reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

I ja witam;-) My już o dziwo po śniadanku. Padłam wczoraj wyjątkowo wcześnie i dziś już przed 8:00 byłam na nogach:szok:
U nas na szczęście nie pada.
Biorę się za wysyłkę nowych Katalogów 4 - jakby któraś z Was chciała to chętnie prześlę;-)
Miłego weekendu!!
 
reklama
Katik powiem ci szczerze, że nie wiem choć to druga moja ciąża. Ja tam do bezpieczeństwa wole myśleć że po skończonym 36 tygodniu czyli jeszcze tydzień...

ja też raczej tak będę liczyć, na wszelki wypadek, a więc u mnie też jeszcze tydzień dla spokojnego sumienia
spoko Katik szybko zleci


Ba rzeczywiscie piekna pogoda, u nas tez słoneczko się pojawilo, musze sie dzis spacerkiem nacieszyc bo podobno od poniedzialku znowu beda u nas mrozy :-(
 
Cześć! I mamy znowu weekend! Szkoda tylko, że pracuję w każdą sobotę, ale sobie dzisiaj odbiję :-D Jestem po krótkiej nocce, bo znajomi postanowili posiedzieć u nas do 2, ale o dziwo wytrzymałam bez problemu :-) A się tak cieszę na dzisiejsze popołudnie, bo zaplonawyłyśmy z koleżankami babski wypad - zakupy i jakaś miła knajpka by poplotkować. Trzeba korzystać, bo niebawem się trochę "ukróci" :-)
 
Co do dzieci racja całkowita każda nowa rzecz cieszy i to bardzo:tak: Szymek np. dwa dni temu sam mi przytargał nocniczek i pokazał że chce siku:tak: zdjęłam mu pieluche i ładnie zrobił . teraz chodze i go pytam co jakiś czas czy chce i czasami pokazuje że tak i robi. no i strasznie chce robić to co ja . ściera ze mną kurze , odkurza , łazi z mopem , ładuje mi pranie do pralki . W sumie mało gada ale dużo bardzo pokazuje żeby mu dac czy coś chce , ciągnie nas za ręce i pokazuje o co mu chodzi .:-D Niby drobiazgi ale masz racje cieszą strasznie:tak:
Pomine już taki duperel jak przychodzi taki maluch splata rączki na szyji i daje buziaka ;-) To juz człowiek się rozpływa:-D:-D o pierwszym mama to już nie wspomne nawet

Właśnie takie chwile z dzieciaczkami najcenniejsze. Ja od niedawna jestem w domu z synkiem, więc teraz widzę, że troszkę rzeczy mnie omija, właśnie takie spontaniczne wskoki na kolana i buziaki:-):-). Bardzo lubię swoją pracę i nie żałuję, teraz też mam w planach jak Mała będzie miała pół roku wrócić, ale jednak...
Igorek wszedł ostatnio w fazę, że to "dla siostrzyczki", "tamto trzeba siostrzyczce kupić", ostatnio po obiedzie stwierdził, że siostrzyczka dużo pierożków zjadła.;-):-):-)

Tez już zarezerwowała wczasy, głównie ze względu na synka, od momentu jak poszedł do przedszkola dość często choruje. Mam nadzieje, że nasze polskie morze dobrze mu zrobi. Apropo morza, to z cenami powariowali.:szok::szok::szok:

Mam nadzieje na popołudniową drzemkę z synkiem. Igor dalej chory:-:)-:)-(, nawet się nasiliło, więc jednak bez antybiotyku nie dało się. Nocka była ciężka, bo gorączka, kaszel, katar. Półprzytomna się czuję, mimo, że ja nie wstawałam:eek:.
 
Mam jeszcze takie pytanie, czy któraś z Was korzystała bądź będzie korzystała z banku krwi pępowinowej?? Może jakiś super fachowy artykuł macie czy coś, bo ja się cały czas zastanawiam, czasu coraz mniej, a decyzja nie podjęta. Same sprzeczne informacje do mnie docierają, staram się na internecie coś znaleźć, ale bezstronnego, a nie informacje z banków.
Jeśli coś takiego macie podeślijcie proszę. Z góry dziękuję.
 
Mam jeszcze takie pytanie, czy któraś z Was korzystała bądź będzie korzystała z banku krwi pępowinowej?? Może jakiś super fachowy artykuł macie czy coś, bo ja się cały czas zastanawiam, czasu coraz mniej, a decyzja nie podjęta. Same sprzeczne informacje do mnie docierają, staram się na internecie coś znaleźć, ale bezstronnego, a nie informacje z banków.
Jeśli coś takiego macie podeślijcie proszę. Z góry dziękuję.
Już gdzieś kiedyś było na ten temat.. Jeżeli dobrze pamiętam to skończyło się na tym, że Polska nie jest chyba jeszcze przygotowana za dobrze w tym temacie i nie ma pewności, że krew będzie właściwie przechowywana:-( No, ale jeśli masz na to pieniądze i chcesz to korzystaj:tak:
 
annaoj kce pisze:
Tez już zarezerwowała wczasy, głównie ze względu na synka, od momentu jak poszedł do przedszkola dość często choruje. Mam nadzieje, że nasze polskie morze dobrze mu zrobi. Apropo morza, to z cenami powariowali


Zależy gdzie chcesz jechać... tam gdzie my nie płaciliśmy aż tak dużo...ale też nie jest to kurort znany powszechnie, tylko wioska nas samiusieńkim możem...atrakcji dla dzieci jest sporo a plaża b. blisko czysta i szeroka
 
Ostatnia edycja:
Mam jeszcze takie pytanie, czy któraś z Was korzystała bądź będzie korzystała z banku krwi pępowinowej?? Może jakiś super fachowy artykuł macie czy coś, bo ja się cały czas zastanawiam, czasu coraz mniej, a decyzja nie podjęta. Same sprzeczne informacje do mnie docierają, staram się na internecie coś znaleźć, ale bezstronnego, a nie informacje z banków.
Jeśli coś takiego macie podeślijcie proszę. Z góry dziękuję.


Na ten temat jest na pierwszych kilku stronach wątku pt zdrowie maluchów- krew pępowinowa itp....

a tak wogóle to dzień dobry. Za nami kiepska noc- wyłam z bólu przy każdym ruchu i spać nie mogłam. Moje dziecie stało się po wczorajszym USG tak nadpobudliwe że błagałam go żeby przestał choć na chwilę się rozpychać:sorry:ponadto mój ból w pachwinach osiągnął wczoraj chyba apogeum. Trochę miałam absorbujący dzionek- bo i piekłam ciasto, gotowałam, trochę ogarniałam mieszkanie, potem jazda do lekarza, trochę za kółkiem i tym oto sposobem całkowicie opadłam z sił. Dziś z rana na dzień dobry no-spa co rzadko mi się zdarza bo brzuchol twardy a mały znowu daje czadu- ale czuje się już lepiej.
Cieszę się niezmiernie bo dziś przyjadą moi rodzice - w sumie dopiero pierwszy raz odkąd się urządziliśmy :tak:więc już nie moge się doczekać jak pokaze mamuni wszystko co mam dla Antosia.
p.s
u nas dziś piękna pogoda- jak jutro też tak będzie nie odmówie sobie spaceru nad morze:-)

miłego dzionka kwietnióweczki
 
reklama
Elma my jedziemy do tego pensjonatu Sarbinowo - Pensjonat MARINO - wczasy i wypoczynek nad morzem Obok jest identyczny pensjonat nazywa się GAZBI http://www.gazbi.afr.pl/ . Cicho, spokojnie do plaży 200 m. Plaża czysta, szeroka...

Te dwa pensjonaty mamy wypróbowane albo osobiście albo przez rodzinę...
Acha i jeszcze jedna ważna rzecz...my dostalismy zniżkę jako stali klienci... za nocleg ze śniadaniem i kolacją płacimy 85 zł/doba za osobę dorosłą...
 
Ostatnia edycja:
Do góry