reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

Słonka dziś u nas brak więc z opalanka nici. Zamiast tego pojechaliśmy do Carefoura na zakupy bo pampki i różne takie na wykończeniu. Zosia awansowała już na rozmiar 3:-). Na zakupach mały aniołek, prawie nie spała tylko się rozglądała, oczy po prostu dokoła głowy takie wszystko ciekawe.
Teraz obiadek i do parku. A Oluńka już na plaży
 
reklama
U nas tez slonko zniklo za chmurkami... ale plakac nie bedziemy - posiedzimy w domku.
Rano polski obywatelski obowiazek spelniony - zagloswalismy, potem w polskim sklepie zapasy uzupelnione, po powrocie do domku polski obiadek - rosolek i roladki zjedzony, teraz polska tv... Heh, i to wszystko 2000 km od rodzinnego domu.....
 
Byłam dzisiaj w gościach co by mi dzień szybciej zleciał. Alicja, przez ten zaduch, prawie cały czas spała. Mam nadzieje, że w nocy nie będzie harcować.
Czekam na telefon od teściowej, że są na miejscu i wszystko cacy. Czarne scenariusze odegnane.
Magda a gdzie Twoja córcia, może się z moim smykiem na plaży spotkają. Igor będzie w Jarosławcu.
Chciałam B na spacer wyciągnąć, ale kanapowe zwierze z niego w weekend się robi.
Właśnie wymiękł, więc szybko uciekam zanim zdania nie zmieni.
 
Witam się niedzielnie u nas wszystko ok małej sen się normuje także dajemy rade.A u nas słonko od rana ale ja z tych co nudzą się leżąc i się opalając....
Katik długo już siedzisz w UK??Jak ci się tam podoba?Planujemy gdzieś wyruszyć ale nie wiemy gdzie...A i jeszcze jedno pytanie psa wieźliście z Polski czy w UK kupiliście?Bo my mamy i nie wiem jak to rozwiązać...:confused:Zresztą to pyt też do reszty dziewczyn co poza granicami Polski jak możecie napiszcie czy wam lepiej niż w Polszy...
 
Dziewczyny podpowiedzcie - prezent dla 4latka??
Chrześniak od B ma za 10 dni urodziny, a ja kompletnie nie mam pomysłu. Niby też mam prawie czterolatka, ale i tak nic wymyślić nie mogę. Mały ma bzika na punkcie spidermena, ale ma już pościel, strój, figurkę. Co wiele głów to nie jedna...
 
Wiam
po dlugiej przerwie
Udaje sie wlasnie do Polski na wakacje z malutka Nadia (2 mies i 2 tyg.) na jakies 2,5 mies. Bardzo sie ciesze. trzeba wykorzystac reszte macierzynskiego.
Mala nosila na bioderko szelki Pawlika, teraz wsadzono ja w kolejny wynalazek, tzw brases/ Sa to jakies umocnienia na nozki podtrzymujace je w rozwartej pozycji. Juz myslalam, ze na wakacje mala pojedzie wolna, nie udalo sie, ale przynajmniej jest poprawa w ulozeniu bioderka.
Agata8709
Hej, na pewno lepiej za granica, przynajmniej zyje sie jak czlowiek. Ja jestem juz w Irlandii 4 lata, jesli chcesz jakichs podpowiedzi, to zapraszam na maila ismena1@gmail.com.

Teraz ciezko z czasem, wiec dawno nie pokazalam sie na sieci. Niemniej pozdrawiam wszystkie mamy.
 
Dziewczyny podpowiedzcie - prezent dla 4latka??
Chrześniak od B ma za 10 dni urodziny, a ja kompletnie nie mam pomysłu. Niby też mam prawie czterolatka, ale i tak nic wymyślić nie mogę. Mały ma bzika na punkcie spidermena, ale ma już pościel, strój, figurkę. Co wiele głów to nie jedna...

Komputer interaktywny ja bym mojemu 4 latkowi kupila
 
Wiam
po dlugiej przerwie
Udaje sie wlasnie do Polski na wakacje z malutka Nadia (2 mies i 2 tyg.) na jakies 2,5 mies. Bardzo sie ciesze. trzeba wykorzystac reszte macierzynskiego.
Mala nosila na bioderko szelki Pawlika, teraz wsadzono ja w kolejny wynalazek, tzw brases/ Sa to jakies umocnienia na nozki podtrzymujace je w rozwartej pozycji. Juz myslalam, ze na wakacje mala pojedzie wolna, nie udalo sie, ale przynajmniej jest poprawa w ulozeniu bioderka.
Oj niedobrze, ze bioderko jeszcze nie w pelni zdrowe...
Moja Polusia juz pozbyla sie tego ustrojstwa. Nosilysmy sumiennie, i wszystko pieknie sie wyksztalcilo.
Trzymam kciuki, byh i u Was poszlo szybko w dobrym kierunku!

Katik długo już siedzisz w UK??Jak ci się tam podoba?Planujemy gdzieś wyruszyć ale nie wiemy gdzie...A i jeszcze jedno pytanie psa wieźliście z Polski czy w UK kupiliście?Bo my mamy i nie wiem jak to rozwiązać...:confused:Zresztą to pyt też do reszty dziewczyn co poza granicami Polski jak możecie napiszcie czy wam lepiej niż w Polszy...
Juz 4ty rok leci jak tu jestesmy. No i na razie nie planujemy powrotu.
Sa + i -, sama nie wiem czego wiecej... Czasem ciezko, z daleka od rodziny, ktora widzi sie 2 razy w roku... No ale tak wybralismy.
Jesli chodzi o psa - to w kwestii Anglii przepisy sa dosyc restrykcyjne - w Anglii nie ma wogole wscieklizny i staraja sie wyeliminowac ryzyko wjazdu na wyspy zwierzecia z wscieklizna do minimum. By zwierze wjechalo na teren UK musi najpierw w PL przejsc pol roczna kwarantannie zwiazana z pobieraniem przeciwcial i innymi badaniami. Ogolnie - jak napisalam - od momentu rozpoczecia psiowych formalnosci, do czasu gdy pies moze wjechac do UK mija ok 7 miesiecy.
Szczegoly znajdziesz na stronie DEFRA.





No i mamy prezydenta...........
 
reklama
Do góry