reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Dziewczynki ja również sie witam slonecznie... a u nas chorobowo troszke... emilka jaks jelitowke zalapala... ciagle ja upominam zeby do hani si enie zblizala... i ogolnie nerwowo... a do tegpopojawilo sie u mnieplamienie jakby okres:-( nie wiem czy to mozliwe ze tak szybko... ehhh
 
reklama
dziewczyny mam dwie sprawy, pierwsza dotyczy mnie - może macie do polecenia jakiś dobry krem ujędrniający do biustu - ostatnio zauważyłam, że nie jest taki jaki bym chciała aby był
a druga to kwestia ubierania maleństwa na spacery - u nas w weekend było bardzo ciepło około 30 stopni - więc spacerowaliśmy ile się dało - Julka była ubrana w bodziak na długi rękaw i spodenki - nie była ani zgrzana ani chłodna, ale spacerując zwróciłam uwagę na to jak inne mamy ubierają maleństwa i byłam przerażona, welurkowe śpiochy bluzy polarkowe i ciepłe czapeczki - czy ja jestem mało odpowiedzialna czy to one przesadziły.

Jak w ciepłe dni ubieracie maleństwa na spacerki??
 
my też dopajamy - wodą - tyle ile Julka chce czyli w ciągu dnia około 120ml w nocy pije mniej. Odstawiłam herbatkę koperkową bo mała miała zielone kupki
 
cześc kobitki, witamy się po weekendzie , który prawie cały spędziliśmy poza domem....
było super- mały piknie spał w wózeczku na dworku i marudził mniej niż zwykle
ale ...zeby nie było ta pięknie mamy problem i proszę o jakieś rady bo ja już nie wiem co mam robić- moje dziecię 4 dzień nie robi kupy:-(bączki puszcza, ale kupy ni ma...za każdym razem zaglądam z nadzieją w pieluszkę a tam nic. Wczoraj potraktowałam dupinke termometrem ale nic to nie dało, widzę że trochę go to męczy bo próbuje zrobić i nic ....jak moge mu pomóc? hERBATKI KOPERKOWEJ DZIECKO MOJE NIE CHCE PIĆ, DZIŚ TROCHĘ WYPIŁ PRZEGOTOWANEJ WODY ....czy powinnam w takiej sytuacji udać się już do lekarza??

Mój mały też ma takie problemy. Pomagałam mu czopkami i kiedy już byłam poddenerwowana tą cała sytuacją(bo jak to możliwe żeby dziecko nie zrobiło samo kupy miesiąc czasu) poszłam do jednej lekarki i powiedziała że dobrze robię.Ale za zbytnio jej w to nie uwierzyłam i poszłam prywatnie do lekarza i lekarka powiedziała że w żadnym wypadku nie można pomagać tak często dziecku lepiej jak sam zrobi bo w końcu musi to nastąpić.I tak niestety się męczymy bo robi co 3-4 dni.Ale ważne że robi!Więc wydaje mi się ,że najleprzym rozwiązaniem będą masażyki kładzenie na brzuszku i czekanie.Ale jeżeli bardzo płacze i bardzo go boli brzuch to lepiej udać się do lekarza.
 
dziewczyny mam dwie sprawy, pierwsza dotyczy mnie - może macie do polecenia jakiś dobry krem ujędrniający do biustu - ostatnio zauważyłam, że nie jest taki jaki bym chciała aby był
a druga to kwestia ubierania maleństwa na spacery - u nas w weekend było bardzo ciepło około 30 stopni - więc spacerowaliśmy ile się dało - Julka była ubrana w bodziak na długi rękaw i spodenki - nie była ani zgrzana ani chłodna, ale spacerując zwróciłam uwagę na to jak inne mamy ubierają maleństwa i byłam przerażona, welurkowe śpiochy bluzy polarkowe i ciepłe czapeczki - czy ja jestem mało odpowiedzialna czy to one przesadziły.

Jak w ciepłe dni ubieracie maleństwa na spacerki??

Ja ubrałam mojego tak samo jak piszesz czyli body długi rękawek i ogrodniczki krótkie i skarpetki.i nie wiem jak można tak dziecko przegrzewać!! Ja zastanawiałam się nawet nad bodami z krótkim rękawkiem!!
 
dziewczyny mam dwie sprawy, pierwsza dotyczy mnie - może macie do polecenia jakiś dobry krem ujędrniający do biustu - ostatnio zauważyłam, że nie jest taki jaki bym chciała aby był
a druga to kwestia ubierania maleństwa na spacery - u nas w weekend było bardzo ciepło około 30 stopni - więc spacerowaliśmy ile się dało - Julka była ubrana w bodziak na długi rękaw i spodenki - nie była ani zgrzana ani chłodna, ale spacerując zwróciłam uwagę na to jak inne mamy ubierają maleństwa i byłam przerażona, welurkowe śpiochy bluzy polarkowe i ciepłe czapeczki - czy ja jestem mało odpowiedzialna czy to one przesadziły.

Jak w ciepłe dni ubieracie maleństwa na spacerki??
nata..u Nas w sobotę było cieplo ale nie goraco, więc Borys miał bodziaka z długim rekawkiem i spodenki, ale w nidziele już się gorąco zrobilo, więc ubrałam mu tylko bodziaka z kr. rękawkiem.
 
a druga to kwestia ubierania maleństwa na spacery - u nas w weekend było bardzo ciepło około 30 stopni - więc spacerowaliśmy ile się dało - Julka była ubrana w bodziak na długi rękaw i spodenki - nie była ani zgrzana ani chłodna, ale spacerując zwróciłam uwagę na to jak inne mamy ubierają maleństwa i byłam przerażona, welurkowe śpiochy bluzy polarkowe i ciepłe czapeczki - czy ja jestem mało odpowiedzialna czy to one przesadziły.

Jak w ciepłe dni ubieracie maleństwa na spacerki??

U nas jest teraz 22 stopnie i nie ma wiatru. Dziecię spaceruje na polku z wujkiem ubrane w bawełniane body z dlugim rekawkiem i połśpiochy.
Żadnej czapki ani welurkowych kurtek.

Z resztą jak Mała miała miesiąc spacerowałam z nią już bez czapki i z krótkim rękawkiem (były takie 2 dni upału prawie 30 stopni).
 
Dziewczynki ja również sie witam slonecznie... a u nas chorobowo troszke... emilka jaks jelitowke zalapala... ciagle ja upominam zeby do hani si enie zblizala... i ogolnie nerwowo... a do tegpopojawilo sie u mnieplamienie jakby okres:-( nie wiem czy to mozliwe ze tak szybko... ehhh

u mnie to samo...niby okres a jednak nie okres. wkurza mnie to, bo na jutro mam wizyte u gina i nie wiem czy odwołac czy nie, bo raz plamie a raz nic nie ma...wwrrr
 
reklama
U nas w cieniu było jakieś 24-25 stopni i Zosia w bodziaku na krótki rękaw i krótkich spodenkach. W domu leży w samym body i skarpetach
 
Do góry