reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Hej dziewczyny, nieśmiało i to bardzo, witam się i ja... Przeczytałam prawie cały wątek 🤗 widzę, że nie tylko ja ...jestem pełna obaw i póki co nie umiem się cieszyć tą ciąża. Jestem po dwóch poronieniach. Pierwsze w grudniu zeszłego roku, była to ciąża biochemiczna. Drugie w kwietniu tego roku, 6 tydzień, brak zarodka, ciąża zakończona łyżeczkowaniem 😥. Już mam dwójkę dzieci 7 i 5 lat💞. Ciążę były książkowe😌 Udało mi się znaleźć przyczynę poronień. Zrobiłam testy genetyczne i wyszły mi mutacje pai 1 i mthfr i oprócz tego Hashimoto. Jestem obstawiona lekami. Od trzech miesięcy biorę acard ,kwas foliowy metylowany i leki na tarczycę a od pozytywnego testu heparyna i luteina dwa razy dziennie po dwie tabletki. Aplikacja pokazuje mi 5 tydzień. Ostatnia @- 18 lipiec. Musiałam iść bardzo szybko do gina żeby przepisał mi heparynę. Byłam w dzień spodziewanej miesiączki bo dwa testy płytkowe wyszły mi pozytywne. Nie było nic widać na USG a beta wyszła 161,920mlu/ml. Następną wizytę umówiłam na 6 września to będzie 7 tydzień.Do tej pory staram sie nie nakręcać i myśleć pozytywnie (co wychodzi raczej słabo). Jeśli chodzi o objawy to mam lekkie mdłości, jestem bardzo senna i chodzę często do toalety od kilku dni pobolewają mnie też piersi. Pozdrawiam 🤗🤗🤗❤️
cześć ❤️ mam ten sam termin ostatniej @ i też mam niedoczynność tarczycy, sprawdzałaś już tsh? miałaś zwiększoną dawkę leku?
 
Cześć dziewczynyz aplikacji jestem kwietniowa mama, jednak tak ciężko mi uwierzyć. Jestem po poronieniu więc tym bardziej strach. Jutro mam wizytę aż się boje, po ostatniej 12 sierpnia widać było tylko pęcherzyk ciążowy 7mm... (Ostatnia miesiączka 27czerwca, a w lipcu na kontrolnym USG wyszło że totalny brak owulacji, a jednak coś się pojawiło... Trzymajcie kciuki za jutro!
 
Cześć dziewczynyz aplikacji jestem kwietniowa mama, jednak tak ciężko mi uwierzyć. Jestem po poronieniu więc tym bardziej strach. Jutro mam wizytę aż się boje, po ostatniej 12 sierpnia widać było tylko pęcherzyk ciążowy 7mm... (Ostatnia miesiączka 27czerwca, a w lipcu na kontrolnym USG wyszło że totalny brak owulacji, a jednak coś się pojawiło... Trzymajcie kciuki za jutro!
Trzymam mocno, mocno! Będzie dobrze :) j tez się stresuje, bo jutro idę na betę i gin powiedziała ze ma wynosić ponad 5tys.. ale.. będzie dobrze ;)) ✊🤞
 
Suuuper, bardzo dobre wiadomości 🥰😊 pewnie czujesz się o niebo lepiej jak masz już takie info? Gratulacje 😊🎊🎊
Kamień z serca. Nie pisałam wcześniej, ale w nocy miałam okropny sen, że ta wizyta się skończyła źle. Na szczęście wszystko jest dobrze i człowiek może trochę wyluzować. 🤗

Jakie cudowne wieści! Dbaj o siebie, mamuśko ❣️
❤❤❤

Teraz czekam na wieści z Twojej wizyty w środę, bo podobne chwile zwątpienia miałyśmy w zeszłym tygodniu. Trzymam kciuki, żeby u Ciebie również było wszystko w porządku 😊

Haha ja do końca tez nie wierzę, to jest chyba bardziej dla osób ,które planują płeć 😛 ja sobie sprawdziłam pierwsza ciążę i się zgadza, jest syn. Teraz niby córka, zobaczymy. A chodzą Wam gdzieś po głowie jakieś imiona? Wiem, że to wcześnie, ale po co mamy ciągle gadać o pustych jajach i wzdęciach 🤷
Dla dziewczynki podoba mi się Emilka, ale mój mąż się nie zgadza. Może Maja?
A dla chłopca podoba mi sie mnóstwo, więc coś wybierzemy np. Adam, Daniel, Robert.
Generalnie lubię krótkie imiona, które za granicą brzmią tak samo. 😁 Nasz pierwszy syn ma na imię Dawid. 😄
 
reklama
Do góry