reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

A ja właśnie położyłam Marka na brzyszej ba podłodze i dziecię podnosi głowe aż miło :-D Przed nim postawiła czerwony helikopter Janka...
A co do spania... to nie zauwazyłam jakiejś zmiany w spaniu spowodowanej pogodą... jedyne co to trudno mu zasnąć bo jest duszno.
 
reklama
Nata - ja tez lightowo z ubieraniem malej. Maz stale przezywa ze jej chlodno bedzie, teraz znow mama przyleciala i tez wiecznie slysze ze za cienko ubrana...
A mala nosi najczesciej body z krotkim rekawkiem, i sukieneczke, rampersy, lub w chlodniejsze dni dlugi rekawek. Wieczorkiem zakladam jej tylko dodatkowy sweterek i czapeczke,a w ciagu dnia wogole w czapkach moja nie bywa, uwazam ze w taka pogode czapki sa zbedne.

dziewczyny czy wasze maluszki juz ładnie podnoszą głowki??? kurcze moj nikul coś leniwy raz po razm u sie uda..
U nas kiepsko z podnoszeniem z pozycji lezacej. Jak ja trzymam do odbijania to pieknie glowe trzyma, jak lezy na klatce piersiowej mojej czy meza - to tez podnosi.

[alija jak lezy na brzuszku na plasko to wogole nie chce podnosic, denerwuje sie i od razu drze, ale fajny sposob podala wronka na ta mate do cwiczenia brzuszka, kupilam i klade ja teraz na ta poduszeczke i super, wygina sie na wszystkie strony, podnosi glowke bardzo wysoko! MATA Tiny Love CZAS dla BRZUSZKA BIEDRONKA PROMOCJ (1062301184) - Aukcje internetowe Allegro
u nas dokladnie to samo, tez kupilam ta mate ale jak na razie u nas bez efektu. Lezy wtulona w tego rogala i wyje :-(
 
U nas kiepsko z podnoszeniem z pozycji lezacej. Jak ja trzymam do odbijania to pieknie glowe trzyma, jak lezy na klatce piersiowej mojej czy meza - to tez podnosi.

U nas tak samo...zauważyłam, ze jak jest twardo to nie chce podnosić główki a jak brzuszedk moj czy miekki materacy to aż miło unosi główkę..
ja małego w tkaie dni jak dziś ( troche padało ok 24stopnie) trzymam w pajacu..wczoraj miał tylko rampersika i czapka jak wiało a w nocy też ma pajaca
 
Hej babeczki!

U nas wreszcie pogoda zluzowala, upaly sie skonczyly. Nadal cieplo, ale juz nie upalnie.
W weekend doprowadzilam sobie ogrodeczek do porzadku, zrobilam skalniaczek i posadzilam kwiatuszki. Ale nie pytajcie nawet jakie, bo nie znam sie na tym zupelnie - kupilam to co mi sie podobalo - jakies zolte z jednej strony i rozowe z bialymi z drugiej :-D I od razu przyjemniej siedziec na ogrodku.
 
no pogoda sie reflektowała w weekend...fajnie było ale dla Nikulka chyba za goraco coś marudził...dzisiaj pogoda gorsza chłodniej i już jest OKI:)
moj mały juz po szczepeniu zrobilismy rota i 6w1 ale coś marudny się zrobił :(
 
U nas jest okolo 30 stopni dzien w dzien.Ja najczesciej ubieram malego w body z krotkim rekawem i jesli wieje to zakladam polspiochy,jak jest baaaaaardzo goraco i duszno to samo body z krotkim rek lub rampersik:-)
Co do dopajania ja wkrotce zamierzam podawac malemu herbatke rumiankow-koperkowa z 1 - 2 razy dziennie i cyc.Trcohe sie obawiam hiszpanskich upalow,i nie chce odwodnic dzieciaczka:no:
 
hej.
Melduje się i ja z początku tygodnia.
Kurdę Was nadrobic to jakaś masakra, zwłaszcza teraz jak czasu wciąż brak.

U nas też upał niemiłosierny. Pot cieknie ciurkiem gdzie tylko może. Kurde czy wy też się tak pocicie?
Byłam dzisiaj na zakupach i kupiłam sobie kieckę na wesele :-) bo mamy w tym sezonie aż 7 takich imprez tyle, że pewnie wszystkich nie uda nam się obskoczyć. Wiecie aż się dziwię że udało mi się coś znaleźć bo te big cyce ciężko upchnąć w cokolwiek.
Pod koniec tygodnie będę u mamy w Siedlcach to zrobię i tam małą rundę po sklepach i może uda mi się jeszcze coś znaleźć.
 
Nooooo mała śpi;-)
a co ma robić jak ją matka na włóczęgę wzięła:-)

Annaoj my też chrzciny mamy zamówione i jak pytali co bym chciała oprócz tej całej sterty żarcia ciast i napojów powiedziałam ze coś dla matki karmiącej:-p

Marciaa ja nie narzekam na podnoszenie głowy -jak mała ma melodię to tak tkwi z głową w górze dłuższy czas... raz tylko jak sie wściekła to przewróciła się na bok:sorry2:

Justa też tą czapkę jej ściągam jak upał jest... kurcze niby to o uszy chodzi bo dzieci mają bardziej wrażliwe ale czy ja wiem:confused:

Agnieszka ja zauważyłam -jak były te burze i tak duszno -strasznie mała się męczyła ze spaniem... jak przyszedł jeden chłodniejszy dzień -spała cały dzień -bałam się o noc ale było ok:tak:

Lezy wtulona w tego rogala i wyje :-(
bosze:-D :-D :-D :-D
nie wiem dlaczego tak ten opis na mnie podziałał ze wyje ale ze śmiechu... mój s też wiecznie panika że małej zimno:eek: myślałam ze to matki są przewrażliwione:-p

a ja po solarium -jutro na zakupy lecę a S z dzieckiem zostaje... to taka tradycja wieczorna będzie:tak:

A my dziś po próbie butelkowej:-)
rumianek piła aż dudniło tylko jeszcze nie może do końca zakumać tego mechanizmu;-) pije na bezdechu i jak już się bordowa robi to puszcza butlę... kupiłam tą lovi ze smoczkiem "aktywne ssanie" czy jakoś tak...

ok uciekamy kąpać księżniczkę;-)
 
a ja chyba przegrzewałam moją Olę bo ma potówki na policzkach albo to jakieś inne cholerstwo.
Ale poszlam po rozum do głowy i ją rozbieram coraz odważniej. Dzisiaj bryka tylko w body i skarpetach.
Doznalam szoku bo widziałam dzisiaj matkę któraa miała dziecko przykrytę tym pokrowcem do wózka :szok: myślalam że padnę.

Oli w końcu odpadl pępek wczoraj!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pewnie się wystraszył, że matka chciala iść już do lekarza co z tym fantem robić. No i radocha w domu.

Któraś pisała, że była na solarium, czy my możemy? Kurdę przydaloby się trochę opalić bo niedługo kilka imprez się szykuje.
 
reklama
Co do soczkow, to mozna naszym maluszkom podawac sok z jablek, winogron i z gruszki.

Ubior: u nas jak wiadomo goraco, wiec Konstancja od II tygodnia zycia na spacerki wychodzi w rampersikach bez rekawow, lub body z krotkim rekawem. Generalnie preferujemu bezrekawniki. Zadnych czapeczek! Rano, ze wzgledu na chlodne gorskie powietrze, moze sie zdarzyc, ze zarzuce jej jakas bluzeczke z dlugim rekawem, choc preferujemy przykrywanie podwujnie zlozona pielucha flanelowa.

Tutejsze matki maja w zwyczaju okrywanie dzieci grubymi kocami - bo moze je zawiac, taaaaaaaa. meksykanskie niemowleta sa nieslychanie spokojne, bo ledwie zyja...
 
Do góry