reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
Czesc Dziewczyny, czeka mnie troche stresu w najblizszym tyg, bo mam ostatnie 2 egzaminy na studiach:-( Ale mam tez wizyte u gina we wtorek, wiec mam nadz ze bedzie to tez mily akcent :-)
Troche sie boje jutrzejszego lotu, ale nie bardzo mam wybor, musze leciec, jesli chce te studia nieszczesne skonczyc. Co ma byc to bedzie, ale trzymajcie kciuki zeby nic zlego sie nie dzialo!! Jak bylam ostatnio u lekarza, to pow mi, ze skoro nie ma zadnych nieprawidlowosci jak narazie, to nie ma przeciwskzazan do lotu zwlaszcza, ze jest to juz 2ga polowa 1go trymestru i tego bede sie trzymac:-D
Nie wiem jak bedzie z netem, wiec jakby co, to odezwe sie za tydz. Trzymajcie sie cieplo i obajcie o siebie i Wasze Malenstwa :-)
 
czesc kochane kwietniowki:-)
znowu mnie nie bylo i musialam nadrabiac czytanie:cool2: widze, ze coraz wiecej nas, witam wszystkie nowe mamusie i ich fasolki!! ostatnio pobolewa mnie ciagle brzuch i jakos nie mam ochoty na nic, a co do dziewczyn ktore juz przytyly: to jestem z wami, sama jestem w szoku jak na wage wchodze i tez juz sobie kupilam wieksze spodnie..:zawstydzona/y: a ta historia od 13x13 z ta kupa to rozbawila mnie do lez:-D oki doki chyba tez pojde spac, pa
 
hej dziewczyny a jest któraś z okolic Leżajska i może polecić naparwdę dobrego lekarza??? Bo ja chyba mojego zmieniam bo zlke opinie o nim słyszałam... ile razy już byłam to tylko na usg i cytologii sie kończyło.... a inny ponoć bardziej się interesują pacjentka... sama nie wiem
 
Witam się w niedzielę -ja już po śniadaniu dawce prochów:tak: widzę że weekend postowo spokojny:-)

Malena81 niestety mdłości nie są zbyt przyjemne -od początku 6 tc jak z zegarkiem w ręku nastały i trwają cały czas:baffled: dobrze że z wymiotami sobie poradziłam bo załamka -jak sierota losu wyglądałam;-) życzę wytrwałości i odnalezienia sposobu na ich wyeliminowanie... jak się nie uda to pamiętaj że przejdzie za ok 6 tygodni:eek:

Sospettosa świetna stronka:-D:-D:-D uśmiałam się co niemiara:tak:

Ewka84
trzymam kciuki za naukę -żeby wchodziła łatwo ale zawsze mówię -co dwie głowy to nie jedna:-) masz przewagę ;-)

Kociak
witaj i gratuluję -chyba będziesz majową mamą z wyliczeń lekarza bo oni zazwyczaj przyjmują 28 dniowy cykl -chyba ze faktycznie ktoś ma regularnie długie:tak: czy tak czy siak gratuluję i spokojnych 9 miesięcy:-)

Agnieszkareymond być może tak ją czujesz bo jest nisko osadzona a może po prostu jst wrażliwa bo teraz się spulchnia itp. Myślę że nawet jeśli jest nisko to póki co nic to nie zmienia -a może przy siadankiu czujesz szyjkę? nie znam się na tym ale nic złego się pewnie nie dzieje. Wielkość jest dobra. Na wizycie zapytaj lekarza czy położną i daj znać. Tylko nie czytaj za dużo netu bo wpadniesz w histerię tam głupoty wypisują;-):wściekła/y:

Ilona1985 witaj

Elma super odpowiedź. A co na to lekarz powiedział? wyjaśnił to jakoś czy tylko mówił z tak czasem jest:-)

Madzia1978 witaj. No to się ciesz jak już możesz:tak: dobrze że wszytsko jest ok z maluchem

Studiującamama jak samopoczucie?

Aga2010 spokojnego tygodnia. Lotem się nie martw -pytałam swojego gina powiedział ze póki co nie ma przeciwwskazań do podróżowania więc jest ok:tak: trzymam kciuki za egzaminy i wizytę

Justa24 witaj -mnie też brzuch boli i już jetem tym zmęczona -zdaniem lekarza wszytsko jest ok więc czekam aż mi przejdzie -i ból brucha i mdłości:eek: waga wagą ważne żeby maluch był zdrowiutki i różowitki -całe lato będzie przed nami na gubienie:-)

Lady87 sztuką jest mieć lekarza któremu się ufa:tak: a co on robi trzeba wierzyć ze jest słuszne. Jeśli ten Ci nie odpowiad to zmień al co on by miał jeszcze robić? ja co wizytę mam skierowanie na mocz i morfologię, dużo rozmów które nic nie wnoszą bo -nudnosi muszą być, wymioty muszą być a ból brzucha -taka uroda:tak: pośmiejemy się trochę i pogadamy o moim samopoczuciu. Lekarza ie zmieniłabym za nic:-)

Uciekam do sklepu i apteki -póki lepiej się czuję pomaszeruję trochę:-)
 
ja póki co byłam 1 raz od kiedy jestem w ciąży u lekarza (wcześniej chodziłam kontrolnie) a mnie nie zważył nie mierzył ciśnienia i na żadne badania nie dał skierowania.... wogóle ile razy u niego bylam piersi mi nie badał także nie wiem sama
mam doła i dość w dupie mam i nie idę jutro do szpitala ani do lekarza jeszcze mąż i rodzice mnie wkurzają mam dosyć serdeczenie
 
dzien dobry moje drogie:-) mam pytanie: bierzecie jakies witaminy albo tabletki? tak same od siebie? czy tylko to co lekarz przepisuje? bo moja lekarka niezbyt mi mowi o braniu czegokolwiek, ja bralam 30 dni progesteron (dlatego ze 2 poprzednie razy poronilam i teraz chuchamy na zimne) no i biore kwas foliowy 5mg i jod. bierzecie jakies witaminy co sobie same kupujecie? powinnam tez cos jeszcze brac?:eek:
 
reklama
Ja biorę tylko Feminatal, bo lekarz kazał. W poprzedniej ciąży nic nie brałąm bo inny mówił, że nie trzeba i mała urodziła się zdrowa więc chyba w sumie było ok. Na własną rękę staram się nic nie brac, bo wiem, że mogę przegiąc :-)
 
Do góry