reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Aneczka tez przed Toba ciezkie zadanie wychowywania dzieciaczka dwujezykowo od samego poczatku.

Nawet trzyjęzycznego, jako że jak wspomniałam mieszkamy w Stanach a chcielibyśmy aby dziecko znało też polski i hiszpański. Mamy jednak nadzieję, że będzie to możliwe. Podobno grunt to być konsekwentnym. Przyznam jednak, że trochę się obawiamy tego wyzwania.

Ja jeszcze nie dzwoniłam umówić się do lekarza na wizytę. Koleżanka mówiła mi jednak, że generalnie tutaj lekarze nie chcą widzieć pacjentek przed 10 tygodniem ciąży.
 
reklama
Wiecie co jakos mi minely te ataki glodu i bolace piersi.
Az sie martwie.

No to sie nie martw:tak: mnie tez wilczy apetyt przeszedl juz nawet kilka dni temu i piersi tez bola troche mniej niz tydzien temu. Nawet nudnosci sa jakby slabsze, tzn. zalezy od dnia, ale za to nadrabiam siusianiem:-)

Nawet trzyjęzycznego, jako że jak wspomniałam mieszkamy w Stanach a chcielibyśmy aby dziecko znało też polski i hiszpański. Mamy jednak nadzieję, że będzie to możliwe. Podobno grunt to być konsekwentnym. Przyznam jednak, że trochę się obawiamy tego wyzwania.

No to niezle wyzwanie przed Wami;-)
 
Witam Was dziewczyny serdecznie :-)
Na początku, przede wszystkim, najlepsze życzenia i gratulacje dla wszystkich kwietniówek:tak:
Może i ja dołączę do Waszego grona-tak bardzo bym chciała:-D
Staramy się o dzidzię od 2,5 roku, to może czas najwyższy :-)
Jak na razie nie odważyłam się zrobić testu ciążowego...czekam z tym do piątku, choć @ spóźnia mi się na dzień dzisiejszy 10 dni:-D Mam nadzieję, że spóźni się jeszcze o kolejne kilka miesięcy:-)
Pozdrawiam Was wszystkie kwietniówki :-)
 
Ilona1985 polska przychodnie mam jakies 35 mil od domu. Troche daleko. Pozatym za wizyte wolaja sobie 75 funtow, plus dodatkowo za np USG- 50.
Wiesz, ja ogolnie na sluzbe zdrowia tu nie narzekam, wiadomo ze np prowadzenie ciazy w taki sposob to dla mnie nowosc -w Polsce standardem sa comiesieczne wizyty u gina plus badania na krzesle, a tu ciaze prowadzi polozna, i jesli nic sie nie dzieje nie ma zadnych takowych badan. Tu obowiazuja 2 USG na ciaze, plus cala masa badan z krwi i moczu. I skoro przyrost naturalny w UK jest na odpowiednim poziomie to wydaje mi sie, ze nie ma co polemizowac. Poprostu fajnie dla siebie samej by bylo juz zobaczyc to rozwijajace sie malenstwo... Miec go tak troche bardziej namacalnie... Poki co wiem ze tam jest tylko na podstawie testu, i az czasem powatpiewam w to swoje szczescie...


Jesli chodzi o wizyte z polozna to bedziesz ja miala miedzy 10 a 12 tyg :tak:niestety

A jesli chodzi o badania to masz wszystkie takie jak w polsce typu rozyczka zoltaczka ogolne bad moczu i krwi do tego hiv,i jeszcze cos ale zapomnialam no i dodatkowo jesli bedziesz chciala to ok 16 tyg zrabia ci z krwi bad na zaspol downa u dziecka.
 
Witam Was dziewczyny serdecznie :-)
Na początku, przede wszystkim, najlepsze życzenia i gratulacje dla wszystkich kwietniówek:tak:
Może i ja dołączę do Waszego grona-tak bardzo bym chciała:-D
Staramy się o dzidzię od 2,5 roku, to może czas najwyższy :-)
Jak na razie nie odważyłam się zrobić testu ciążowego...czekam z tym do piątku, choć @ spóźnia mi się na dzień dzisiejszy 10 dni:-D Mam nadzieję, że spóźni się jeszcze o kolejne kilka miesięcy:-)
Pozdrawiam Was wszystkie kwietniówki :-)


dlaczego tak dlugo czekasz z wykonaniem testu?
ja juz bym robila i to dawno:-):-)
trzymam kciuki za fasolke:tak:
 
moim zdaniem nie ma na co czekac tylko testowac co bedzie to bedzie a zawsze lepiej wiedziec wczesniej.
Ja jak bylam w ciazy to mialam normalny okres a u ciebie tyle dni spoznienia,ja bym testowala:-)
 
Edyta, spóźnianie się okresu az o 10 dni nie jest normalne, wiec albo jestes w ciąży albo dzieje się coś nie tak w Twoim organizmie, lepiej zrób test!!! Będziesz wiedziała szybciej o ciąży albo bedziesz mogła szybciej zainterweniować jakby było coś nie tak :-) Ale wierze, że dołaczysz tu do nas po zrobieniu testu, trzymam kciuki :-)
 
reklama
Dziendoberek!
Widze, ze nas przybywa i bardzo dobrze!!!!!
Kiniusia rob test!!!No co ty!!!
Ja robilam juz testy tydzien po zapoldnieniu bo nie moglam sie odczekac!!!
Sandra bardzo sie ciesze, ze sie Wam udalo.
Makaronka dzieki za slowa otuchy!
Milego dnia !!!
 
Do góry