reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Agnieszka dzięki za linki!! :)

Witajcie dziewczyny :)

Prszepraszam, że się nie odzywam, ale jakos nie mam weny do pisania...Mała daje w d.. wieczorami bardzo, brzuszek dalej boli a ja jestem wyprana intelektualnie całkowicie... nie mam siły kompletnie... mało co mnie cieszy... czekam aż to minie...

Czytam Was za to regularnie :)
Pozdrowionka :)
 
reklama
hej dziweczynki . dlugo mnie znow nie było heh.... jak tylko maly spi a mało tego w ciagu dnia i na króciutko- to ja wykorzystuje ten czas na porzadki. ogród i na zrobienie czego s do jedzenia i tak to czas ucieka a ja czasem nawet przez kilka dni kompa nie właczam bo nie mam kiedy. jednak w ciazy mialo sie na wszystko czas i na prace i na plotki
co do powodzi nocnej to ja własnie po raz drugi z kolei dzis w nocy miałam., m bo spałam na brzuchu i chyba dlatego... koszulka mokra, materac zalany. jej ....
 
hehe skąd ja to znam:-) czasem mam takie ciśnienie w cyckach że Natalka się krztusi bo nie nadąża łykać. A co do zalewania wszystkiego to jestem mistrzem co wieczór musze zakładać nową piżamę a bywa że zużywam dwie w ciągu nocy, najgorzej jest jak zdarzy mi się zalać jak jesteśmy poza domem:baffled: :-D:-D:-D
 
powiedzcie mi, czy wy dajecie dzieciakom jakies witaminy? bo cos ktoregos dnia bylo na ten temat, ale ja jak zwykle "opozniona" jestem...

acha i czy o tym niewlasciwym napieciu miesniowym to rozmawiac z lekarzem ogolnym, pediatra czy to jakis specjalista od tego jest? bo ja zielona jestem w tej kwestii, a nie wiem czy u Sebka wszystko ok, bo odgina sie ciagle tylko w jedna strone:-(

a tak wogole, to mam dzis dziecko-aniolka!:-) wstal przed 8 bez placzy, tylko z lekkim kwekaniem, pogadalismy troche, zjadl i o 9,30 znowu spal. Wstal po 13, zjadl, popatrzyl chwile na sufit, na sciane, przez okno i znowu w kime. i tak sobie nadal kima:tak: Zero placzu, marudzenia, narzekania, az sama go nie poznaje:szok::-D dzieki temu mialam czas troche ogarnac chalupke, zrobic obiad, pranie i poprasowac:tak: Teraz juz tylko na malza czekam:happy2:

do neurologa z napięciem

Wit K + D -przynajmniej tak u nas jest zalecane. K na kości a D bo przy karmieniu piersią jest niedobór tej witaminy -albo odwrotnie;)

Pytałam wczoraj ortopedę -to że dziecko się odgina jest normalne (tak leżało przez spory czas w macicy) -powinno do pół roku przejść -po to są jeszcze 3 wizyty (chyba co 2 miesiące) żeby to kontrolować

Nie lepiej było odpocząć w tym czasie;)

K jest mało przy karmieniu piersią i zapobiega ona chorobie krwotocznej noworodków podaje się do mniej wiecej 3 miecha .
D na kości ale teraz można sobie darowac bo jest słoneczko ja się daje przez jesień i zime
 
hehe skąd ja to znam:-) czasem mam takie ciśnienie w cyckach że Natalka się krztusi bo nie nadąża łykać. A co do zalewania wszystkiego to jestem mistrzem co wieczór musze zakładać nową piżamę a bywa że zużywam dwie w ciągu nocy, najgorzej jest jak zdarzy mi się zalać jak jesteśmy poza domem:baffled: :-D:-D:-D
Ja tez sie czesto w nocy przebieram, bo koszulka mokra ze wykrecac idzie :-D
 
Agnieszka dzięki za linki!! :)

Witajcie dziewczyny :)

Prszepraszam, że się nie odzywam, ale jakos nie mam weny do pisania...Mała daje w d.. wieczorami bardzo, brzuszek dalej boli a ja jestem wyprana intelektualnie całkowicie... nie mam siły kompletnie... mało co mnie cieszy... czekam aż to minie...

Czytam Was za to regularnie :)
Pozdrowionka :)

Ellus, trzymaj sie dzielnie... Mam nadzieje ze wszystko minie wczesniej, a jak nie - o 3 miesiace Juleczki juz wkrotce. Oby wtedy przeszlo!!!


Polcia caly dzien dzis kupy nie zrobila. Praktycznie 98% zmian pampkow to jest zawsze brudnych - mniej lub bardziej, a dzis od kupy o 4tej - NIC, nawet baczkow.
Kolo 16stej zaczela robic sie nieznosna, placz, stekanie, cycek, 10 minut snu , placz, stkanie itd...
Przed chwila dalam jej 1 pompke infacolu. Minelo pol godziny, i jak wystrzelila to myslalam ze mi reke pod jej pupa rozerwie! Brudna od pepka po plecy! Smrodek na pol domu! Ale ulga momentalna, bo zaraz po przewinieciu zasnela.
 
muszę się wam pochwalić że dzisiaj udało mi się tak wykąpać moje dziecko że nawet się nie obudziło i do tego od 20 nadal śpi ! hehe chyba pójdę w ślady Zawitkowskiego i napiszę jakiś poradnik
 
Hej !!
sorry ,ze w ogóle nie pisze ,ale kompletnie się nie wyrabiam.
Starszak cały czas jest na mnie zły ,ze się nim nie zajmuje tak jak wcześniej ,a mały tylko na rekach przy cycu!!!
Normalnie przezywam dramat życiowy i zamierzam przejść na butelkę!!mój mały przy cycu pręży się i wrzeszczy po czym znowu ssa i tak w kółko .Nie mam pojęcia co jest grane ,stosuje się do diety nie jem nabiału bo ma skazę i dupa zbita z tego jest ,jeszcze na domiar złego nadal sam się nie wypróżnia pomagam mu co 2 dzień czopkami i tak już od trzech tygodni.!!!
Na całkowite dobicie dodam ,że chyba przez to wszystko zaczyna mi się deprecha i myśli ,że jestem złą matką bo sobie nie radze z dwójka dzieci!!!
 
Ellus, trzymaj sie dzielnie... Mam nadzieje ze wszystko minie wczesniej, a jak nie - o 3 miesiace Juleczki juz wkrotce. Oby wtedy przeszlo!!!


Polcia caly dzien dzis kupy nie zrobila. Praktycznie 98% zmian pampkow to jest zawsze brudnych - mniej lub bardziej, a dzis od kupy o 4tej - NIC, nawet baczkow.
Kolo 16stej zaczela robic sie nieznosna, placz, stekanie, cycek, 10 minut snu , placz, stkanie itd...
Przed chwila dalam jej 1 pompke infacolu. Minelo pol godziny, i jak wystrzelila to myslalam ze mi reke pod jej pupa rozerwie! Brudna od pepka po plecy! Smrodek na pol domu! Ale ulga momentalna, bo zaraz po przewinieciu zasnela.
Niestety ja przeżywam to na co dzień od jakiś 3 tygodni jak nie dłużej.
 
reklama
witamine K dostaje sie w zastrzyku zaraz po porodzie i zapobiega krwotokom a teraz u nas wprowadzili ze do 3 miesiaca codziennie podajesz jedna kapsulke plynna vit K i vit D na kosci.jesli jest sloneczko to razcej nie dawac tylko zima.
co do pępuszka to moze byc do 2-3 miesiecy a potem chirurg.jesli zyla pepowinowa byla gruba to tak to jest.zazwyczaj puszcza po 6 tygodniach
wystarczy lekko odgiac kikut i przemywac dookola acteniseptem badz spirytusem i nie moczyc.po kilku dniach odpada
 
Do góry