reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

ooo shit!! ja tak na desce nie śmigam jak ta mała!! swoją drogą tęskno mi do snowboardu... muszę mojego Kubalka szybko nauczyć na desce jeździć... przyszła zima będzie nasza!!

A ja nie mogę się doczekać aż będę śmigać na nartach i tego jak będę uczyć moje dzieciątko. Na przyszły sezon się nie nastawiam, chociaż ten filmik udowadnia, że można.
 
reklama
Witam się z wami

Ja znowu na krótko bo dalej komp mi nie bangla :-( a na lapku męża to nie bardzo mam czas nadrabiać.

Paulka zdrówka dla Zosi i cierpliwości dla ciebie i przede wszystkim nie martw się i nie stresuj bo zahamujesz sobie laktację i trzeba będzie dokarmiać sztucznym!!!


U nas wszystko ok raz lepiej raz gorzej ale ogólnie dobrze. Odezwe sie znowu jak będę mogła
 
Dziewczyny ile w PL kosztuje szczepionka na rotawirusy? Szczepicie Rotarixem?
Tu jest w nadprogramie i trzeba dodatkowo zaplacic, chce porownac ceny, bo wyszlo by mnie kolo 350-400 zl.

Ja za "zwykły" rotarix płaciłam 280 zł. Oczyszczony ponad 400 zł kosztuje. Zależy którym ty szczepisz

Kittek kurcze nie dziwie ci sie... jak dobrze że ja nie mam centralnego zamka w moim autku...
 
Katik super wieści :-) 4 tyg i Poluni bioderka będą idealne.
Paulka życzę dla małej zdrówka. Miałaś przeczucie, że oprze się o szpital. Ale nie martw się, w szpitalu wiedzą co robią i Zosia będzie pod dobrą opieką.
iza813 moje dzieciątko też nie zrobiło mi prezentu na dzień matki i od rana marudne. Zaczęło się rano od zasikania materaca, ciuszków i tak się ciągnie cały dzień. Kąpiel dziś beee, spacer beee, łóżeczko beee, tylko mamusi rączki ok. Chociaż to jedno. Musiałam czekać aż zaśnie mocno na moich rękach i myk ją do łóżeczka. Mam nadzieję, że wieczór będzie lepszy.
 
Czy 37.6 po szczepionkach to cos czym trzeba sie martwic? Kiedy podaje sie cos przeciwgoraczkowego???????
 
Czy 37.6 po szczepionkach to cos czym trzeba sie martwic? Kiedy podaje sie cos przeciwgoraczkowego???????

Nam lekarka kazała podać jak przekroczy 38 stopni, wcześniej nic nie robić. U nas nie było żadnej temperatury więc nie podawałam. Może jej spadnie i nie będziesz musiała podawać?
 
Paulka- trzymaj się kochana! Będzie dobrze!!!

Katik- powyżej 38 możesz podać paracetemol, albo jak masz obawy podaj już. Najlepiej w czopku oczywiście, bo to maluszek!

Bartuś też regularny, w zasadzie wiem jaki jest plan dnia, za wyjątkiem dni, kiedy boli go brzuszek- wtedy plan diabli wzięli ;)

Kici ja mówiłam... Kubusie tak mają, mój też jest nieprzewidywalny do tej pory ;) także świetlana przyszłość przed Wami. Ale to są fajne chłopaki!
 
Czy 37.6 po szczepionkach to cos czym trzeba sie martwic? Kiedy podaje sie cos przeciwgoraczkowego???????

Mnie powiedziała położna zeby nie czekać z przeciwgorączkowymi i jeden czopek podać od razu ja przyjedziemy do domu a drugi wieczorem... ale co do zasady to przeciwgorączkowe podaje się po przekroczeniu 38st.
 
reklama
W najbliższą niedzielę oficjalnie wypędzamy diabła ;-) Kreacja zakupiona, tort i jedzonko zamówione. Jeśli wierzyć przesądom - od tej pory znikną kolki. Dam Wam znać w poniedziałek ile w tym prawdy :-)
 
Do góry