reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

Hej dziewczynki
zielona zobaczysz jak przyjedziesz będziesz jak królowa traktowana wszystko pod nos podstawione Kostka na rękach non stop noszona życie jak w madrycie :-)
aga nam też w sypialni wyłazi grzyb pryskamy jakimś śmierdzącym płynem ale ***** to daje jak tylko wylezie to ja jestem chora katar+kaszel+ból gardła więc obstawiam że i u ciebie to wina grzyba
marta &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& wracaj do nas z dobrymi wieściami
aniam ja też używam mucosolvanu do inhalatora i wystarczą 2-3 inhalacje i kaszel/katar mija więc również polecam!
elvie chyba i ja będę musiała wskoczyć na rowerek bo po świątecznym obżarstwie +2kg :baffled:
 
reklama
Witam sie wieczorem.Na chwile,bo malenka od 3 w nocy probuje zbic temarature.Na razie najwyzsza miala cos ok.39'C,wiec "paracetamol" i tak w kolko.Jutro jak nie przejdzie ide do pediatry.Nie wiem co to jest,bo poza goraczka nic nie ma :-(
Dobrej nocy!
jakos na 99% podejrzewam trzydniówkę
jak lekarz da Ci antybiotyk albo jakis inny lek to wstryzmaj sie jeden dzien jako pojawia sie krosty to lek mozesz wyrzucic :)
tego Ci zycze bo trzydniowka to krotka i nieszkodliwa wirusowka
u mnie i jedno i drugie mialo

no i mi si udalo wpasc doslownie na chwilke wieczorem...
mala tak dzis marudzila ze padam na twarz...calusienki dzien paluchy w buzi, az do odruchu wymiotnego...i zauwazylam ze na dziasle w miejscu lewej dolnej jedynki tzn tam gdzie powinna sie pojawic, pojawila sie malutka kropeczka, cos co wygladem przypomina fioletowego siniaka...:( czy ktoras z Was wie co to moze byc? moze w koncu ten zebol malej sie przebije? pod palcami juz od kilku dni go czuje ale nie moze sie przebic...

Trzymajcie jutro za nas kciuki laski, jedziemy do Olsztyna-najpierw gastroenterolog, pozniej kardiolog, a jeszcze pozniej pierwsza wizyta w centrum rehabilitacji...boje sie kardiologa i gastrologa jak cholera, pewnie nie bede mogla spac...jakbym sie za dlugo nie pojawiala to bedzie to znaczylo ze zostalysmy na oddziale, moze beda chcieli malej zrobic w koncu jakies badania...dzis juz sie klade bo rano o 8 wyjezdzamy a o ile wrocimy to bedzie to wieczorkiem...
trzymajcie kciuki zeby bylo dobrze...
zaciskam kciukasy!!!!!!
a ten opis ząbka to dizwny
moje nigdy nie mialy sinej kropki
zawsze biale wystawalo hmm

Marta trzymam kciuki, będzie dobrze, nie stresuj sie kobieto!!

Słyszałam właśnie, że mucosolvan podawany inhalatorem jest super! przeglądam na alegroale nie mogę sie na zaden zdecydowac!
Może nie powinnam na tym wątku, ale zostałam oszukana na allegro. Zamówiłam fotelik, zapłaciłam, nie przyszedł i nikt sie nie odzywa. Nie ma kontaktu ze sprzedawcą!! Musze właśnie coś z tym zrobić!!
!
napisz nam nazwe tego sprzedawcy
ja zamoerzam kupic Hani fotelik i tez sie nei chce naciac

zamawiaj za pobraniem zawsze .
ja mam ten mucosolvan kilka razy używałam dla Szymka i super efekty zaraz było po kaszlu
a to bez recepty?

u moich staruszkow trwa akcja: "przyjazd wnusi". Wszystkie ciotki, te prawdziwe i te przyszywane, organizuja dla Konstancji zimowe ubranka po wlasnych wnuczkach, jakies lozeczka, kojce, cuda wianki na kiju. hehe, nie ma to jak byc nieczestym gosciem :tak:
no cud miód i orzeszki
to Ty bedziesz jak na wczasach :)
fajnie
moze Wam sie spodoba i zostaniecie to bysmy sie kiedys mogly poznac face to face
a maz zostaje w Meksyku??

Dzień dobry i uciekam na poranną kawę
dzien dobry :)
 
Witamy dzisiaj :) Tatus ma dzisiaj wolne wiec tylko na chwilke, przywitac sie i idziemy nie marnowac czasu, ale W rzadko sie zdarza byc w domu. Malz dzisiaj zabiera mnie do jubilera w ramach zblizajacej sie rocznicy ;) Tosia oglada bawmy sie sezamku ;)

Zielona haha fajnie tak, bedziesz lezec i pachniec :-D :-) A wlasnie jak juz wczesniej pisalam ja z Belchatowa jestem to moze jest szansa na spotkanie :) ?? Kurczes strasznie Cie lubie i cenie pomimo tego ze Cie nie znam fajnie by bylo pogadac na zywo.
 
Ostatnia edycja:
zielona sorki ale zapomnialam wczoraj calkiem o tej wizie, ale teraz zadzwonilam i potwierdzam juz na 100% to co napisalam wczesniej, kostka nie potrzebuje zadnej wizy w niemczech takze nie masz sie co martwic.

witam wszystkie kwietniowki i zycze milego dnia
 
Kwiatek mucosolvan ten do picia jest bez recepty ( też jak dla mnie jest super syropem ) a ten do inhalatora na recepte ale jak Szymek miał kiedys kasze i powiedziałam pani że mam inhalator i chce go podac to powiedziała że jak najbardziej . Szybciej wnika lepiej działa , robiłam inhalacje naprzemian raz mucosolvan z solą ( daje się ok 3ml i reszte soli ) a wieczorem z samej soli bo nawilża drogi oddechowe.
 
Witam i zmykam,
w związku z tym salonem masażu, który otwieram mam masę roboty w biurze.
Muszę mój magazyn przenieść z jednego pomieszczenia do drugiego, bo już dziś ekipa remontowa tam wpadła i pod okiem M. burzą ścianę. Jak ja nie znoszę remontów:wściekła/y:

zielona - ależ Wam tu będzie fajnie:-)

mamusia - no to wsiadaj pedałować, będę miała towarzystwo, bo póki co to chyba tylko Kwiatek ze mną pedałuje.
 
Ja tylko na sekundke. Musze sie pochwalic !!! Moj len zrobil mamie najcudowniejszy prezent jaki mozna: SAMA stanela w lozeczku !!! Jestem w takim szoku ze szkoda gadac hehe ale jestem dumna z tej mojej marudki, poza tym na stowe ida zeby a na pewno jeden dolna prawa jedynka wiec maruda na maksa ale juz sie nie mozemy doczekac tego zebola

Marta u Laurki tez jakis tydzien temu byl taki niby siniaczek a dzis juz bula taka ze lada dzien zab bedzie(mam nadzieje bo jej te zeby chyba juz z pol rku ida hehehehe)

Uciekam szukac jakiegos noclegu na weekend w zakopcu, jak cos ma ktora z was godnego polecenia to prosze o namairy.
Bede pozniej milego dnia
 
Witam i ja. (przed chwilą wcięło mi posta więc ten będzie w skrócie) Nie było mnie kilka dni bo Z była tak na maxa zakatarzona i rozkaszlona, że bidulka spać nie mogła. Spała tylko po 15 minut (co chwilę się budziła z wrzaskiem) przez kilka dni, że jest tak wymęczona, że teraz odsypia. A jak jej się w nocy udało na chwilę zasnąć to przyszła jej starsza siostrzyczka z płaczem, że ją uszko boli i ją obudziła. Tak więc dwie małe istoty płakały a mnie z tej bezsilności, niewyspania też chciało się wyć no i ze złości, bo K wiedząc że dzieci chore w domu pojechał sobie do pracy (to taka wymówka i ucieczka), ale zadzwoniłam po niego żeby wracał bo na dwa fronty nie wyrabiam.


Agnieszka – łączę się w bólu nieprzespanych nocy. Pewnie już nie masz na nic siły. Kocha się dzieci ponad wszystko ale sen jest potrzebny, inaczej człowieka dopada „depresja”. Tak więc życzę ci, by chłopcy szybko wrócili do zdrowia i już do wiosny nie chorowali. (sobie i innym mamusiom też tego życzę)

Kinguunia – gratuluję małej nowej umiejętności. :tak:.Teraz równie szybko „musi” się nauczyć co zrobić by nie walnąć głową jak puści rączkami szczebelki. Zosia zanim opanowała umiejętność siadania z takiego stania w łóżeczku to parę razy poleciała i zawsze trafiła głową obok ochraniacza. Ale to fajne jak taki brzdąc się cieszy bo coś nowego opanował.


Marta – Zosia też ma takie fioletowe „bąble” i zębole widać ale jakoś przebić się nie chcą a męczy ją to straszliwie (mnie też bo maruda).

elvie – przedsiębiorcza kobieto – szybkiego zakończenia remontu bez niespodzianek – udanej ekipy remontowej co by zrobiła wszystko po waszej a nie ich myśli.:-D

Na razie uciekam na jakąś herbatkę (bo kawy nie lubię zbytnio)
 
reklama
Do góry