reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny, a bierzecie magnez? Mi lekarz zlecił 2 razy dziennie profilaktycznie.
Ja biorę dużo, bo 6 tabletek dziennie Asparginu.
Podczas prenetalnego wyszedł lekki skurcz macicy i to stąd.
Na ostatniej wizycie 6 października lekarz mówił, że już go nie ma, więc mogę zmniejszyć dawkę, ale jednak zostałam przy 6. Dużo się stresuję w pracy, więc wolę brać nadal.
 
Bardzo zapiernicza! Najbardziej chyba dłużyło mi się do pierwszej wizyty, a teraz jakoś zdecydowanie szybciej to leci :)
U mnie to samo :) Za niecałe 3 tygodnie wizyta u mojego lekarz (3 listopada), a za niecałe 5 (15 listopada) połówkowe :)
Jakoś też mniej się stresuję, skoro na wszystkich poprzednich wizytach było dobrze :)
 
Ja za 5 tygodni mam wizytę znów u swojego lekarza a tydzień później badania połówkowe 😀 wam ten czas też tak zapiernicza ? Niedługo się nie obejrzę a już urodzimy 😄😄
Tan czas to leci jak szalony, dopiero co mówiłam jak byłam w 8tc na wizycie ze luzik, mam 7 miesięcy spokoju do końca marca, później na wizycie 01.10 mówiłam ze 6 miesięcy spokoju, wizytę mam następna za 2 tyg i już będzie 5 miesięcy 🤪 serio to tak szybko minie ze zaraz będziemy tulić nasze bobasy 😊
Nie mogę się doczekać wizyty bo będę wtedy 16+5, mam nadzieje ze dzidzia ładnie się ulozy i pokaże czy jest chłopcem czy dziewczynka, bo ciagle mowie w formie męskiej bo tak czuje a może będzie psikus hehe :)
 
reklama
Dziewczyny, a bierzecie magnez? Mi lekarz zlecił 2 razy dziennie profilaktycznie.
Biorę, bo jak to lekarz powiedział moja macica jest za bardzo pobudzona i musimy ją wyciszyć bo nie chcemy mieć żadnych niespodzianek🤦🏻‍♀️
Biorę, bo dobrze u mnie działa na stres, chociaż ostatnio jest z tym bardzo dobrze. Kojarzę, że przed porodem trzeba odstawić, żeby nie hamować ewentualnych skurczy?
W poprzedniej ciąży miałam odstawić do 36 tc. Wcześniej miałam zmniejszaną dawkę.
 
Do góry