reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

Qrcze...polożyłam Borysa, właczyłam nanie i siedze na bb, nagle słysze placze, wchodze do niego a on śpi:-), moja niania "ściąga" jakies inne dziecko...:szok:
 
reklama
Dziewczyny, czy Wy przy łóżeczkach macie jeszcze baldachimy?? My mamy i dzisiaj M. stwierdził, że trzeba go zdjąć, bo Lenka cały wciągnęła do łóżeczka i się nim owinęła tak, że nie mogła się ruszyć:-(


:-D:-D:-D u nas to wlasnie byl pierwsza rzecz jaka szla w ,,ruch'' po przebudzeniu Sean'a... :-) wisial na tym jak malpka... ale to juz bylo dawno... kilka miechow temu jak zaczal sie podciagc na baldachimie...
 
Qrcze...polożyłam Borysa, właczyłam nanie i siedze na bb, nagle słysze placze, wchodze do niego a on śpi:-), moja niania "ściąga" jakies inne dziecko...:szok:

Znam to! Tyle że to sąsiadka nas sciągała ;-) ale to bylo raz i zaraz na drugi dzień nam o tym powiedziała :tak: a wiedziała że to my bo coś takiego mówiliśmy że nas poznała ;-) Od tego czasu albo mam nianię nastawioną na inny kanał albo jej praktycznie nie używam... bardziej to drugie. A najlepsze jest to że w lini prostej do tej sąsiadki mamy 50 m... a ponoc tak dalego niania nie łapie :-p
 
Witamy i my.

Dołączamy się do mam nie lubiących zimy.

Nasz dien zaczął się dzisiaj z atrakcjami niemniejszymi niż wczoraj kiedy to do prania był materac z łóżeczka, cała piżama, śpiworek i kołderka i prześcieradełko ahh te pampki, dziś tylko ubrania...

wronka haha, inne dziecko nieźle, może niania się stęskniła za płaczem, ahh ta elektronika
nata dzień dobry
 
Kurde- moje diecko chyba po tatusiu juz ma kompa we krwi- podeszla i jednym klawiszem calego posta skasowala...grrr...

NO nic, to na szybko bo teram mi juz nie da...

Witajcie Mamusie :)

U nas nic w sumie...mała psoci ile wlezie i ciagle mi do laptopa łazi...;) moj slodki kotek-psotek ;)

Elvie-my jeszcz emamy baldachim bo mala go teraz nie rusza- miala taki czas pare miesiecy temu ale teraz poki co olewka wiec jeszcze wisi i ładnei wygląda ;)

Filonka-dobrze ze tylko na takich obrazeniach sie skonczylo...

Zielona- moze do pon wiecej sniegu napada bo poki co np u nas to marnota

Miłego :)
 
reklama
ufffff.....nadrobilam troche, poczytalam i odpisuje to o czym pamietam:)

Filonka-dzieki Bogu nic sie nie stalo, swoja droga wspolczuje tego stresu, ja pewnie zawalu bym dostala..
Ella ja z racji tych problemow z Olka duzo sie dopytywalam lekarzy i wogole ludzi ktorzy uzywaja Sinlacu jak go przyrzadzaja i tak jak robisz jest ok, wiec sie martw.
kinguunia u nas najczesciej kupowany probiotyk to Dicoflor, ale kupowalam tez trillac, linex, lacidobaby, w aptece napewno panie Ci doradza:)
Kittek u nas z inhalacjami tez masakra, Olka boi sie dzwieku inhalatora i nie chce dac sobie maseczki przylozyc, ma taki uraz jak sie jej cos robi przy nosie...a Ciagnie Maja smoczka? Bo moze dobrym rozwiazaniem bylby dla Niej smoczek do inhalacji? sa takie specjalne
Elvie u nas z baldachimem tak jak u Wronki, jak wypralam to nie chcialo mi sie prasowac i wieszac:)

u nas nocka tragiczna, prawie nic ni9e spalam, olka od 3 tez nie, wczoraj juz na cwiczeniach byla tragedia tak plakala.... no a do tego dostala kataru, drugi raz w swoim zyciu, pokasluje troche, kicha no i do tego druga jedynka juz praktycznie jest, znowu wylewaja sie hektolitry sliny, palce ciagle w buzi, jeki, steki i wogole Meksyk... uciekam nakarmic marude i moze obie sie zdrzemniemy...
 
Do góry