reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Dziewczyny, a powiedzcie ile docelowo chcecie mieć dzieciaczków?

Dwoje to mój plan

Aniam141 masz rację -wiem że to trudne dla mamy -bo pierwsze, ona 20 lat ma ale... teraz niestety od niedzieli jest w szpitalu, mały z ciocią i tatą został i okazało się że sam potrafi spać itp itd... no obym ja miała umiar do swojego brzdąca:tak:

;-)

Jak będziesz za bardzo rozpieszczała dziecko to ja Cie ustawie do pionu ;-)

Wiecie co ogólnie dziwna sprawa , jak dla mnie oczywiście ! Ostatnio dzwoniła do mnie koleżanka z Warszawy ona jest w 13 tc i powiedziała mi że na ostatniej wizycie u gina już się szykowali na określenie płci ale dzidzi nóżkami się zasłoniło.:shocked2:
Ja to mam nadzieje że kolo 20tc będę wiedziała.

Ja poprzednio wiedziałam w 12 tyg , powiedział gin że na 99% to chłopak i sie sprawdziło:tak:
 
reklama
Cześc dziewczyny:-)
Jeju jestem przerażona moim jedzeniem, przed chwilą zjadłam 2 tosty a pół godz. później rybę makrelę, i to w dodatku całą!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nie starczy kasy żeby mnie wyżywic:-)

Dziewczyny jak któraś może to prześlijcie zdjęcie swojego brzuszka, bo jestem bardzo ciekawa czy tylko ja mam tak ogromny:-)

Pozdr
 
czesc dziewczyny
u mnie wszystko w porzadku, mam nadzieje.. jakos glupio jak sie tak dlugo czeka na wizyte u lekarza, ciagle sie o cos martwie...
co do tych pasow na brzuch, to tez kupilam, bardzo polecam, fajna sprawa, kupilam czarny i granatowy, pasuja do wszystkiego ale narazie jeszcze nie nosze bo nie ma potrzeby, ale w sumie to juz sie doczekac nie moge..
jesli chodzi o ilosc dzieci to my bedziemy mieli tylko jedno, nie planujemy duzej rodziny takze pozostanie na jednym (i pewnie bedzie niezle rozpieszczone jak siebie znam, zreszta kazdy mi to juz mowi), a co do plci to tez bardzo ciekawa jestem, jest mi obojetne co bedzie ale wiedziec bym juz chciala:-p
tez dzisiaj troche posprzatalam, bo na weekend znowu mamy gosci, pozdrawiam was wszystkie i do jutra
 
Cześc dziewczyny:-)
Jeju jestem przerażona moim jedzeniem, przed chwilą zjadłam 2 tosty a pół godz. później rybę makrelę, i to w dodatku całą!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nie starczy kasy żeby mnie wyżywic:-)


:-D:-D:-D hihih jakbym siebie widzial... teraz stram siejakos nie objadac ale kilka lat temu moglam jesc jak szalona i nic ni kg nie przybywalo... a smaka mialam strasznego np w wigilie to chyba wiecej niz wszyscy jadlam :-D:-D hihihi a chudzinka ze mnie byla-49kg... mama i babcia sie zawsze smialy ze lepiej mnie ubierac niz zywic :-D:-D:-):-) u ciebie teraz tak jest :-):tak::tak::-D:-D

ja tez mam brzuchola a najwiekszy to jest przed samym spankiem... taki duzy ze szok :-D:tak::tak: ale teraz mam usprawiedliwienie ze ciaza :tak::tak::-D:-D a to pewnie sadelko po hormonach :eek::-D:-D chociaz maluch ma 7,5cm wiec troche juz miejsca zajmuje w brzuszku :tak::tak::tak:
 
Ponad 3 to nie tak źle (ile ponad? 3,1 czy 3,9?) - nie ejst to ponad normę w ciazy, a już zwłaszcza na tym etapie. Jednak taka interpretacja wyniku jest dosc odważna. Bo nie wiem, czy chorujesz na tarczycę czy nie, a jeśli tak, jak sie leczysz, jakie były poprzednie wyniki itp.
 
Dziewczyny, a powiedzcie ile docelowo chcecie mieć dzieciaczków?

ja bym chciała mieć trójkę, ale to trzecie w takiej dalszej przyszłości, bo mamy mieszkanko 47,55 m2 i już z dwójką będzie ciężko, no i do tego trzeciego będzie trzeba namówić męża :) ale myślę, że nie będzie tak źle dzieci uzależniają, teraz jak Hania podrosła i woła : "tatuś" to on tak wymięka, że cały czas powtarza, jaki to mamy skarb, jak ją kocha itp. sam chciał drugiego to i trzeciego może mu się zachce :)
 
My najpierw chcieliśmy jedno. Ale ja sama mam brata (i mamy super kontakt), mąż też nie jedynak... nasi rodzice też mieli rodzestwo, więc stwierdziliśmy, że to tak niefajnie, żeby Kuba był sam :-) No ale na dwójce to już poprzestaniemy :tak:
 
reklama
Cześc dziewczyny:-)
Jeju jestem przerażona moim jedzeniem, przed chwilą zjadłam 2 tosty a pół godz. później rybę makrelę, i to w dodatku całą!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nie starczy kasy żeby mnie wyżywic:-)

Dziewczyny jak któraś może to prześlijcie zdjęcie swojego brzuszka, bo jestem bardzo ciekawa czy tylko ja mam tak ogromny:-)

Pozdr


Zazdroszcze Ci, ja musze sie zmuszac do jedzenia, nic mi przez gardło nie przechodzi, marwi mnie to, bo przeciez dzieciatko musi dostawac pokarm, a najgorsze, ze nie moge patrzec na mieso, kazde, a przeciez mieso w diecie jest bardzo wazne, musze pogadac o tym z lekarzem, byle do czwartku :happy:

Co do zdjęcia, to szczerze nawet nie mam ani jednego zdjecia z brzuchem:no: chyba musze sobie pstryknąć bo juz widac:sorry:


jesli chodzi o ilosc dzieci to my bedziemy mieli tylko jedno, nie planujemy duzej rodziny takze pozostanie na jednym

nie rozumiem takich decyzji, ja wychowałam sie sama i to nie jest najlepszy pomysl, pomimo tego, ze byłam pempkiem swiata i mialam wszystko i tylko dla siebie - moze z czasem sie zdecydujecie, kolezanki i koledzy to nie to samo co rodzenstwo.
My w planach mamy 2. chociaz jak dla mnie to w przyszłosci mogłoby sie jeszcze pojawic trzecie:sorry:jak dla mnie, nie dla meza:-D narazie zostajemy przy dwojce i narazie bedzie dobrze:tak:

Co do płci to tez nie rozumiem decyzji, o tym, zeby czekac z tym do porodu, zawsze wydawało mi sie, ze to taka niespodzianka i w ogole ale potema jak sama bylam w ciazy to nie dałam rady, ciekawosc jest silniejsza i tym razem tez chce wiedziec:tak:
 
Do góry