reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

niezła licytacja :-D ja nic nie dorzucę, bo staram się być sumienną matka i póki co prasuję, ale pewnie nie za długo tak będzie bo czasu brak.

u nas upal jak cholera. nie ma czym oddychać i chyba temu Ola taka niespokojna dziś. co zaśnie to po chwili się budzi.
z rana odpuściłyśmy sobie spacerniak i dopiero po 15 poszlyśmy do parku i niedawno wróciłysmy na jedzenko.
z rana zaś matka umyła okna w kuchni:-p, co za wyczyn:-p

Wronia wszystkiego dobrego dla dzieciaczków a dla Weronisi Sto lat!!!!!!!!!
 
reklama
na szczeście to nie nasz pediatra - w przychodni do której jest Julka zapisana jest czworo peditrów - naszej Pani dr dzisiaj nie było więc zarejestrowano nas do innej - i taki efekt.
 
5 Latka z mamusią bardzo dziękują za zyczenia:). Jest wniebowzięta, bo kupilismy jej rybkę w akwarium, jej pierwsze zwierzatko :-). Nie mialam pomysłu już na prezent, nawet nie wiecie jakie to trudne wymyslac z tymi prezentami. Juz się boje świąt. Chyba przesadziliśmy na poczatku i moja córcia po prostu wszystko ma:zawstydzona/y::szok:. Tak to jest jak jest pierwsze dziecko w rodzinie:-). Musimy troszkę przystopowac.
 
Ale Wam dziewczyny zazdroszczę menu. Ja cały czas raczej uważałam, a teraz moją bezbiałkową dietą jestem załamana. Mam nadzieje, że to jakaś pomyłka i za kilka tygodni okaże się, że jednak mogę jeść wszystko.
Coraz częściej myślę, że gdyby Alicja była pierwsza to drugiego dziecka bym już nie miała:-:)-(. Potem mam wyrzuty sumienia:zawstydzona/y::baffled:, że tak myślę, ale czasem naprawdę nie mam siły i myślę, że moje dziecko jest po prostu zmierzłe:-:)-(

Nata to jakiś konował nie pediatra!! Oburzające.
 
O matko...
jeszcze 2 dni upałów a moje dziecię już ma dość!!
otwarte okna wiatraki -Ala już leży w pampku i bluzeczce cieniutkiej na krótki rękaw -już nawet body nie ma... i zasnęła z bólami... moze ja ją przegrzałam dziś?? ale jak??? przecież wiecznie rozebrana leży i tak samo do wózka ją wkładam... ech w łeb dostanę od tego myślenia...

Nata może się nie lubią te panie dr i tak się do swoich pacjentów odzywają -olej
 
Nie tylko Ty
mało tego ja piorę w normalnym proszku
mało tego płukam w normalnym płynie
mało tego piorę rzeczy małej z naszymi brudami

kto da wiecej...

ale upał!!!

U mnie prawie to samo, z tym że my, a w zasadzie mąż, prasujemy- jakoś lubię wyprasowane ciuszki, szczególnie jak nie ja to robię :-D

5 Latka z mamusią bardzo dziękują za zyczenia:). Jest wniebowzięta, bo kupilismy jej rybkę w akwarium, jej pierwsze zwierzatko :-). Nie mialam pomysłu już na prezent, nawet nie wiecie jakie to trudne wymyslac z tymi prezentami. Juz się boje świąt. Chyba przesadziliśmy na poczatku i moja córcia po prostu wszystko ma:zawstydzona/y::szok:. Tak to jest jak jest pierwsze dziecko w rodzinie:-). Musimy troszkę przystopowac.

:tak: wiem coś o tym :tak: co ja się namęczyłam, żeby wymyśleć prezent dla Kubusia- tym trudniej, że zwierzęta już mamy, a taka rybka mogłaby zginąć z łapek kotka albo pieska :-D Stanęło na kolejce- stacyjkowo, czy inna ciuchlandia.

Jutro wielki dzień- Kuba kończy 3 latka!!! Jeny, dziewczyny jak ten czas leci, przecież ja dopiero chodziłam z nim w ciąży!!!!!!!!!!!!!!!! Chwytajcie każdy dzień, bo się człowiek nawet nie oglądnie a nasze dzieci będą miały swoje pociechy :tak:

A dziś spacerek za spacerkiem, a teraz coś na deszcz się zbiera :-(
 
reklama
Nata- zlej komentarz pediatry od siedmiu boleści. Twoje dziecko- Twoja sprawa! U nas jedna z lekarek też raczej kiepska i ja ją po prostu omijam- tzn. bezczelnie pytam kiedy babsztyla nie ma i rejestruję swoje dzieci nie narażając na kontakt z niesympatyczną larwą. Co ja się będę denerwować :-D

13x13 u nas też gorąc, ale udało mi się w domu porobić przeciągi :-D I dziecko też mam rozebrane! Trzeba to po prostu przetrwać. W sumie pogoda jak w lipcu, a mamy początek czerwca!

Komary w parku sptkałam! Q...a ledwo wlazłam pod drzewka i chłodem powiało, a od razu mnie zaatakowało stado! To przez tę wilgoć! Popsikałam Bartka, Kubę, męża i siebie- pomogło. Tzn. Bartkowi się ten smrodek nie podobał, ale co zrobić.
 
Do góry