reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
Moje dziecko urodzi się tak samo jak mój mąż, więc oboje beda z kwietnia, natomiast ja i mój synek jestesmy oboje ze stycznia :-) wiec tak parzyście bedzie :-)
 
Studiującamama ja też się obawaim tych charakterków barana lub byka:-)a to dlatego, że ja sama jestem pod znaku barana (18.04), oj trudne charaktery powiem wam:-)

Co do moich objawów ciążowych to nadal nic, śmieję się, że jak tak dalej będę mieć to pewnie będzie chłopczyk;-)
 
Witam sie i ja;-)jeszcze terminu nie mam bo gin za duzo nie widzial,bo moje cykle byly baardzo dlugie ale powiedzial,ze jest sliczny pecherzyk i czwarty tydzien ciazy wiec pewnie bedzie na kwiecien,oby wszystko bylo ok:tak:milego dnia dziewczyny
 
najlepsze jest to,ze od okolo dwoch tygodniu juz sie zle czuje dlatego cos podejrzewalam ale nie wierzylam,ze sie udalo,a jednak,a wy dziewczyny macie jakies dolegliwosci?
 
Czesc ciezarowki;-):-)

Ja dzisiaj zrobilam sobie betke, wyniki wieczorem takze zobaczymy co i jak. Mam nadzieje ze wysoka w sam raz na prawie 6 tydzien. Smiac mi sie chcialo bo mialam (nie pytjcie nie wiem dlaczego) skierowanie na testa sikanego w szpitalu ( ale jak sie okazalo to na krew tez tylko tego nie skumalismy z moim mezczyzna) a dzis w nocy wstawalam 7 razy na siku i jak juz rano budzik zadzwonil to musialam duszkiem wypic o.5 l wody bo nie mialam czym testu siknac:-D naprawde oszaleje przez ten kibelek, ale z dwojga zlego wole te dolegliwosc niz mdlosci. ja mam mdlosci w zasadzie z rana na czczo, jak popije wode i cos przekasze to przechodza i da sie zyc. Czuje sie generalnie dobrze, zaraz utne sobie drzemke takze all git :-)
 
Dzien dobry,
Zgłaszam sie jako kolejna kwietniowka :) termin wstepnie 7-8 kwie, jkestem jeszcze przed wizytąlekarską ale badania Bhcg wkazuja na 5 tydzien
Pozdrowki dla wszystkich kwietnioweczek :)
 
reklama
Do góry