co przerabiasz, bo u mnie to samo, niby chore, ale jakby na nich popatrzeć to samo zdrowie i wulkan energii, ten tydzień to myślałam ze mi chatę rozniosa

zielona zdrówka dla rodziców, mam nadzieję że to zwykła "rzygosraczka" i pójdzie precz tak samo szybko jak się zjawiła

agnieszka super że się dziadek "załapał", bo z tą polską słuzbą zdrowia to nigdy nie wiadomo...

gosiu cieszę się że Ami się lepiej czuje, oby tak zostało

u J w przedszkolu na szczęscie nie przyuważyłam chorych dzieciakow, tyle ze czasem jeszcze objawów nie ma, albo już ustąpią, a dzieć dalej zaraża...ostatnimi czasy na kilkanaście dzieciaczków pojawiało się np 2...
 
Agnieszka - kupcie dziadkowi już na zaś taki duży okład co go można wsadzać w zamrażalnik przyda się na bank . teściowa miała w grudniu ale kolana , biodra Twój dziadek bedzie miał? ( dobrze pamiętam ? ) to lżejszy zabieg niż na kolano podobno . A no i kula do chodzenia też się przyda na poczatek o ile takiej nie macie .

Gosiek - super wieści !!

dobrze pamiętasz ale jedno biodro bo mu kość w szyjce pękła... kule mamy, wózek inwalidzki też ;-) a jaki dokładnie okład?? jak duży i w ogóle?? Jakbyś mogła mnie oświecić to przekarze mamie i cioci żeby się zaopatrzyły i w zamrażarkę wsadziły ;-)
Gosia dobrze, że z rączką już lepiej, a że boi się jej używać to się nie dziw. Ona zbyt dobrze jeszcze pamięta ze ją bolała i boi się że jak położy rączke to znowu ją będzie boleć. Reakcja obronna organizmu i mózgu :tak:
Ewka jak przeczytałam tą "rzygosraczkę" padlam!

a my dzisiaj na spaceru byliśmy. Przed południem na godzinkę bo nam słonko zaszło ale i tak moje dziecię zasnęło na spacerze :eek: dawno mu się to nie zdarzyło :tak:


EDIT
Mam pytanie do Salamandry, kamisi i agi... gdzie mogłybyśmy się spotkać w weekend? Myślałam o jakimś miejscu gdzie starszy mógłby poszalać i dać mi usiąść :-p myślałam o jakimś parku atrakcji z kulkami itp. a dla nas żeby było miejsce do wypicia kawy ;-) no i tak żebym komunikacją miejską mogła dotrzeć w miarę bez kombinowania bo wózek biore quinny a nie zwykłą parasolkę więc musze się w busa z 2 dzieci władować :no:
Ewentualnie w tym hotelu gdzie bedziemy mieszkać jest jakiś kącik dla dzieci ale nie wiem co to tak na prawdę jest...
 
Ostatnia edycja:
Agnieszka taki dość duży my mamy takie 20 na 10 mniej wiecej ja mam taki co można go mrozić lub grzać . bo po tym jest wszystko spuchniete i można a wręcz trzeba robić okłady żeby cholerstwo zeszło , jakby miał bardzo spuchniete to można smarować też żelami na opuchlizne . U teściowej to nawet nie raz się trzeba byłio w szpitalu prosić o okład . zalezy jak się dziedkowi będzie łaziło ale jakby cieżko to wtedy można też wyp . taki balkonik w rehabilitacyjnym żeby mu było łatiwej ale to już zobaczycie jak wyjdzie . Potem i tak czeka go rehabilitacja codziennie
 
Witam na chwilkę:)
Informuje Was moje drogie koleżanki że 18 lutego o godzinie 14 wychodzę za mąż:-D
udało nam się załatwić to wszsytko tak szybko że sama nie wiem co teraz robić....za co sie zabrac i jak zorganizowac
Póki co dziś zamówiliśy obrączki- Pan nam wykona je na 16-go więc najważniejsze jest...a reszta- jak bedzie trzeba to bedziemy improwizować
 
Kamisia, a jednak się udało, suuuuuuper :))))))))))) Trzymamy kciuki aby wszystko poszło po waszej myśli. Jejku to za 11 dni. Pewnie masz sztresa????
 
Witam na chwilkę:)
Informuje Was moje drogie koleżanki że 18 lutego o godzinie 14 wychodzę za mąż:-D
udało nam się załatwić to wszsytko tak szybko że sama nie wiem co teraz robić....za co sie zabrac i jak zorganizowac
Póki co dziś zamówiliśy obrączki- Pan nam wykona je na 16-go więc najważniejsze jest...a reszta- jak bedzie trzeba to bedziemy improwizować
Super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ciesze sie razem z Toba!

A co do przygotowan - wszystko sie uda, musi przeciez.
Rety, juz sie nie moge doczekac zobaczyc przystojniaka Antonia wystrojonego :-)
 
reklama
Agnieszka taki dość duży my mamy takie 20 na 10 mniej wiecej ja mam taki co można go mrozić lub grzać . bo po tym jest wszystko spuchniete i można a wręcz trzeba robić okłady żeby cholerstwo zeszło , jakby miał bardzo spuchniete to można smarować też żelami na opuchlizne . U teściowej to nawet nie raz się trzeba byłio w szpitalu prosić o okład . zalezy jak się dziedkowi będzie łaziło ale jakby cieżko to wtedy można też wyp . taki balkonik w rehabilitacyjnym żeby mu było łatiwej ale to już zobaczycie jak wyjdzie . Potem i tak czeka go rehabilitacja codziennie
dzięki przekarze mamie i cioci. Najwyżej sama zakupie w aptece i dam im.

Witam na chwilkę:)
Informuje Was moje drogie koleżanki że 18 lutego o godzinie 14 wychodzę za mąż:-D
udało nam się załatwić to wszsytko tak szybko że sama nie wiem co teraz robić....za co sie zabrac i jak zorganizowac
Póki co dziś zamówiliśy obrączki- Pan nam wykona je na 16-go więc najważniejsze jest...a reszta- jak bedzie trzeba to bedziemy improwizować
Suuuper Kamisiu!! NO to teraz się od spotkania ze mną nie wykpisz. Będziesz miała panieńskie przedpołudnie :-p ;-) :-D Mam nadzieję, że uda ci się chociaz godzinkę wygospodarować na spotkanie.

Swoja drogą patrzyłam na parki rozrywki dla dzieci i myślałam o Loopy's World z racji tego że tam te kulki są i mam :tylko: 5,4 km piechotą :eek: ale może mi się uda tam jakoś inaczej dotrzeć mimo że na meża nie mam co liczyć bo on od 8 już szkoli... ewentualnie BabyCafe ale mój J. na takie organizowane zajęcia raczej nie jest wolałabym kulki ;-)
 
Do góry