reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
Laska na lutówkach urodziła dziecko 56 cm i 5260g :szok::szok::szok:, poród SN....to dopiero szacun:eek:
Ooooooooo to musi mega bobasowa kulka być, skoro 56cm i taka waga:szok:
Nie zdziwię się jak mama bobasa więcej dzieci nie będzie chciała mieć, bo poród z pewnością do najlżejszych nie należał.
 
Jupi!! Właśnie zarezerwowałam wczasy nad morzem :-) na sierpień :-) jeszcze tylko w poniedziałek pośle zaliczkę i jedziemy :-D :-D ale się cieszę...
Fantastycznie, my zobaczymy jak to z małą będzie. Rezerwacji urlopu rodzinnego jeszcze nie robimy, póki co moja firma nam tydzień w Mrągowie już zaplanowała:sorry:
 
Katik
jeszczed nie doświadczyłas przyjemności pod tytułem: "masaż szyjki macicy" ja mialam tego od cholery robione bo sie nei chciala rozwierac i ryczalam przy tym tak ze skurcze to pikus
no ale nie chce nikogo straszyc
powiem Wam dziewczynki ze jak juz sie ma dziecko to to co bylo sie nie liczy
jak Hania zaskakuje mnie nowym wypowiedzianym zdaniem to taka jestem z niej dumna i szczesliwa ze nie da sie tego opisac
macierzynstwo to prawdziwe blogoslawienstwo
dzis mnie zszokowala bo jestesmy u rodzicow na weekend
usypialam ja i dostala wode do picia z dodatkiem soku jakiegos egzotycznego ale bardzo malo tego soku i mowi do mnie: "nie doble, dziwne to takie jest" :-)
w ogóle sama potrafi ułożyc puzzle takie 24-elementowe dla dzieci od 3 lat, dzis je zbierala szybko, jak spytalam czemu to powiedziala, zeby dziadek sie nie przewrócil bo przyszedl z pracy :-)
a serce matki rosnie z dumy
mówie Wam dziewczynki wszystko jest warte tego by doswiadczyc macierzynstwa

Dagsilka
na szczescie wszystko z Wami dobrze i super ze jakby co, masz tak blisko do szpitala
odpoczywajcie z Margolcia, buziaki
 
Laska na lutówkach urodziła dziecko 56 cm i 5260g :szok::szok::szok:, poród SN....to dopiero szacun:eek:

O mamusiu moja...szacun wielki...
ale dziewczyny wszystko zależy od naszej budowy bioder i miednicy. Są laski które i 3200 dziecka nie urodza siłami natury a sa takie co i 6 kg urodza SN

Kwaituszku masz rację... piękne sa te coraz nowe teksty... mój jest do tego mega dowcipny i jak czasami cos powie to się kładziemy ze śmiechu ze łzami w oczach
 
a co do ilosci dzieci, to mimo ze mialam bardzo bolesny poród pod oxytocyną i z problemową szyjką to i tak chcialabym trójkę dzieciaczków miec docelowo :)
z wiekiem mysle ze jest ok bo wlasnie skonczylam 28 lat to jeszcze tsak chwile po 30 moglabym o trzecim pomyslec
problem jest w tym ze mamy mieszkanie 48 m2 i po urodzeniu Hani nie przedluzyli mi umowy a zanim znalazlam drugą po odchowaniu córci to zaszlam w ciaze z Tymkiem
no i z jednej wyplaty to troche cienko przedziemy
jak nie bedziemy miec perspektyw na wiekszemieszkanie to na pewno nie zdecydujemy sie na 3 dziecko
juz teraz bedzie ciezko
 
Laska na lutówkach urodziła dziecko 56 cm i 5260g :szok::szok::szok:, poród SN....to dopiero szacun:eek:

Ło matulo:szok:

kwiatek - mnie jedna baba badała przy przyjęciu do szpitala .. tak bolało że zeszłam mokra z tego fotela ja nie wiem co ona mi tam robiła:no:i nie chce sobie wyobrażac nawet jak ten masaż boli .
Co do dzieci racja całkowita każda nowa rzecz cieszy i to bardzo:tak: Szymek np. dwa dni temu sam mi przytargał nocniczek i pokazał że chce siku:tak: zdjęłam mu pieluche i ładnie zrobił . teraz chodze i go pytam co jakiś czas czy chce i czasami pokazuje że tak i robi. no i strasznie chce robić to co ja . ściera ze mną kurze , odkurza , łazi z mopem , ładuje mi pranie do pralki . W sumie mało gada ale dużo bardzo pokazuje żeby mu dac czy coś chce , ciągnie nas za ręce i pokazuje o co mu chodzi .:-D Niby drobiazgi ale masz racje cieszą strasznie:tak:
Pomine już taki duperel jak przychodzi taki maluch splata rączki na szyji i daje buziaka ;-) To juz człowiek się rozpływa:-D:-D o pierwszym mama to już nie wspomne nawet
 
Katik
jeszczed nie doświadczyłas przyjemności pod tytułem: "masaż szyjki macicy" ja mialam tego od cholery robione bo sie nei chciala rozwierac i ryczalam przy tym tak ze skurcze to pikus
no ale nie chce nikogo straszyc
no niby nie... i mam nadzieje ze nie dane mi bedzie sie przekonywac....



Kobitki - suwaczek przeskoczyl mi na 35 tydzien. Czyli rozpoczynam 36. To znaczy, ze w tym tygodniu liczy sie juz ze mam 36 i dzidzie teoretycznie donoszona, czy za tydzien faktycznie?




Spac nie moge. Za duzo przespalam w ciagu dnia :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
Witam się o poranku.... ależ paskudna pogoda. Deszcz pada, ale przynajmniej zmyje ten brud pozostały po śniegu.

Katik powiem ci szczerze, że nie wiem choć to druga moja ciąża. Ja tam do bezpieczeństwa wole myśleć że po skończonym 36 tygodniu czyli jeszcze tydzień...
 
Do góry