reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
wronka o matko szok :szok To my kwietniówki jednak twarde baby jesteśmy i nogi mocno zaciskamy... ale coś mi tam nie pasi... bo piszę laska że to był 32 tc a przecież u nas u kwietniówek jest teraz 32 tc...
 
Ostatnia edycja:
ostatnio tylko poczytuję czy wszystko u was ok...pisać mi się nie chce,łapki drętwieją ciągle.przy biurku staram się nie siedzieć(bo nogi w gorze mam trzymać albo chodzić,byle nie siedzieć)...już naprawdę nie mogę się doczekać.ciężko mi już jak diabli:-:)tak: ciągle coś-bóle łydek,zgaga,POTWORNE duszności,kłucia w klace i pleckach przy oddechu,ehhhhhhhhhhhh...i jakby mało było-zastrzyki codziennie...nie widzi mi się druga ciąża na dzień dzisiejszy:tak:
dokladnie cie rozumiem, ale czesto po jakims czasie sie zapomina i chce sie miec jeszcze jedno dziecko, ja na dzien dzisiejszy to napewno nie chce miec drugiego dziecka - zreszta nigdy nie chcialam, ale kto wie...moze mi sie odmieni jak malutka bedzie na swiecie...

Witajcie

Ja tylko na chwilke, bo tatus zabral corcie do lekarza do kontroli.

Bylo wczoraj gorąco na temat wagi, chcialam Wam cos wkleic ale stwierdziłam,że moze nie każda ma ochotę oglądac, wiec jak jestescie ciekawe to zobaczcie na stonie 2635 u marcowek laska wkleiła jakies zdjęcia brzuszka (nie swoje). Po obiejrzeniu stwierdzam,że wole jednak przytyc 30kg niz byc szupłą i miec taki brzuch:szok:
szok:szok: jeju jakie straszne, w zyciu czegos takiego nie widzialam, az sie ciesze ze mi w cialo poszlo a nie tylko w brzuch...
 
kici, ja mam nadzieję,że ty tylko tak dla jaj.....mogłaś się przecież przesłyszeć...:tak:
chciałabym żartować... a dzisiaj nie 01/04 :eek: więc w TV nie kłamali... no i do babci zadzwoniłam, bo ona to nasza przenośna informacja pogodowa i potwierdziła, że mają po niedzieli znowu być lekkie mrozy... paranoja... nienawidzę polskiej zimy...
 
wronka o matko szok :szok To my kwietniówki jednak twarde baby jesteśmy i nogi mocno zaciskamy... ale coś mi tam nie pasi... bo piszę laska że to był 32 tc a przecież u nas u kwietniówek jest teraz 32 tc...

no zgadza się bo ma termin na 01/05 więc była na początku 32tyg, a właściwie końcówce 31 :-) bo ja mam termin na 24/04 a jutro skończę 32 tyd i wejdę w 33 tyg.
 
kici, też do ubiegłego roku miałam swoją własną babcie-pogodynkę...nie przypominam sobie,żeby kiedykolwiek się pomyliła...zawsze pytałam w co mam się ubrać i czy zabrać parasolkę,gdy wychodziłam do szkoły:tak::tak::tak:

olapolap, nigdy wcześniej nie miałam takiego zapisu w karcie,dlatego pytam:-) czy te 1.5 cm to oby nie za mało?dr kazał na następną wizytę przyjść za 20 dni...
 
reklama
dokladnie cie rozumiem, ale czesto po jakims czasie sie zapomina i chce sie miec jeszcze jedno dziecko, ja na dzien dzisiejszy to napewno nie chce miec drugiego dziecka - zreszta nigdy nie chcialam, ale kto wie...moze mi sie odmieni jak malutka bedzie na swiecie...


szok:szok: jeju jakie straszne, w zyciu czegos takiego nie widzialam, az sie ciesze ze mi w cialo poszlo a nie tylko w brzuch...

Ja zawsze chciałam miec dwoje , bo ja sama jedynaczka

dziewczyny, pachnie już wiosną-jeśli w łodzi może w ogóle czymkolwiek pachnieć!!!pootwierałam wszystkie okna i może na spacerek się skuszę,choć od tygodni prawie codziennie gdzieś wychodzę-a warte podkreślenia jest,iż mieszkam w stareeej kamienicy na poddaszu:tak: to kamienica 4-piętrowa...:-) zadyszkę mam juz na 2 piętrze...niestety to nie to samo co w bloku...i windy brak:-(

mam w karcie ciąży napisane w rubryce ''stan szyjki'' 1.5/0 czy to długość szyjki/rozwarcie???zapomniałam doktorka zapytać...

taaaak,jeszcze raz chcę podkreślić,że nadchodzi wiosna,bo moje koty biegają za muchami:tak::tak::tak: zimą tego nie robią bo much nie ma ....i śpią przy kominku zazwyczaj...

4 piętro kamienica ? ło matko jak zamierzasz tam z wózkiem wchodzić ?:szok:
 
Do góry