reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
Wczoraj mieliśmy chrzest i odczarowali mi w Kościele Małą:-). W nocy super spała, nie marudziła rano, no nie to dziecko po prostu.
Mieliśmy catering i też nie odmówiłam sobie pysznych sałatek z ogórkiem i pomidorkiem, mam nadzieje, że się to nie odbije na Małej. Zresztą pewnie nie poznam, Alicja ma prawdopodobnie trądzik niemowlęcy. Na szczęście jest już lepiej.

Ja na słoneczko używam KLORANE, miałam sprawdzony przy Igorze. Jak byliśmy na wakacjach, to wszyscy się śmiali, że chyba Małego w pokoju zamykaliśmy;-);-), taki bledziuch przyjechał.



Oczywiscie wczoraj jak teściowa i jej znajoma zobaczyły że Marek na dworze w wózku ma gołe rączki i nóżki to od razu marudzenie że zimny chów i bla bla bla... Ehhh nawet mąż widziałam chciał coś powiedzieć ale oboje się powstrzymaliśmy. I tak nam jego rodzice wczoraj podpadli. Nie mają czasu dla wnuków. W ogóle widzimy że dla nich istnieje tylko starszy. Do Marka to podejdą może raz na 3 dni zachwycą się pomarudzą że tak dawno go nie widzieli (mieszkamy w tym samym domu) i uciekają.
Chcielismy im wczoraj zostawić obu to usłyszeliśmy że Janka możemy przecież zostawić... OOOOOOOOOOOOOO nie albo oboje albo żaden.

U mnie podobnie. Moja mama tłumaczy, że nie chce, żeby Igor poczuł, że schodzi na dalszy plan. Natomiast teściowie otwarcie mówią, że wolą jak już dziecko większe trochę, jak pogadać można itp., itd. Staram się ze zrozumieniem podchodzić.

dziewczyny mam dwie sprawy, pierwsza dotyczy mnie - może macie do polecenia jakiś dobry krem ujędrniający do biustu - ostatnio zauważyłam, że nie jest taki jaki bym chciała aby był
a druga to kwestia ubierania maleństwa na spacery - u nas w weekend było bardzo ciepło około 30 stopni - więc spacerowaliśmy ile się dało - Julka była ubrana w bodziak na długi rękaw i spodenki - nie była ani zgrzana ani chłodna, ale spacerując zwróciłam uwagę na to jak inne mamy ubierają maleństwa i byłam przerażona, welurkowe śpiochy bluzy polarkowe i ciepłe czapeczki - czy ja jestem mało odpowiedzialna czy to one przesadziły.

Jak w ciepłe dni ubieracie maleństwa na spacerki??

ja jestem z musteli zadowolona, chociaż oczywiście wiem, że z niektórymi zmianami po prostu trzeba się pogodzić.
Moja Mała od soboty w bodziaku z krótki rękawem, rampersach lub sukience.
 
hej hej :-)

melduje sie po dlugim weekendzie. jutro bede nadrabiac, bo zaraz obiadek czas wstawiac, a pozniej zakupy i ortopeda o 18.

jutro popiszemy wiecej

buziaki :-)
 
dziewczyny czy wasze maluszki juz ładnie podnoszą głowki??? kurcze moj nikul coś leniwy raz po razm u sie uda..

Ja "trenuje" mojego małego leniwca ustawiając jej przed buzią taką krecącą się zabawkę - żeby sobie pooglądać musi podnieść główkę. Wrzucam zdjecie na zamkniety zebyście wiedzialy o co kaman.
 
i ja sie melduje po weekendzie i milego tygodnia wszystkim zycze, u nas nadal goscie, calkiem wesolo jest, pogoda dopisuje i juz wygladam jak murzynek bambo. Alija nadal udaje aniolka i najgrzeczniejsze dziecko na swiecie (chce sie pokazac przed babcia i dziadziem..)
 
..zeby nie było ta pięknie mamy problem i proszę o jakieś rady bo ja już nie wiem co mam robić- moje dziecię 4 dzień nie robi kupy:-(bączki puszcza, ale kupy ni ma...za każdym razem zaglądam z nadzieją w pieluszkę a tam nic. Wczoraj potraktowałam dupinke termometrem ale nic to nie dało, widzę że trochę go to męczy bo próbuje zrobić i nic ....jak moge mu pomóc? hERBATKI KOPERKOWEJ DZIECKO MOJE NIE CHCE PIĆ, DZIŚ TROCHĘ WYPIŁ PRZEGOTOWANEJ WODY ....czy powinnam w takiej sytuacji udać się już do lekarza??
herbatka z koperku wloskiego albo kminku by pomogla, albo czopek z kminku, ale to fakt ze za czesto pomagac nie wolno, ale skoro juz 4 dni to kurde moze sie malutki zaczac niezle meczyc...sprobuj z czopkiem, albo do lekarza jesli dzisiaj nic nie zrobi:tak:

Jak w ciepłe dni ubieracie maleństwa na spacerki??
moja mala ma tylko body na krotki rekaw i skarpetki na sobie, oczywiscie bez czapki, ja wogole czapek nie uzywam bo ona tego nie cierpi... a przykrywam ja tylko pieluszka jak spacerujemy albo niczym jak lezy w wozeczku na tarasie

dziewczyny czy wasze maluszki juz ładnie podnoszą głowki??? kurcze moj nikul coś leniwy raz po razm u sie uda..
alija jak lezy na brzuszku na plasko to wogole nie chce podnosic, denerwuje sie i od razu drze, ale fajny sposob podala wronka na ta mate do cwiczenia brzuszka, kupilam i klade ja teraz na ta poduszeczke i super, wygina sie na wszystkie strony, podnosi glowke bardzo wysoko! MATA Tiny Love CZAS dla BRZUSZKA BIEDRONKA PROMOCJ (1062301184) - Aukcje internetowe Allegro
 
moje dziecko jest spiochem, spi caly dzien...
mam pytanie: czy zauwazylyscie albo czy wogole tez tak u was jest - ze w te gorace dni dzieci mniej jedza? mi sie wydaje ze alija nie chce jesc i duzo spi.. przez ten upal chyba, tez tak u was?
 
ja tez sie witam....

moj dziec prawie wogole nie spi, niezaleznie od pogody - woli badac otoczenie wzrokiem...
ech, ciezko sie wyrobic z planem przy takim "niespaku" :-(
 
reklama
Do góry