reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2025

O której masz wizytę ? Czy jesteś już po? :) daj znać 🤞
Miałam na 18, ale było opóźnienie, całe szczęście wszystko jest w porządku, maluch rośnie, serce bije. Co prawda moja ciąża jest wysokiego ryzyka, ale jakąś iskrę nadziei mam że będzie ok, bo wiem że jestem w dobrych rękach 😉
 
reklama
Miałam na 18, ale było opóźnienie, całe szczęście wszystko jest w porządku, maluch rośnie, serce bije. Co prawda moja ciąża jest wysokiego ryzyka, ale jakąś iskrę nadziei mam że będzie ok, bo wiem że jestem w dobrych rękach 😉
Można wiedzieć dlaczego masz ciążę wysokiego ryzyka ? Najważniejsze że maluszek się rozwija i jest serduszko ❤️
 
Ja też myślę że można powoli zakładać grupę prywatną.
U mnie dziś nasilenie mdłości. Ledwo zrobiłam córce śniadanie 🤮
Sama jem jabłko bo na nic innego patrzeć nie mogę. A chciałam cokolwiek zjeść bo zaraz czeka mnie sporo biegania i załatwiania.
Wczoraj już myślałam że mdłości odchodzą. Tak dobrze mi jedzonko wchodziło. Nic nie mdliło. Energia mnie rozpierała.
 
reklama
Do góry