reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

witam!

Moje dziecie po wczorajszym marudnym dniu przespała noc spokojnie bez większych atrakcji i dzisiaj też grzeczna. Śpi jak aniołek mimo, że mężul szaleje z wiertarką udarową i huk niesamowity jest aż mnie juz głowa boli a królewna śpi... no i dobrze.

To tak jak u mnie, po wczorajszym dniu, Ala też ładnie dziś śpi cały dzień. Nawet na jedzonko rzadko się budzi, ale nie ma co się dziwić, jak wczoraj tylko godzinkę spała w ciągu dnia.
Też się wyspałam dziś 2 godziny!!! w ciągu dnia i teraz nie chce mi się spać.

Wrzuciłam na zamknięty filmik z Alicją
 
reklama
Dziewczyny tak czytam o tych waszych tryskajacych cyckach i do tej pory moje tez tryskaly i w nocy tez bylam zawsze mokra,a dzis jestem spanikowana bo cos nie chce leciec.I laktator wkrecilam i nic jak przycisne reka to cos tam leci,ale na laktator moje cycki nie dzialaja.Jezu zebym tylko w nocy miala mleko bo co ja bym dala Amelce jesc?W domu nie mam zadnego mleka.Jutro zkupie mleko w razie czego.Mam nadzieje ze to jest tylko jakis kryzys.
Maonka wczoraj Twoja Alicja byla maruda dzisiaj i mojej sie udzielilo.Jak sie obudzila o 10 tej rano tak moze miala trzy 15 minutowe drzemki i dopiero zasnela.Ona byla dzis wyczerpana a mama jeszcze bardziej.Caly dzien ja na rekach nosilam,bo taka byla niespokojna plakala sama nie wiedziala czego chce.Mam nadzieje ze powodem nie byl brak mleka i glod.Ale chyba nie bo jakby byla glodna to by sie darla w nieboglosy.
Moze to jakis efekt uboczny wczorajszego szczepienia.

zielona znaczysz teren:-D:-D:-D:-D
 
zgadza sie. Moja dostala zaraz po porodzie, i mamy z glowy.
Sebastian tez dostal wit K w zastrzyku zaraz po urodzeniu. Powiedzieli mi, ze to wystarczy i nie trzeba jej wiecej podawac:-:)wściekła/y: to juz teraz sama nie wiem. Wit D daje co 2gi dzien, bo przeciez chodzimy na spacerki. co prawda slonca tutaj za wiele nie ma, ale jednak troszke jest. W pon ide do go to jeszcze raz dopytam co i jak bo juz glupieje od tego wszystkiego.

Dobra dziewczyny co do tego Co nieco o rozwoju dziecka. Pogadałam z mężem a ten wpadł na rewelacyjny pomysł. Nie trzeba żadnego chomika :-)
Wystarczy kliknąć lub wkleić te linki w pasek adresu i dalej postępować zgodnie z instrukcjami. Jak bedą jakieś problemy to piszcie albo dajcie mężowi :-p
Super, ja na to nie wpadlam:zawstydzona/y:

Sebek spi juz 4godz :szok::-) A tak wogole, to chyba sie zaczyna przyzwyczajac do spanie i kolysce i zasypiania bez pomocy. Juz ktorys raz u bedac na rekach marudzil i wiercil sie niesamowicie, a po odlozeniu do kolyski - 15 min i spi jak niemowle:tak:;-)
 
zielona no to dalas mi do myslenia.Bo lekarz zadnych faldek nie sprawdzal czy sa rowne i dzis po kapieli polozylam mala na brzuszku wyprostowalam jej nozki i faldki nie sa rowne.
Czy mam sie obawiac ze cos jest nie tak???Co za buc z tego lekarza ze nie sprawdzil tego.
 
hehe skąd ja to znam:-) czasem mam takie ciśnienie w cyckach że Natalka się krztusi bo nie nadąża łykać. A co do zalewania wszystkiego to jestem mistrzem co wieczór musze zakładać nową piżamę a bywa że zużywam dwie w ciągu nocy, najgorzej jest jak zdarzy mi się zalać jak jesteśmy poza domem:baffled: :-D:-D:-D

Ja tez sie czesto w nocy przebieram, bo koszulka mokra ze wykrecac idzie :-D

a wy spicie bez staników????? Bo ja w staniku z wkladkami i nie zalewam raczej nic oprócz wkładek, ktore sa poźniej mega ciężkie :-)
 
Ellus, trzymaj sie dzielnie... Mam nadzieje ze wszystko minie wczesniej, a jak nie - o 3 miesiace Juleczki juz wkrotce. Oby wtedy przeszlo!!!


Polcia caly dzien dzis kupy nie zrobila. Praktycznie 98% zmian pampkow to jest zawsze brudnych - mniej lub bardziej, a dzis od kupy o 4tej - NIC, nawet baczkow.
Kolo 16stej zaczela robic sie nieznosna, placz, stekanie, cycek, 10 minut snu , placz, stkanie itd...
Przed chwila dalam jej 1 pompke infacolu. Minelo pol godziny, i jak wystrzelila to myslalam ze mi reke pod jej pupa rozerwie! Brudna od pepka po plecy! Smrodek na pol domu! Ale ulga momentalna, bo zaraz po przewinieciu zasnela.

U Nas identycznie, ani qpy ani nawet bączka, z tym,że Borys do teraz nie zrobił, więc obserwuje i czekam. Mam nadzieje, ze to tylko chwilowe. Zawsze co przewijanie to pielucha brudna a teraz nic:sorry2:
 
reklama
Do góry