reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

Gratulejszyn!! U nas takowe prawko posiadam ja, niestety mój małż nie lubi dużej dawki adrenaliny, więc dwukołowca się nie doczekałam. Obyś Ty miała więcej okazji do jazdy ;-)

gosiapar wesołe chrzciny
agnieszka jakoś mnie z rana zainspirowałaś do mycia okien a tu taaaaaka plama! Ale ja juz musiałam umyć, bo na oknie mam odciski rączek mojej siostrzenicy..... ze świąt Wielkanocnych :zawstydzona/y:

Udanej pogody na spacerki życzę i ciepełka w domkach

Umyłam!!! Zdążyłam przed wyjazdem na angielski umyć 2 okna i firankę powiesić... :-D
 
reklama
witam.

czasem marzenia sie prawie spełniają.......... spalam dzisiaj od 23 do 5.15, z mała pobudką po 4 sprawdzenia która godzina i czy już Ola nie śpi. W sumie z łóżka zwlokłam się o 8, więc wstalam wyspana.
Dzień jak dzień, zakupy, ogarniecie chaty, pranie, spacer, robienie obiadu, zabawa z Olą itp.

pan Mąż zakupił bilety na Paranienormalnych w ramach prezentu rocznicowego i idziemy 24.10. Moja mama już powiadomiona że będzie miala dyzur przy wnusi :-)

Wszystkiego najlepszego dla Mateuszka z okazji imienin.

A Daga gdzie wsiąknęla?
 
A ja właśnie wróciłam, byłam po córcie w przedszkolu, poźniej zaprowadzilam ją na lekcje tańca, a z mamą i Boryskiem poszłam na spcer. Po godzinie córcie odebraliśmy i do domciu:-). Ładne sloneczko dzisiaj bylo, więc i milo się spacerowało.:-)
 
jestem jestem :-)

Kaca faktycznie lecze bo sie zakatarzył :-)

nie wsiaknelam tylko sie zdystansowalam :-)

hehe jakbym wsiakala to na bank z duza pompa :-D

ale nic z tych rzeczy ;-)


ide zrec rosioł bo sie wlasnie zrobil
 
reklama
Do góry