reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Wronia no nieźle... a ja mam urodzinki 13-go :-D... i mimo tego że 29-te to czuję sie na max. 24...
a co do dat urodzenia to twój Borysek jest urodzony w urodziny mojego męża :-D

Konam... tak ciepło i duszno i parno... kurde że też ta pogoda nie może jakoś trafić w złoty środek bo albo leje i jest do d*** albo tak daje słońcem że też jest do d***
 
reklama
Nie tylko Ty
mało tego ja piorę w normalnym proszku
mało tego płukam w normalnym płynie
mało tego piorę rzeczy małej z naszymi brudami

kto da wiecej...



ale upał!!!





NIe dam wiecej, ale do stawki dorzuce tyle, ze tylko pierwsze pranie prasowalam. Wiec Mala juz od 2 miesiecy smiga w nieprasowanym. Nigdy nie pralam w proszku dziecinnym, bo u nas takiego niet!
 
wrócilismy od pediatry - Julce ropiało oczko - przemywalismy, ale wolałam się upewnić, dostała krople, ale niw o tym chciałam napisać.
Pediatra zapytała czy karmię piersią - odpowiedziałam że już nie - bo nie mam pokarmu, a nawet jak miałam to Mała się nie najadała, płakała - usłyszałam, że to patologia od samego początku, a także to że patologią jest sam fakt, że Julka jest wcześniakiem i że sama doprowadziłam do tego, że małej ropieje oczko, bo gdybym karmiła piersią to taka sytuacja nie miałaby miejsca. Nic siedze i płacze
 
Nata nie płacz tylko zmień pediatrę bo to że mała jest wcześniakiem do tego że nie masz pokarmu i jeszcze że jej oczko ropiało ma sie jak piernik do wiatraka czyli nijak... jedno z drugim nie jest powiązane...
a pediatra debil...:wściekła/y:
 
My dzisiaj bylismy u pediatry i maly przybral tylko 340g w ciagu trzech tygodni,a ja mam dola z tego powodu :(
Na pierwsze szczepienie pojdziemy jak Samus skonczy dwa miesiace
Co do jedzenia,ja przez pierwsze tygodnie tez jadlam wszystko,bom sie glupia ludzilam ze maly nie bedzie miec alergii ani zadnej skazy bialkowej,a jak mi dziecko wysypalo to sama nie wiedzialam od czego.
Odstawilam nabial,czekolade,cytrusy i inne podejrzane jedzenie i np jutro zjem samo kurze ugotowane zoltko aby sprawdzic jak moj synek na nie zareaguje bo wiem juz ze na bialko ma uczulenie
Ja lubie fast foody ale je rzadko jadam.Dlatego bo tuczace jest i malo wartosciowe,i jesc nie jem bo chce schudnac a poza tym nie sadze aby pizza czy hamburger z frytkami i cola byly dobrym i wartosciowym posilkiem dla matki karmiacej
 
Ostatnia edycja:
Nata no nie płacz!!! dlaczego nie powiedziałaś babie że Twoje dziecko Twoja sprawa i jak będziesz chciała to schaba mu dasz zamiast butli:wściekła/y: durna pi*** niedopchana jakaś i się wyżywa na ludziach...
ja jak poszłam z pleśniawami i mojej nie było to trafiłam na babę która mi powiedziała że to z brudu!!!!!!!!!!!! myślałam że jej zęby powybijam!!!! ale siadłam na nią konkretnie i się wyżyłam za wszystkie czasy -fakt że też później ryczałam (bo smoka mała ma co parę dni nowego, higiena już do przesady bo ileż można z tym walczyć, w żadnym brudzie nie mieszkam...). Moja pediatra powiedziała że na jakąś walniętą trafiłam bo to nie z brudu a z wilgoci i tak się zarażamy w kółko od siebie...

Iza u Ciebie upał -ile ma przytyć jak na jedzenie się nawet patrzeć nie chce...
 
reklama
wrócilismy od pediatry - Julce ropiało oczko - przemywalismy, ale wolałam się upewnić, dostała krople, ale niw o tym chciałam napisać.
Pediatra zapytała czy karmię piersią - odpowiedziałam że już nie - bo nie mam pokarmu, a nawet jak miałam to Mała się nie najadała, płakała - usłyszałam, że to patologia od samego początku, a także to że patologią jest sam fakt, że Julka jest wcześniakiem i że sama doprowadziłam do tego, że małej ropieje oczko, bo gdybym karmiła piersią to taka sytuacja nie miałaby miejsca. Nic siedze i płacze

Nata, a to na pewno pediatra był ? Bo mnie bardziej pasuje na prostaka - nieuka !!!
Nie przejmuj się takim gamoniem, tylko poszukaj fachowca !
 
Do góry