reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Zielona nie ma co si dziwić, że rodzinka szykuje wszystko na Wasz przyjazd. To kiedy zawitasz w pl?
Marta kciuki zaciśnięte, zdrówka dla małej

No to się witam
U nas noc fatalna, budziła się co chwilkę, więc na raczki do mamy i usypianko, odkładanie i tak w kółko. W końcu nie wytrzymałam i wzięłam ją do naszego łóżka. I później pierwszy raz nie obudziłam się jak wstała i zaczęła się bawić. Mąż bawił się z nią. Musiałam już być bardzo zmęczona skoro nie usłyszałam jej. Co mi się nie zdarza. Po południu odbiłyśmy sobie nockę 2 godziny snu.
Nie wiem co z jutrzejszym kuligiem. Co chwilę sprawdzamy pogodę. Chyba jutro rano zdecydujemy czy jest sens jechać, czy przełożyć. Jutro u nas ma sypać śnieg, wiatr 25km/h, odczuwalna -10, a od piątku odwilż. Więc pogoda niesprzyjająca na kulig.
 
reklama
Justa, dzieki :tak:

Izabela, na pewno sie jakos spotkamy, w koncu jakos bede musiala zagospodarowac sobie te 3 miesiace :-) Jak juz przylece, to sie jakos skontakcimy.

Maonka, 12ego ide na spotkanie o paszport dla Konstancji, a wieczorem z paszportem w reku bede kupowac bilet. Mysle, ze na przelomie stycznia i lutego juz bedziemy w Polandzie.


Kochanym chorowitkom zdrowka!!!
 
To roczek będzie w Polsce? A co z mężem
I może faktycznie pomyślimy o jakimś zjeździe, taka okazja się nie zdarza często, żeby Zielona zawitała do polski. Zobaczyć Konstancje, to prawdziwa przyjemność
 
witajcie laseczki!
nareszcie w domku, wyjechalysmy o 8 rano a wrocilysmy chwile przed 18...zmeczona jestem niemilosiernie ale...

1.Olka zjadla dzis kilka lyzek kisielu :)
2.ma juz najprawdopodobniej zarosniety otworek w serduszku bo pani dr nie slyszala zadnego szmeru:) normalnie az sie boje cieszyc:)
3.mala wazy juz 7200:)

W Olsztynie tez jest pani logopeda ktora sie zajmuje problemami z zywieniem, mamy do niej skierowanie w piatek dzwonie sie rejestrowac, podobno tez jest super, wiec moze uda mi sie pomoc malej bez ciagniecia jej do Wawy...
nowa pani rehabilitantka madrze gadala, ale wogole nie zwracala uwagi na sonde Olki a mala byla mega marudna przez tego zabka i wymiane sondy u lekarza wiec ze sto razy ta sonde by wyciagnela dlatego ja co chwila do malej podskakiwalam zeby jej z raczek sonde wyjac zanim to ona sonde wyjmie wiec srednio zapamietalam wszystkie wiadomosci. powiedziala ze u olki bardzo budujace jest jej zachowanie, wzrok,motywacja do ruchu i to mnie cieszy,pare dobrych wiadomosci dzis od dluzszego czasu:)

4. Spojrzcie na nasz nowy suwaczek :)

chociaz wiem ze duzo pracy przed nami to boje sie cieszyc z tych dzisiejszych wiadomosci...
 
Marta - no widzisz, mówiłam Ci, że możesz spać spokojnie:-p Cieszę się wraz z Tobą!!

Kwiatuszku - nareszcie! wiem, że się cieszysz, ale nie zazdroszczę:-)
 
reklama
maly spi od 30 min,narazie bez lamentu...
widze ze tu mowa o jakims spotkaniu...fajnie by było spotkac sie na zywo.
KWIATEK- uffff odetchnełaś . ale teraz musisz sie pomeczyć.ale ogolnie jak to dobrze było tyle miechów bez @.
Marta- super wiadomości, ciesze sie z dobrych wyników badań małej.
 
Do góry