reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
No ja miałam dwa tygodnie temu z tym problem...jedz zaraz jak skończysz kwarantannę albo jutro rano do lekarze dostaniesz antybiotyk i trzymam kciuki żeby rozgonił to dziadostwo!!! U mnie się udało...dawaj znać co i jak!!! Trzymam mocno kciuki!!! Mi gin powiedział że nie powinno to mieć wpływu na ciąże!
 
Tak na prawdę przy trombofilii, mutacjach w genie pai czy zespole antyfosfolipidowym można poronic w każdym etapie. Warto to po prostu sprawdzić. Ja nie mogłam w ogóle zajść w ciąże , wzielam z glupa Acard i zaskoczyło ale stwierdziłam ze co mi dało kilka głupich tabletek i odstawiłam i poroniłam za 3 dni. Wtedy zrobiłam badania i wyszło ze mam pai homo i jednak te „głupie tabletki” wraz z heparyna okazały się tym brakującym składnikiem u mnie. Może tak samo będzie u koleżanki wiec ja bym sprawidziła to jako pierwsze
Też mam Pai tylko że hetero i mthfr. Mnie wytłumaczyła lekarka że na początkowym etapie ciąży może zarodek się nawet nie zagnieździć przez mikro skrzepy które powstają przez te mutacje, nie wiem jak to wygląda w kolejnych miesiącach ciąży. Mam nadzieję, że teraz heparyna i acard pomogą🙄
 
No ja miałam dwa tygodnie temu z tym problem...jedz zaraz jak skończysz kwarantannę albo jutro rano do lekarze dostaniesz antybiotyk i trzymam kciuki żeby rozgonił to dziadostwo!!! U mnie się udało...dawaj znać co i jak!!! Trzymam mocno kciuki!!! Mi gin powiedział że nie powinno to mieć wpływu na ciąże!
To jak najprędzej do szpitala, jak tylko będziesz mogła to odrazu.
Dzwoniłam na ginekologię do szpitala kazała brać paracetamol i juteo przyjechać rano na izbę przyjęć
 
No ja miałam dwa tygodnie temu z tym problem...jedz zaraz jak skończysz kwarantannę albo jutro rano do lekarze dostaniesz antybiotyk i trzymam kciuki żeby rozgonił to dziadostwo!!! U mnie się udało...dawaj znać co i jak!!! Trzymam mocno kciuki!!! Mi gin powiedział że nie powinno to mieć wpływu na ciąże!
Jej tak się boję właśnie o ciąże jeszcze ten stan pod gorączkowy maskara :( samo Ci się wchlonelo? U mnie zawsze się kończyło pęknięciem i teraz też już raczej się nie wchłonie bo boli bardzo i jest duże :(
 
Też mam Pai tylko że hetero i mthfr. Mnie wytłumaczyła lekarka że na początkowym etapie ciąży może zarodek się nawet nie zagnieździć przez mikro skrzepy które powstają przez te mutacje, nie wiem jak to wygląda w kolejnych miesiącach ciąży. Mam nadzieję, że teraz heparyna i acard pomogą🙄
Dokładnie tak może być. Pai jest odpowiedzialne głównie za zagnieżdżanie i tworzenie łożyska. Bierzemy leki wiec musi być dobrze. Nic więcej teraz nie poradzimy 😊
 
reklama
Do góry