reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
Witam was z ranka, witam nowe kwietnióweczki, rzeczywiście nas przybywa:-)
Ja się już zaczynam martwić bo ja wogóle nie czuję, że jestem w ciąży, nic mi się nie dzieje, nie mam żadnych dolegliwości żołądkowych, nie mdli mnie, nie mam zgagi i jem normalnie, tak jak zawsze, dalej bolą mnie piersi i od czasu do czasu lekko brzuszek, też tak macie??????może to rzeczywiście za wcześnie na takie dolegliwości??jak macie??
 
Dziś zrobiłam test - dwie kreski. Termin wyliczyłam na 19 kwietnia, u lekarza jeszcze nie byłam. I w ogóle nic nie wiem poza teorią (jestem na medycynie). Dzidzia nieplanowana, dwa lata studiów przede mną, ale się cieszę:). Polecacie dobrego gina w Poznaniu?
 
hejka dziewczyny.Mam pytanie czy ktoras z Was pobolewa a raczej czuje taki ucisk wysoko w pochwie tak jakby mialabym sie rozchodzi w kroku..
Ahhhh mam stresa!

Ilonka ja mam od czasu do czasu takie dziwne klucie- ciagniecie, mnie sie wydaje ze w miejscu zaraz pod spojeniem lonowym, jakby pod koscia:baffled: poza tym brzuchol pobolewa jak mus ie przypomni, nudnosci zwykle z rana i sikam jak wariatka. W nocy wstaje po 5-6 razy :angry:
Dzis bylam u lekarza rodzinnego po skeirowania rozne rozniste na 1sze badania. Jutro sie wybieram zrobic test z uryny w szpitalnym laboratorium i jak wyjdzie ( a musi) pozytywny to kolejne badania mam za darmo. Takze za kilka dni zrobie sobie betke i inne pierdolki, nawet na HIV mi zapisal badanko.
Poza tym tez codziennie ucinam sobie drzemke i wieczorem odpadam duzo wczesniej niz zwykle.

P.S.DZieki za zyczonka od starszych mamusiek:tak:
 
Dzisiaj przy porannym prysznicu zastanawiałam się co tak potwornie śmierdzi - to mój płyn pod prysznic, którego używam od paru miesięcy, jeszcze wczoraj pięknie kojąco pachniał - dzisiaj jakiś dramat. Muszę kupić coś bezwonnego na teraz :(
Ale się cieszę, mogę znieść wszystko oby było dobrze.
W pierwszej ciąży wymiotowałam do 8 razy na dobę od 3 do 5 miesiąca - ale i to da się przeżyć :)

Też pobolewa mnie brzuch i też wtedy gdy coś noszę albo dużo chodzę.

Ja bardzo często do ubikacji nie chodzę, mimo że dużo piję - chyba muszę zatrzymywać wodę- jestem cała jakby spuchnięta :(
jedynie wcześnie rano budzi mnie potrzeba i najgorsze, że już dalej nie pośpię.

Czy też macie wrażenie że zatrzymujecie wodę w organizmie?
 
To bieganie częste do WC jest przerąbane, wczoraj byłam nad wodą, kibelek był trochę dalej to powiem wam, że się troszke nagoniłam:-)
Ja znów mam inny problem, zaparcia:-(dlatego mam wrażenie, że za chwilę mój brzuch eksploduje!!!
 
reklama
Witajcie dziewczynki:-). Mnie też brzuszek pobolewa jak dużo chodze albo jak za długo małą nosze. I niestety też mam zaparcia:zawstydzona/y: masakra. Mdłości jak narazie nie mam ale w pierwszej ciąży zaczeły się dopiero w 7 tyg. więc zobaczymy, jedyne co to mam bardziej wyczulony węch:-).
 
Do góry