reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Są dwie kreski na teście!!! Co prawda ta druga jest wciąż trochę blada, ale ewidentnie tam jest :-D
Męża zaskoczyłam, gdyż jakoś z naszych wcześniejszych rozmów zrozumiał, że dopiero w piątek będziemy wiedzieli czy starania się udały. Jak brał rano prysznic to położyłam mu w garderobie (tak, żeby się musiał na to natknąć jak wejdzie) małe body z napisem "My Daddy is my hero" a na body test z dwiema kreskami ;-) Ogromnie się ucieszył :-) Co prawda był to dopiero pierwszy miesiąc naszych starań, ale on chciał już dziecko od jakiegoś czasu tylko ja się upierałam abyśmy zaczekali do naszego drugiego ślubu. Słyszałam, że w pierwszych miesiącach trzeba na siebie bardziej uważać, więc chciałam uniknąć sytuacji, że okazałoby się, że przylatując do Polski na własny ślub ryzykujemy zdrowie dziecka. Teraz się jednak nigdzie nie wybieramy, gdyż cały urlop na ten rok został już wykorzystany toteż mogę się spokojnie cieszyć ciążą :-)
Wg kalendarza termin mam na 13 kwietnia :tak:
 
reklama
Hej witam Was cieszę się ,ze jest nas coraz więcej,zaraz Was dodam do naszej listy kwietniówek.Co do objawów to ja dzisiaj zaliczyłam pierwsze wymiotowanko.Ale to dlatego ,ze zjadłam żur a był jakiś taki dziwny.

Ja do lekarza sie wybiore za jakieś 2 tygodnie.
 
reklama
To bieganie częste do WC jest przerąbane, wczoraj byłam nad wodą, kibelek był trochę dalej to powiem wam, że się troszke nagoniłam:-)
Ja znów mam inny problem, zaparcia:-(dlatego mam wrażenie, że za chwilę mój brzuch eksploduje!!!

Uff widze ze nie jestem sama. Ja mam ciagle pilke zamiast brzucha, ledwo cos zjem to mam taki twardy,wzdety brzuch ze masakra. A co do siusiania to pewnie wygralabym niejeden ranking bo raz na 30 min okolo to juz chyba jest imponujace, co??:baffled:

Alfa ja mialam plamienia okolo 6 dni ale to przed terminem spodziewanej @, wraz z tym dniem przeszlo i poki co cicho sza. Ja mam inny z kolei problem. Niestety chyba mi sie wkradlo juz jakies cholerne zapalenie, troche mnie swedzi no i mam taka biala, troche jakby serkowata wydzieline:angry: a do ginka dopiero za 2 tyg mniej wiecej. No ale mam nadzieje ze wstrzemiezliwosc i dobry plyn do higieny intymnej troche mnie podkuruja a potem juz ginka bedzie wiedziala jak zaradzic.
 
Do góry